Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ πάντως αν συνεχιστεί αυτό , και γινει και ποιο έντονο , για πάνω απο 12 χρόνια , θα αρχίσω να ξενερώνω!!

 

αρα δε σε(σας για οποιους συμφωνουν) νοιαζει να εχεις ένα καθαρό πρωταθλημα απλα να παρεις εκδίκηση γλείφοντας εκει που εφτυνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Έχω σιχαθεί τους παίκτες που πέφτουν μόνοι τους και τους διαιτητές που αντί να τους δώσουν κίτρινη για θέατρο τους επιβραβεύουν.

 

Και όσο για τα σχόλια, ρε παίδες πραγματικά, για το σημερινό πέναλτι φταίει το ότι σπρώχνουν τον ΠΑΟ; Το πέναλτι είναι ηλίθιο γιατί δεν είναι καν αμφισβητούμενο: είναι ανύπαρκτο! Βολεύει κανέναν στον ΠΑΟ 2η αγωνιστική να ξεκινήσει κουβέντα ότι ευνοείται; Έλεος. Πιο πιθανό είναι να είναι Παναθηναϊκός ο Δαλούκας ή ανίκανος με 15 μυωπία.

 

σορυ αλλα με αυτο το πεναλντι φιλε σου δινει την ευκαιρια να φυγεις με 3ποντο απο μια απο τις πιο καυτες εδρες στην Ελλαδα...

Αμα δεν ειναι αυτο σπρωξιμο οκ,γνωμη σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σιχαθεί τους παίκτες που πέφτουν μόνοι τους και τους διαιτητές που αντί να τους δώσουν κίτρινη για θέατρο τους επιβραβεύουν.

 

Και όσο για τα σχόλια, ρε παίδες πραγματικά, για το σημερινό πέναλτι φταίει το ότι σπρώχνουν τον ΠΑΟ; Το πέναλτι είναι ηλίθιο γιατί δεν είναι καν αμφισβητούμενο: είναι ανύπαρκτο! Βολεύει κανέναν στον ΠΑΟ 2η αγωνιστική να ξεκινήσει κουβέντα ότι ευνοείται; Έλεος. Πιο πιθανό είναι να είναι Παναθηναϊκός ο Δαλούκας ή ανίκανος με 15 μυωπία.

 

Έλα μωρέ τώρα, ο εκάστοτε ισχυρός θα τα παίρνει αυτά μια ζωή. Απλά μη δουλευόμαστε μεταξύ μας για 50-50, εξυγίανση του ποδοσφαίρου κλπ αηδίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα δε σε(σας για οποιους συμφωνουν) νοιαζει να εχεις ένα καθαρό πρωταθλημα απλα να παρεις εκδίκηση γλείφοντας εκει που εφτυνες?

 

θα αρχίσει το 50-50 μετά τα 12 χρόνια. τωρα το θυμήθηκες εσύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα αρχίσει το 50-50 μετά τα 12 χρόνια. τωρα το θυμήθηκες εσύ;

 

εγω σου λεω οτι τοσα χρονια κατηγορειτε τον οσφπ οτι εχει την αβαντα και θελετε ιση μεταχειριση κλπ. Οταν ομως ερχεται η αβαντα για σενα, μια χαρα τη δεχεσαι. Οποτε μη κοροιδευομαστε οτι νοιαζομαστε για το καλο του ελλ. ποδοσφαιρου, το 50-50 κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σου λεω οτι τοσα χρονια κατηγορειτε τον οσφπ οτι εχει την αβαντα και θελετε ιση μεταχειριση κλπ. Οταν ομως ερχεται η αβαντα για σενα, μια χαρα τη δεχεσαι. Οποτε μη κοροιδευομαστε οτι νοιαζομαστε για το καλο του ελλ. ποδοσφαιρου, το 50-50 κλπ

 

και γω σου λέω οτι κάνεις , σαν χαρτοπαιχτης που έκλεβες μια ζωή , και μόλις στο κόψουν , κλαψομπιπ να "παιδιά τώρα θα παίξουμε δίκαια και χωρις κλεψιές εντάξει" ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με την Margaret και ας ειμαι ΠΑΟ.Αν το παμε παλι ετσι στυλ ,Γκαγκατση και παραγκα,δεν θα χουμε ηθικο δικαιωμα να μιλαμε για τα παλια,και δεν θα αλλαξει τιποτε στο ποδοσφαιρο μας.Πρεπει να τελειωσουν αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ισορροπία που πάει να δημιουργηθεί μεταξυ Πατέρα-Μαρινάκη είναι πολύ έθραυστη. Αρκούν 2-3 σφυρίγματα για να τιναχθεί στον αέρα.

 

Αυτό το ξέρουν τα διάφορα λαμόγια που τα παίρνουν πουλώντας εκδούλευση στις ομάδες. Αν υπάρξει καθαρό πρωτάθλημα όλοι αυτοί χάνουν τα χρήματα και την εξουσία που είχαν, οπότε έχουν κάθε συμφέρον να κάνουν μπάχαλο το πρωτάθλημα από την αρχή.

 

----

 

Απλώς αν είσαι μάγκας σαν ΠΑΟ βγάζεις μια ανακοίνωση, ρίχνεις κι ένα πρόστιμο στον Bύντρα και τελειώνει το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρίμα είναι που ξεχνάς 13 χρονάκια πως σε γάμαγε το παρασκήνιο , και σε παίρνει ο πόνος τώρα για το πρωτάθλημα.

 

Όχι φίλε μου. Εγώ δεν είμαι γαύρος. Και ούτε θέλω να γίνω

 

Και δεν το παίζω υπεράνω. Ξέρεις και ξέρω τι γνώμη έχουν όλοι πλην γαύρων

για τα πρωταθλήματά τους. Δεν χρειάζομαι τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν ξανακάτσεις να σε μπιπ άλλα 13 χρόνια , θα στανιάρεις .

 

50-50 δεν θα υπάρχει ποτέ. η ο ένας η ο άλλος.

 

η δεν ξαναβλεπεις ελληνικο ποδόσφαιρο ή το αποδέχεσαι.

 

και όχι απέχω από το να ειμαι άρρωστος και κολλημένος παναθηναικός .

σε άλλη ομαδα εχω διαρκείας τα last 3 χρόνια πλέον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...