Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

η ζημιά (εάν έχει γίνει ζημιά) έγινε στην προετοιμασία... το μόνο που μπορεί να κάνει είναι μία μίνι προετοιμασία που προσωπικά πιστεύω δεν θα έχει αποτέλεσμα

 

Επίσης θα τεθεί και άλλο ζήτημα... Τον Κέζο είχε δει και θεωρούσε πολύ καλή επιλογή ο Νιόπλιας...και έδωσε την συγκατάθεση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παραμύθι είναι αυτό πάλι? Ποιος φωστήρας προσπαθεί πάλι να χρεώσει τον Νιόπλια?

 

Στα λεφτά που του πρότειναν είπε ότι είναι καλή επιλογή. Είχε ζητήσει την παραμονή του εμπεν. Εκτός αν θέλουμε να του χρεώσουμε ότι δεν έβαλε λεφτά κι αυτός για να μείνει ο ολλανδός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξάλλου, οι μυϊκοί τραυματισμοί ήταν από σπάνιοι έως... ανύπαρκτοι. Στο δεύτερο μισό της περυσινής περιόδου, ο Στέργιος Φωτόπουλος συνέχισε την καλή δουλειά και αυτό το καλοκαίρι ανέλαβε -έπειτα από πρόταση του Κατσουράνη- ο Αντώνης Κέζος.

 

Καποιος πρεπει να αρχισει να κρεμαει συμβολαια σε αυτη την ομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να "χρεώσει" κανείς τον Νιόπλια με την έννοια που το λες...

Απλά τα έχουν βρει οι δυό τους και έβγαλαν μαζί προετοιμασία οπότε είναι δύσκολο τώρα ξαφνικά να αλλάξεις γυμναστή.

Το ίδιο έγραφαν και τότε http://prasinanea.gr/football/article186559.ece

 

Πάντως οι πληροφορίες μου λένε ότι σήμερα-αύριο θα σκάσει ο έμπεν πίσω με κέζο βοηθό (εάν δεχτεί βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κατσουράνης τον έφερε και τον Κέζο. Μάλιστα.

 

Σε λίγο θα ακούσουμε πως ο Κατσουράνης μας έφερε και το ΔΝΤ...

 

Αν χρειάζεται Έμπεν, θα τον φέρουμε. Αν όχι, έχει καλώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τον Θανασάρα εγώ δεν περιμένω να δω τίποτα... Πότε δεν δημιούργησε πρόβλημα... Το βλαμμένο είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα και τώρα τελευταία πετάει κάτι "χοντράδες" ο Παύλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μπορούσα να κανω μια ερωτηση και οποιος γνωρίζει κατι ας μου απαντήσει.

 

σε τι ποσο ανερχεται το μετοχικο κεφαλαιο του Παναθηναϊκου και ποια η ονομαστικη αξία της μετοχής του Παναθηναϊκου σημερα?Και επίσης σε τι ποσο θα ανερχεται το μετοχικό κεφάλαιο της ΠΑΕ Παναθηναϊκος μετα την επικείμενη ΑΜΚ(αναφερομαι στην τρεχουσα αυξηση του μετοχικου κεφαλαιου και οχι σε αυτην που θα πραγματοποιηθει τον Μαιο)..

 

Διάβασα αυτό:

Μετά την ολοκλήρωση της ανωτέρω αύξησης του μετοχικού κεφαλαίου της ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, το μετοχικό της κεφάλαιο, υπό την προϋπόθεση της πλήρους κάλυψης, θα ανέρχεται στο ποσό των ευρώ 75.207.594,00 και θα διαιρείται σε 25.069.198 ονομαστικές μετοχές ονομαστικής αξίας ευρώ 3,00 η κάθε μία. Εκ των μετοχών αυτών το 10%, ήτοι 2.506.920 μετοχές θα ανήκουν στο ιδρυτικό της Π.Α.Ε. Ερασιτεχνικό Αθλητικό Σωματείο «ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ». Η διαφορά μεταξύ της ονομαστικής αξίας κάθε μετοχής και της τιμής διάθεσης θα αχθεί σε ειδικό λογαριασμό «Αποθεματικό από την έκδοση μετοχών υπέρ το άρτιο».
αντίστοιχα, κατά ποσό ίσο με την τιμή διάθεσης των νέων μετοχών (ήτοι ευρώ 5,40) επί των αριθμό των μετοχών για τον οποίο εγγράφεται.

 

Πηγη:http://www.kathimerini.com.cy/index.php?pageaction=kat&modid=1&artid=27015&show=Y

 

Ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μπορούσα να κανω μια ερωτηση και οποιος γνωρίζει κατι ας μου απαντήσει.

 

σε τι ποσο ανερχεται το μετοχικο κεφαλαιο του Παναθηναϊκου και ποια η ονομαστικη αξία της μετοχής του Παναθηναϊκου σημερα?Και επίσης σε τι ποσο θα ανερχεται το μετοχικό κεφάλαιο της ΠΑΕ Παναθηναϊκος μετα την επικείμενη ΑΜΚ(αναφερομαι στην τρεχουσα αυξηση του μετοχικου κεφαλαιου και οχι σε αυτην που θα πραγματοποιηθει τον Μαιο)..

 

Στην πρόσφατη ανακοίνωση γράφει:

 

Μετά την ολοκλήρωση της ανωτέρω αύξησης του μετοχικού κεφαλαίου της ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, το μετοχικό της κεφάλαιο, υπό την προϋπόθεση της πλήρους κάλυψης, θα ανέρχεται στο ποσό των € 75.207.594,00 και θα διαιρείται σε 25.069.198 ονομαστικές μετοχές ονομαστικής αξίας € 3,00 η κάθε μία. Εκ των μετοχών αυτών το 10%, ήτοι 2.506.920 μετοχές θα ανήκουν στο ιδρυτικό της Π.Α.Ε. Ερασιτεχνικό Αθλητικό Σωματείο «ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ». Η διαφορά μεταξύ της ονομαστικής αξίας κάθε μετοχής και της τιμής διάθεσης θα αχθεί σε ειδικό λογαριασμό «Αποθεματικό από την έκδοση μετοχών υπέρ το άρτιο».

 

Δεν ξέρω αν σε βοηθάει...

 

Ολόκληρη η ανακοίνωση εδώ : http://www.exedrasports.gr/football/superleague/article/?aid=75343

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...