Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3€ ειναι η ονομαστική αξία της μετοχης.

Η τιμη διαθεσης της μετοχης ειναι διαφορετική.Στην τρεχουσα αυξηση του μετοχικου κεφαλαιου η τιμη διαθεσης της μετοχης ειναι 5,4€.Θεωρω πως σε τετοια επιπεδα θα κινηθει και τον Μαιο καθως τα λειτουργικά εξοδα της Παε δεν καλυπτονται απο το μετοχικο κεφαλαιο αλλα απο τα αποθεματικά.Και το αποθεματικο προκυπτει απο την διαφορα μεταξυ ονομαστικης αξιας και τιμης διαθεσης.

 

Όπως και να εχει το σιγουρο ειναι πως τον Μαιο πρεπει να εκδοθουν 21,000,000 μετοχες με κατώτατη τιμη τα 3€.Απλα πηγα λιγο παρακατω το συλλογισμό χρησιμοποιώντας ως τιμη διαθεσης την τιμή που εχουν τωρα οι μετοχες στην τρεχουσα αυξηση του μετοχικου κεφαλαιου.

 

 

Μην με παρεξηγησει καποιος.Ουτε να τρολαρω θελω ουτε να πεταξω μπηχτες για κατι.Απλα αυτη ειναι η δουλεια μου και βγαίνει στην επιφάνεια αυτο το "αρρωστημενο" μικρόβιο.... :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Και μέσα σε βόθρο να ήταν ο γκαγκάτσης-χειροκροτητής-υπάλληλος-επιστήμονας και τον έβγαζες, θα καθάριζε ο βόθρος...

 

Κρίμα πάντως για το σφύριγμα. Θα γίνει μπουρδέλο το πρωτάθλημα από τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον αυτό ήταν μέσα στη περιοχή όπως ακούω στο ράδιο.Αλλά ο Παπουτσέλης σφύραγε τα τάκλιν έξω από τη μεγάλη περιοχή!

 

edit:

 

Παιδιά εγώ δεν το είδα αλλά βλέπω τι λέτε εσείς. Ήταν τόσο πέτσινο τελικά? Δεν υπήρξε επαφή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σιχαθεί τους παίκτες που πέφτουν μόνοι τους και τους διαιτητές που αντί να τους δώσουν κίτρινη για θέατρο τους επιβραβεύουν.

 

Και όσο για τα σχόλια, ρε παίδες πραγματικά, για το σημερινό πέναλτι φταίει το ότι σπρώχνουν τον ΠΑΟ; Το πέναλτι είναι ηλίθιο γιατί δεν είναι καν αμφισβητούμενο: είναι ανύπαρκτο! Βολεύει κανέναν στον ΠΑΟ 2η αγωνιστική να ξεκινήσει κουβέντα ότι ευνοείται; Έλεος. Πιο πιθανό είναι να είναι Παναθηναϊκός ο Δαλούκας ή ανίκανος με 15 μυωπία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...