Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και σου λέω πως αν δέχονταν την δωρεά θα τους έλεγες τζαμπατζίδες.Θα έμπαινες πάλι εδώ και θα έλεγες το αντίθετο από εμάς έτσι για να γουστάρεις.

 

δεν έχεις συμφωνήσει με κανέναν και για τίποτα.ε αυτό λέει πολλά.προσωπικά δεν σου απαντώ άλλη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μπορούμε να συμφωνήσουμε σε μιά βάση?

Τώρα που το μέλλον ανοίγεται φωτεινό, ας αφήσουμε τις στείρες αντιπαραθέσεις.

Και μερικοί εδώ ας βουτάνε πρώτα τη γλώσσα στο μυαλό πριν μιλήσουν

Δεν έχουμε πλέον καμία διάθεση να είναι τεταμένη η ατμόσφαιρα. Θα βοηθήσουμε όλοι να έλθει η ηρεμία. Αυτό φοβούνται οι αντίπαλοί μας. Όταν δηλαδή είμαστε ενωμένοι, ήρεμοι και μιλάμε γιά ποδόσφαιρο όχι γιά πρόσωπα. Καταλάβετέ το επιτέλους!

Εμένα με ενοχλεί που ο Τζίγγερ παραδόθηκε επί τόσα χρόνια στον Κόκκαλη αλλά δεν μπορώ να κλαψουρίζω μιά ζωή.Τους συγχωρώ όλους κοιτάζω μπροστά γιατί μιά νέα εποχή ξεκινά.

Ας μιλήσουμε λοιπόν γιά ποδόσφαιρο ή όποιο άθλημα θέλει ο καθένας.Μόνο στην Ελλάδα γμτ καταφέρνουν οι παράγοντες να κλέβουν τη παράσταση αντι να γίνεται αυτό από τους φυσικούς πρωταγωνιστές που είναι οι παίχτες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σου λέω πως αν δέχονταν την δωρεά θα τους έλεγες τζαμπατζίδες.Θα έμπαινες πάλι εδώ και θα έλεγες το αντίθετο από εμάς έτσι για να γουστάρεις.

δεν έχεις συμφωνήσει με κανέναν και για τίποτα.ε αυτό λέει πολλά.προσωπικά δεν σου απαντώ άλλη φορά.

 

Αν δεχόντουσαν τότε ο καρκίνος θα είχε φύγει τώρα...

Καλύτερα μην απαντάς ... μην κουραστείς κι όλας από τις εμπεριστατωμένες αναλύσεις που κάνεις...

 

ουτε εγω θα καταδεχθω να απαντήσω σε ακατσχετες μπαρουφολογίες.

 

Δεν ζήτησα ποτέ από κανέναν να απαντήσει.. Το ξέρω ότι η αλήθεια πονάει... Πούλα τζίγκλερ, πούλα...

Άκου "θα καταδεχθεί" :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε εγω θα καταδεχθω να απαντήσω σε ακατσχετες μπαρουφολογίες.

 

+1

 

ότι ανάλυση και να σου κάνουμε rokko74, το δικό σου θα γράφεις, ερμηνεύοντας τι πραγματικά έγινε... δηλαδή ΟΛΟΙ εμείς είμαστε αδαείς, τυφλοί, άνιωθοι, ανεκπαίδευτοι και μόνο εσύ βλέπεις την μία και μοναδική αλήθεια; :rolleyes:

 

δεν θέλω θα σε πείσω για τίποτα, απλά εμένα θα με προβλημάτιζε αν έλεγα ότι το σήμα της ομάδας είναι η κάνναβις και όλοι οι υπόλοιποι επέμεναν ότι είναι το τριφύλλι... "η στραβός είναι ο γιαλός, ή..." λέει ο σοφός λαός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

ότι ανάλυση και να σου κάνουμε rokko74, το δικό σου θα γράφεις, ερμηνεύοντας τι πραγματικά έγινε... δηλαδή ΟΛΟΙ εμείς είμαστε αδαείς, τυφλοί, άνιωθοι, ανεκπαίδευτοι και μόνο εσύ βλέπεις την μία και μοναδική αλήθεια; :rolleyes:

 

δεν θέλω θα σε πείσω για τίποτα, απλά εμένα θα με προβλημάτιζε αν έλεγα ότι το σήμα της ομάδας είναι η κάνναβις και όλοι οι υπόλοιποι επέμεναν ότι είναι το τριφύλλι... "η στραβός είναι ο γιαλός, ή..." λέει ο σοφός λαός...

 

 

Define το "ΟΛΟΙ"...

Εγώ πάντως δεν είμαι ο "μόνος" που τα βλέπει αλλιώς και επίσης γιατί εσείς οι "ΟΛΟΙ" να βλέπετε τριφύλλι και όχι εσείς να βλέπετε κάνναβις??

 

Άσε μην μου απαντήσεις γιατί ήδη έχεις διαψεύσει το +1 που έβαλες στην αρχή...

 

 

Άλλο θέμα:

Έχει διαρρεύσει ότι ο Κατσουράνης είναι η αιτία που φεύγουν οι παίχτες από την εθνική... Το κακό είναι ότι μέσα σε αυτούς είναι και ο Τζόρβας...

Πως θα κάνουν αυτοί οι δύο χωριό στην άμυνα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rokko74 είσαι σίγουρα Παναθηναϊκός? Εννοώ το λέει η καρδιά σου? Αν ναί τότε σταμάτα σε παρακαλώ. Όπως και κανένας δυό το πολύ ακόμη εδώ μέσα.

Είμαστε έτοιμοι να πάμε μακριά κι εσείς... άλλα λόγια.

Δεν έχω κανένα κόλλημα παλιοί και καινούργιοι αλλά υπάρχουν άτομα εδώ που έχουν χύσει...ιδρώτα.Λίγος σεβασμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geovard πες τα ρε φιλε γιατι να κλεβουν τις εντυπωσεισ οι μπασταρδοι λεφταδες????? λες και τα παιρνουμε εμεις κανετε. ελατε να δουμε μπαλιτσα και αφηστε τα γαμιδια να σφαζονται , αλλωστε εμεισ ειμαστε ο λαος τις ομαδας και αυτοι ειναι επιχηρηματιες.

 

---------- Προσθήκη στις 14:25 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:22 ----------

 

αφου αυτο ζητανε , ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ . γιατινα τους κανουμε τη χαρη????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rokko74 είσαι σίγουρα Παναθηναϊκός? Εννοώ το λέει η καρδιά σου? Αν ναί τότε σταμάτα σε παρακαλώ. Όπως και κανένας δυό το πολύ ακόμη εδώ μέσα.

Είμαστε έτοιμοι να πάμε μακριά κι εσείς... άλλα λόγια.

Δεν έχω κανένα κόλλημα παλιοί και καινούργιοι αλλά υπάρχουν άτομα εδώ που έχουν χύσει...ιδρώτα.Λίγος σεβασμός.

 

Είμαι μόνο Παναθηναϊκός και ίσως γιαυτό τρελαίνομαι... Σεβασμός αξίζει μόνο στους Νεκρούς Ήρωες φίλε μου. Όλοι κάνουμε αυτό που πρέπει και τέλος...

 

geovard πες τα ρε φιλε γιατι να κλεβουν τις εντυπωσεισ οι μπασταρδοι λεφταδες????? λες και τα παιρνουμε εμεις κανετε. ελατε να δουμε μπαλιτσα και αφηστε τα γαμιδια να σφαζονται , αλλωστε εμεισ ειμαστε ο λαος τις ομαδας και αυτοι ειναι επιχηρηματιες.

 

---------- Προσθήκη στις 14:25 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:22 ----------

 

αφου αυτο ζητανε , ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ . γιατινα τους κανουμε τη χαρη????

__________________

 

Ίσως τα ποιο σοφά λόγια του thread...

 

Εγώ το κόβω λοιπόν...εκτός και αν με προκαλέσουν :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Inline:

 

Πριν δύο χρόνια:

-Θέλω 60εκ για το 40% (άρα το 100% είχε 150εκ) 80εκ ήταν αλλά τέσπα

-Πάρτα

Πριν δύο μήνες:

-Θέλω 60εκ για το 57% (τα ίδια δηλαδή που έδωσαν για το 40%...πολύ ποιο φθηνά δηλαδή γιατί εάν το 57% το έδινε 60εκ τότε το 100% θα είχε 105εκ) Δεν ήταν φθηνά τώρα, ήταν ακριβά τότε. Παρόλα αυτά πλήρωσαν την υπεραξία

-Είναι πολλά...δεν σου αξίζουν (είναι πολλά για το 57% αυτά που ήταν λίγα για το 40%) Καραψέμα. Ποτέ δεν ειπώθηκε αν ήταν σωστά ή λίγα. Ο Βγενό είπε να μπουν οι λογιστές να γίνει η αποτίμηση και όσο βγεί το διαθέτει

-Θα τα χαρίσω στον ερασιτέχνη

-25εκ έχω...τα θέλεις? (τόσο κοστολογούσε το 57%...)Και αυτό καραψέμα. Ουδέποτε ειπώθηκε.

 

Πριν δύο ημέρες

-Σας χαρίζω το 25% (ούτε καβούριας, ούτε τίποτα και το είπε και στους 3)

-Μπαα άσε δεν το θέλουμε... (το γιατί κανείς δεν το ξέρει) Δεν το θέλανε γιατί κάτι τύποι σαν και εσένα θα το έπαιρναν αλλιώς και θα μίλαγαν για ντζαμπατζήδες

-Θα σου δώσουμε 60εκ για το 25% σε ένα χρόνο...εάν είσαι καλό παιδί... (δηλαδή θα δώσει για το 25% όσο του ζητούσε για το 57% ο μπαρμπαγιάννης)Βγενόπουλος-way. Χάλασε πολύ κόσμο που τελικα το χρήμα θα μπει στην ομάδα και όχι σε άσχετες τσέπες ε?

 

Κατά τα άλλα έχουμε και τις εξής δικαιολογίες που καταρρίπτονται ευθύς αμέσως:

-Δεν θέλαμε να μας πουν τζαμπατζίδες :lol::lol::lol::lol: (ας τα έχωναν σε μεταγραφές λοιπόν αμέσως μετά την μεταφορά των μετοχών)Τώρα το Σεπτέμβρη περιμένεις μεταγραφές εσύ ε?

-Δεν θέλαμε με το 33% που θα έχει ο "σωφέρ" (μαζί με Γιαννακόπουλο) να μας μπλοκάρει (και τον Μάη θα το έχει...το γράφουν εξάλλου και οι ίδιοι στο μνημόνιο)Οπότε γιατί σπάζεσαι στην τελική που δεν πήραν το 25% τώρα ε? Αφού έστω και έτσι ο Τζίγγερ πάλι θα μπορούσε να μπλοκάρει καταστάσεις. Για πες μου

-Εεεε η δωρεά θα είχε φορολογία γύρω στα 2εκ :lol::lol: (ε τότε πως θα αγοράζατε πριν δύο μήνες ρε?)Ο Παναθηναϊκός εκτός από λεφτά για παικταράδες πρέπει να συντηρεί και την εφορία με κερατιάτικα ε? Τι άλλο θα ακούσουμε

 

Επίσης θα έχουμε και τις εξής μελλοντικές δικαιολογίες σε περίπτωση που κάτι στραβώσει:

-Ααα εμείς του το είχαμε πει να τραβήξει τα αυτιά του τουλούμπα αλλά αυτός μας έκανε πόλεμο Ο γκότζος γράφει τις π@παριές του από μόνος του. Δεν παίρνει χαρτάκι. Αυτό μας λες?

-Ααα έκανε δηλώσεις ενώ είχαμε δώσει τα χέρια να μην κάνει...

 

Τώρα αν σε εσένα και μερικούς άλλους αυτά είναι ευκολοχώνευτα ....ε όντως τι να πει κανείς? Αν στις 5 αλήθειες πετάς και 5 ψέματα/εικασίες όντως παρουσιάζεις μια κατάσταση όπως σε βολεύει

 

ΥΓ

Όσο το κουράζετε εσείς άλλο τόσο θα το κουράζω κι εγώ...γιατί κι εγώ φροντίζω όσο μπορώ να ποστάρω και την άλλη άποψη για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις σε τρίτους.

 

ΥΓ2

Διαρκείας έχω πάρει ανεξαρτήτου προέδρου. Εγώ στηρίζω Παναθηναϊκό ανεξαρτήτως διοικήσεων

Μπράβο. Είσαι ενωτικός. Μπάμ κάνει πως καραγούσταρες το χθεσινό

 

Και κάτι τελευταίο. Βάλε ραδιόφωνο κανένα βράδυ να ακούσεις τον Κωστάκη να μάθεις την νέα γραμμή: "Ότι πει ο Πατέρας. Αυτός ξέρει" . Γιατί απ' ότι φαίνεται έχεις μείνει στα προχθεσινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει καποιος απο εσας να εξηγησει και σε μενα τον ανιδεο τα εξης:

 

1. γιατι μετα το τελος της σεζόν 2009-2010 ο τζίγκερ "εδιωξε" βγενοπουλο-πατερα και περασε ολη η μεταγραφικη περιοδος με τον καβουρογιαννη στο τιμόνι;

 

2. τι τρανταχτο άλλαξε μεσα στο τριμηνο του καλοκαιριου και αποφασισε ο τζιγκερ ολως τυχαίως στην εναρξη της σεζόν 2010-2011 να "δωρισει" μετοχές σε αυτους τους δυο;

 

3. αφού ο τζίγκερ είναι το κακο παιδι και για τους βγενοπουλο-πατερα (σύμφωνα με καλοκαιρινες δηλωσεις τους) γιατι οι τελευταιοι δεν πηραν τις μετοχες και τη 2χρονη χρηση της παιανιας εξοβελιζοντας τον τζιγκερ μια και καλη;

 

Πραγματικα δυσκολευομαι να πιστεψω ότι μας ξεφουρνιζουν οι μαγκες αυτοι. Εκείνο που βλεπω εγώ είναι ότι τον Μαιο-Ιούνιο είχαμε πολυμετοχικοτητα, το καλοκαιρι τη βγαλαμε με ...μπουμσονγκ και τωρα ξαναεχουμε πολυμετοχικοτητα ΧΩΡΙΣ να εχει αλλαξει κατι σημαντικό σ' αυτό το διάστημα που να δικαιολογει τις μεταβολες του σκηνικου.

 

ΥΓ Δεν καταλαβαίνω γιατι πρεπει ολοι να συμφωνουμε σε μια αποψη. Ο ροκκο εχει την δικη του αποψη, την οποια εχει δικαιωμα να την εκφραζει οσες φορες θελει και οπως θελει μεσα στο πλαισιο κανονων του φορουμ. Αν δεν συμφωνει καποιος μπορει να αγνοησει αυτη την αποψη και να παει παρακατω...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Lasamaxi

 

Άνευ σχολιασμού οι απαντήσεις σου & ιδιαίτερα το κείμενο σου. Εάν δεν ξέρεις ούτε καν για τα 25εκ τι να κάτσω να σου πω... Φροντιστήριο θα κάνουμε?

 

---------- Προσθήκη στις 15:13 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:03 ----------

 

μπορει καποιος απο εσας να εξηγησει και σε μενα τον ανιδεο

 

Μόνο ανίδεος δεν είσαι εάν κρίνω τις απορίες σου...

 

Απαντήσεις βέβαια μην περιμένεις να πάρεις γιατί όλα αυτά λύθηκαν για τους "ΟΛΟΥΣ" αφού γύρισε πρόεδρος ο Πατέρας! Deja vu ??? Μήπως σου θυμίζει τους γαύρους που μετά από κάθε "πέτσινο" ξεχνούσαν τα καραγκιοζιλίκια της Ευρώπης... αρκεί να τους τάιζαν.. μπεεεε

 

Και όποιος δώσει απαντήσεις είναι "κουραστικός", "γραφικός", "μη ενωτικός" και άλλα τέτοια ωραία και ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο ανίδεος δεν είσαι εάν κρίνω τις απορίες σου...

 

Απαντήσεις βέβαια μην περιμένεις να πάρεις γιατί όλα αυτά λύθηκαν για τους "ΟΛΟΥΣ" αφού γύρισε πρόεδρος ο Πατέρας! Deja vu ??? Μήπως σου θυμίζει τους γαύρους που μετά από κάθε "πέτσινο" ξεχνούσαν τα καραγκιοζιλίκια της Ευρώπης... αρκεί να τους τάιζαν.. μπεεεε

 

Και όποιος δώσει απαντήσεις είναι "κουραστικός", "γραφικός", "μη ενωτικός" και άλλα τέτοια ωραία και ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ...

 

Κοιτα δεν με πειραζει αν δεν παρω συγκεκριμενες απαντησεις. σκοπος του μηνυματος ηταν να προβληματιστουν λιγο οι συμφορουμιτες.

 

Όταν ανελαβε η πεκ ειχαν προηγηθει ζυμωσεις, είχε γινει συλλαλητηριο με πληθος κοσμου, υπηρχε μια βαση για να γινει μια αλλαγη και ηταν λογικο ο τζιγκερ να αφήσει (με το αζημιωτο εννοειτε) και καποιους αλλους να γινουν μετοχοι "για το καλο του παο". Δυσάρεστη μεν, λογικη δε ήταν η κινηση να κρεμασει τη πολυμετοχικοτητα ο τζιγκερ αν κρινουμε απο το ποιον του. Απο εκει και περα ολα αυτα που εχουμε δει είναι από τα ...άγραφα και στερουνται λογικης βασης με βαση αυτα που ξερουμε.

 

Λυπάμαι λοιπον που δεν θα πανηγυρίσω και δεν θα συμμεριστώ την χαρα των υπολοιπων παιδιών. Θα προτιμησω να τηρησω σταση αναμονης, να δω τις εξελιξεις και να βεβαιωθω ότι τελικα ο τζιγκερακος αποτελει οριστικα παρελθον απο την ομαδα μας. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...