Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Depon έχεις? Δώσε ένα στον Μαρινάκη γιατί έχει πονοκέφαλο :lol::lol:

 

Ξέρεις τι συγκρίνεις ε? Την ...... με την .......

 

αφου παραδεχεσαι την συγκριση τοτε γιατι λες για ανθρωπινα λαθη?

τελος παντων θα δειξει,ειναι νωρις ακομα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αφου παραδεχεσαι την συγκριση τοτε γιατι λες για ανθρωπινα λαθη?

τελος παντων θα δειξει,ειναι νωρις ακομα.....

 

Δεν παραδέχτηκα καμία σύγκριση. Την σύγκριση την έκανες εσύ.

 

Το ότι είναι νωρίς έπρεπε να το σκεφτείς πριν συγκρίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξυ εμαθα οτι η Κερκυρα επαιξε φιλικο παλι με Θρυλο.Ζητημα να περασαν 3-4 φορες την σεντρα λεει,ουτε σουτ δεν εκαναν.:lol:

 

Τους πατησαμε ....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι είχαν τα μηνύματα μου και σβήστηκαν?

 

 

επειδή αυτό γίνεται συνεχώς και μάλιστα χωρίς λόγο είναι και το τελευταίο μου ποστ.

 

Μηνύματα διαιτησίας στο αντίστοιχο thread αλλιώς θα σβήνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηνύματα διαιτησίας στο αντίστοιχο thread αλλιώς θα σβήνονται.

 

το μήνυμα αφορούσε τις 2 ομάδες και δεν έχει καμία σχέση με την χθεσινή διαιτησία.Και γενικός δεν αναφερόμουν ΜΟΝΟ στην διαιτησία.

 

 

έχω δει και άλλες φορές να σβήνονται μηνύματα και χωρίς να ξέρω ούτε γιατί και ούτε από ποιον για να ρωτήσω και για αυτό απάντησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μήνυμα αφορούσε τις 2 ομάδες και δεν έχει καμία σχέση με την χθεσινή διαιτησία.Και γενικός δεν αναφερόμουν ΜΟΝΟ στην διαιτησία.

 

 

έχω δει και άλλες φορές να σβήνονται μηνύματα και χωρίς να ξέρω ούτε γιατί και ούτε από ποιον για να ρωτήσω και για αυτό απάντησα.

 

Αναφέρεσαι και στη διαιτησία οπότε δε παίζει ρόλο. Για οποιαδήποτε απορία για σβησμένο μήνυμα, ένα pm σε μένα ή άλλον moderator είναι αρκετό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που ειδαμε χθες ειναι μια σουπα απο τα παλια και δεν μου αρεσει αυτος ο παο, τι το εδωσε ο μαλακας ?????????? η ακομα καλυτερα γιατι βουτηξε ο ββυνντττραςςς γιατι????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον… Γιώργο Δαλούκα έχρισαν προπονητή του Παναθηναϊκού οι άνθρωποι της Μπαρτσελόνα.

 

Συγκεκριμένα, στην ιστοσελίδα του συλλόγου της Βαρκελώνης γίνεται αναφορά στις χθεσινές επιδόσεις των αντιπάλων των Καταλανών στο Τσάμπιονς Λιγκ και στο κομμάτι που γράφει για τους «πράσινους», οι υπεύθυνοι των «μπλαουγκράνα» μπερδεύουν, για κάποιον λόγο, τον διεθνή διαιτητή με τον Νίκο Νιόπλια.

 

«Η ομάδα του Γιώργου Δαλούκα κέρδισε με 1-0 τον Άρη Θεσσαλονίκης, το σύλλογο που προπονεί ο πρώην τεχνικός της Μαγιόρκα και της Βαλένθια, Έκτορ Ραούλ Κούπερ», αναφέρεται χαρακτηριστικά και εύλογα δημιουργούνται ερωτηματικά.

 

Οι Ισπανοί πιθανότατα να μπέρδεψαν τα ονόματα, ωστόσο πάντα υπάρχει και το ενδεχόμενο της… καζούρας, καθώς τα όσα συνέβησαν χθες στο «Κλ. Βικελίδης» αλλά και γενικότερα στο ελληνικό πρωτάθλημα έχουν ήδη μαθευτεί και στην Ιβηρική.

 

Πηγή:http://www.sportdog.gr/v3/article.aspx?id=145479

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...