Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ενώ τι πρέπει να κάνω?

Εμένα μου αρκεί που κανένας δεν σέβεται τον γαύρο τις τελευταίας 10ετίας. Πρωτοφανές για ομάδα με τόσα πρωταθλήματα.

Μου αρκεί που ξέρουν και οι ίδιοι αλλά ντρέπονται να το παραδεχτούνε.

Δεν γουστάρω να τους δώσω άλλοθι.

Έτσι απλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ίδιοι στα @@ τους. οταν θα τους έλεγες για παπουτσέλη , θα σου απάνταγαν σας γαμήσαμε

 

και ναι καταλαβαινω τι θες να πεις..και σε ενα πρωτάθλημα χωρίς Ολυμπιακό , θα ντρεπόμουν και εγώ αν κάναμε τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο δεν ηταν ουτε κατα διανοια πεναλντι.Και αν ο διαιτητης το εδωσε εσκεμενα για να βοηθησει τον παναθηναικο μεγαλη βλακεια γιατι απο την δευτερη αγωνιστικη θα αρχισουν τα παραπονα για ευνοια της διαιτησιας προς τον παναθηναικο και τετοια.....Αλλα τι λεω;;Στην Ελλαδα καθε χρονο αυτα γινονται.Τωρα θα αλλαξουν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενώ πέρσι που δεν είδαμε τπτ τραγικό απο πλευράς διαιτησίας , δεν μας τα κάναν ουμπαλα με τις μαϊμούδες κτλ

 

sure

 

απο καποια πλευρα ισως και να εχεις δικιο...Υπαρχουν η δεν υπαρχουν οφθαλμοφανη <<λαθη της διαιτησιας παντα θα υπαρχουν παραπονα:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Κάμπ Νου με τέτοια τρύπα στο κέντρο του Παναθηναϊκού προβλέπω άσχημα πράγματα.

 

Βασικά όσο και να φάτε δεν θα σας κατηγορήσει κανένας. Με την Μπαρτσελόνα παίζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι barca till death ρε ψηλέ? Mes que un club λέει ο κόσμος...

 

ο καθενας οπως του αρεσει φιλε....Αν σου αρεσει το ΜES QUE UN CLUB βαλτο εσυ...:rolleyes:

(και επειδη ειμαι κοπελα το <<ψηλε>>καντο ψηλη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλός, αν μείνει υγιής και θα προσφέρει πολλά αλλά θα μας δώσει και ωραίες στιγμές

 

---------- Προσθήκη στις 21:45 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:40 ----------

 

ο καθενας οπως του αρεσει φιλε....Αν σου αρεσει το ΜES QUE UN CLUB βαλτο εσυ...:rolleyes:

(και επειδη ειμαι κοπελα το <<ψηλε>>καντο ψηλη....

 

Δεν στην είπα, απλά αυτά τα till death τα λέγαμε στα 10-12-14...

Η συγκεκριμένη ομάδα έχει ένα πολύ δυνατό μήνυμα που θα μπορούσες να χρησιμοποιείς..

Anyway, περί ορέξεως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...