Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δηλαδη οργανωση 0. ο φρειτας θα γινει κουρεας γκαζον , η γλαστρα (κων/λος) θα γινει πολιτικος και και... δεν γινονται πουθενα αυτα...

 

 

επισης ο αλλος αντωνιου ??? που και ωσ που ρεεε παιδια???γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αν δούμε τη Πράσινη και το Ντέρμπυ σήμερα θα διαπιστώσουμε τα εξής.

Ότι το Ντέρμπυ προσαρμόζεται πιό εύκολα και ότι ο Γκότζος είναι κολλητός τού Γιάννη Βαρδινογιάννη.(Το δεύτερο το γνωρίζαμε πάντα)

Η δε Πράσινη παλεύει με τον εαυτό της να χωνέψει την σεισμική αλλαγή αλλά δεν τα καταφέρνει. Έχει τα ίδια αντανακλαστικά του παρελθόντος με λίγο πιό ήπιο τόνο και απλά ο χαρακτηρισμός πρόεδρος γλάστρα, έγινε πρόεδρος βιτρίνα!

Τι προβλέπω?

Ότι οι πωλήσεις τού Ντέρμπυ θα ανέβουν και κάποια στογμή μπορεί να γίνει η κεντρική εφημερίδα τού ενωμένου Παναθηναϊκού, ενώ η Πράσινη θα συρρικνώνεται ολοένα και περισσότερο και μπορεί και να κλείσει αν βέβαια συνεχίζει να είναι εριστική προς τους δύο Πατέρα και Βγενό. Και σας το λέει κάποιος που δεν διαβάζει οπαδικές εφημερίδες.

Απλά πιστεύω ότι έχω την ικανότητα να κρίνω και να προβλέπω κάποια πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο τουλουμπας αποδεικνυει οτι ειναι απλά πιο έξυπνος.

η στροφή του είναι προσωρινή, με το 1ο παραμικρό λάθος του πατέρα ή του αντωνίου, θα τους φάει.

ΚΑι αυτό, γιατι ξέρει ότι αν την 01/05, αλλαξει χέρια η παε, αυτός θα βρεθεί στο ταμείο ανεργίας...

Και ειναι δύσκολη δουλειά για ευρεση εργασιας, ο προπαγανδιστης!

οσο για τη ν κίτρινη, είναι επισημα ΕΜΕΤΟΣ...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο τουλουμπας αποδεικνυει οτι ειναι απλά πιο έξυπνος.

η στροφή του είναι προσωρινή, με το 1ο παραμικρό λάθος του πατέρα ή του αντωνίου, θα τους φάει.

ΚΑι αυτό, γιατι ξέρει ότι αν την 01/05, αλλαξει χέρια η παε, αυτός θα βρεθεί στο ταμείο ανεργίας...

Και ειναι δύσκολη δουλειά για ευρεση εργασιας, ο προπαγανδιστης!

οσο για τη ν κίτρινη, είναι επισημα ΕΜΕΤΟΣ...........

Άνθρωποι σαν τον Γκόντζο επιβιώνουν σε όλους τους χώρους. Κατ αρχην είναι αρκετά πιό έξυπνος σε σχέση με τον κληρονόμο(Δημητράκη) και θα βρεί τον τρόπο να ελιχθεί.Μαθηματικό Θεσσαλονίκης τέλειωσε εξ άλλου άρα δυο πράγματα γιά τις πιθανότητες και τη λογική θα γνωρίζει.

Δεν απορώ λοιπόν στο επόμενο διάστημα να δώσουν αμοιβαίες εξηγήσεις με τιον Πατέρα και να ευθυγραμμιστεί πλήρως μαζί του!

Αυτός που δεν πρόκειται να διορθωθεί και θα είναι βόμβα στην ενότητα θα είναι ο Δημητράκης.Γιατί είναι κακό παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ νωρίς ακόμη για τον τουλούμπα. Ο Δημητράκης είναι να τον φοβάσαι γιατί είναι διαγνωσμένος σχιζοφρενής. Επειδή όμως όλα τα έχουμε δει δεν θα μου φανεί καθόλου παράξενο εάν ενωθούν Πατέρας-Γιαννακόπουλος σε λίγο καιρό... Έχουν ένα κοινό για αναθέρμανση να πατήσουν εξάλλου....και οι δύο αρνήθηκαν το "δώρο" :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rokko, ο ένας το αρνήθηκε γιατί "έχει και δουλειές" και ο άλλος αντί να τις πάρει στο τσάμπα θα τις πάρει χώνοντας ζεστό χρήμα στην ομάδα.

 

Το κούρασες. Δεν χάθηκε καμία ευκαιρία να φύγουν οι Βαρδ. Αντίθετα δρομολογήθηκε να φύγουν με τον καλύτερο τρόπο για όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει Lasamaxi? Με το ζόρι να συμφωνήσουμε? Είναι προφανές ότι τα βλέπουμε από διαφορετική οπτική γωνία...δεν χρειάζεται κάθε φορά να μου λες τα ίδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν την έπαιρναν τώρα θα τους λέγαμε ντζαμπατζίδες.Τώρα που δεν την πήραν και θα την πάρουν τον Μάιο τους λέμε ότι να ναι.

 

τι να πει κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rokko, ο ένας το αρνήθηκε γιατί "έχει και δουλειές" και ο άλλος αντί να τις πάρει στο τσάμπα θα τις πάρει χώνοντας ζεστό χρήμα στην ομάδα.

 

Το κούρασες. Δεν χάθηκε καμία ευκαιρία να φύγουν οι Βαρδ. Αντίθετα δρομολογήθηκε να φύγουν με τον καλύτερο τρόπο για όλους.

 

εισαι εμπαθής, στημένος, προκλητικός και λοιπά...

ακούς εκεί να αρνείται το "ντζαμπα" καποιος, για να μην κατηγορηθεί και εμπαιχθεί για αυτό, και να θελει να βαλει χρήματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει Lasamaxi? Με το ζόρι να συμφωνήσουμε? Είναι προφανές ότι τα βλέπουμε από διαφορετική οπτική γωνία...δεν χρειάζεται κάθε φορά να μου λες τα ίδια..

 

Δεν σου λέω να συμφωνήσουμε με το ζόρι. Απλά φροντίζω όσο μπορώ να ποστάρω και την άλλη άποψη για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις σε τρίτους.

 

εισαι εμπαθής, στημένος, προκλητικός και λοιπά...

ακούς εκεί να αρνείται το "ντζαμπα" καποιος, για να μην κατηγορηθεί και εμπαιχθεί για αυτό, και να θελει να βαλει χρήματα!

 

Το ξέρω ρε συ.... :devil:

 

Θα βγάλεις διαρκείας τώρα? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα βγάλεις διαρκείας τώρα? :mrgreen:

 

ναι, θα βγαλω τωρα... περιμενω επισημη ανακοινωση, και βασικα, την ελπιδα, οτι θα ανοίξει κ αλλες θυρες...

 

---------- Προσθήκη στις 13:11 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:02 ----------

 

Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ανακοινώνει ότι με στόχο την ικανοποίηση αιτημάτων φιλάθλων της ομάδας μας που δεν πρόλαβαν να αποκτήσουν κάρτα διαρκείας εντός των προκαθορισμένων προθεσμιών, αποφάσισε την παράταση της περιόδου διάθεσης κατά μία εβδομάδα.

 

Συνεπώς, από αύριο, Παρασκευή 10 Σεπτεμβρίου και μέχρι την επόμενη Παρασκευή, 17 Σεπτεμβρίου, θα διατίθενται κάρτες διαρκείας της αγωνιστικής περιόδου 2010-11 απο το γήπεδο «Απ. Νικολαΐδης» στη Λεωφόρο Αλεξάνδρας, μεταξύ 10:00 – 18:00 και από το τηλεφωνικό μας κέντρο 9:30-17:30 (8011111908 από σταθερό και 210-6870700 από κινητό). Το Σάββατο και την Κυριακή, 11 και 12 Σεπτεμβρίου, το σημείο διάθεσης θα παραμείνει κλειστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ποιοί σπέρνουν διχόνοια και δεν συμβάλλουν στην ενότητα. Δεν πρέπει να λέγονται τέτοια πράγματα από ανθρώπους-σύμβολα του Παναθηναϊκού.

Είχαμε μιά πρεμούρα που δεν φέρθηκαν καλά στον κολλητό σου Κωνσταντόπουλο κύριε Παύλο!:P

Ξέρουμε ότι ο γιός θα είνα δυναμίτης στα θεμέλια.Ας κάτσει λοιπόν ο Παύλος στο μπάσκετ που όλα πάνε καλά.Δεν ξέρει από μπάλα ας μη μιλάει και χαλάει το κλίμα.

 

http://prasinanea.gr/football/Dioikitika/article517640.ece

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν την έπαιρναν τώρα θα τους λέγαμε ντζαμπατζίδες.Τώρα που δεν την πήραν και θα την πάρουν τον Μάιο τους λέμε ότι να ναι.

 

τι να πει κανείς.

 

Πριν δύο χρόνια:

-Θέλω 60εκ για το 40% (άρα το 100% είχε 150εκ)

-Πάρτα

Πριν δύο μήνες:

-Θέλω 60εκ για το 57% (τα ίδια δηλαδή που έδωσαν για το 40%...πολύ ποιο φθηνά δηλαδή γιατί εάν το 57% το έδινε 60εκ τότε το 100% θα είχε 105εκ)

-Είναι πολλά...δεν σου αξίζουν (είναι πολλά για το 57% αυτά που ήταν λίγα για το 40%)

-Θα τα χαρίσω στον ερασιτέχνη

-25εκ έχω...τα θέλεις? (τόσο κοστολογούσε το 57%...)

 

Πριν δύο ημέρες

-Σας χαρίζω το 25% (ούτε καβούριας, ούτε τίποτα και το είπε και στους 3)

-Μπαα άσε δεν το θέλουμε... (το γιατί κανείς δεν το ξέρει)

-Θα σου δώσουμε 60εκ για το 25% σε ένα χρόνο...εάν είσαι καλό παιδί... (δηλαδή θα δώσει για το 25% όσο του ζητούσε για το 57% ο μπαρμπαγιάννης)

 

Κατά τα άλλα έχουμε και τις εξής δικαιολογίες που καταρρίπτονται ευθύς αμέσως:

-Δεν θέλαμε να μας πουν τζαμπατζίδες :lol::lol::lol::lol: (ας τα έχωναν σε μεταγραφές λοιπόν αμέσως μετά την μεταφορά των μετοχών)

-Δεν θέλαμε με το 33% που θα έχει ο "σωφέρ" (μαζί με Γιαννακόπουλο) να μας μπλοκάρει (και τον Μάη θα το έχει...το γράφουν εξάλλου και οι ίδιοι στο μνημόνιο)

-Εεεε η δωρεά θα είχε φορολογία γύρω στα 2εκ :lol::lol: (ε τότε πως θα αγοράζατε πριν δύο μήνες ρε?)

 

Επίσης θα έχουμε και τις εξής μελλοντικές δικαιολογίες σε περίπτωση που κάτι στραβώσει:

-Ααα εμείς του το είχαμε πει να τραβήξει τα αυτιά του τουλούμπα αλλά αυτός μας έκανε πόλεμο

-Ααα έκανε δηλώσεις ενώ είχαμε δώσει τα χέρια να μην κάνει...

 

Τώρα αν σε εσένα και μερικούς άλλους αυτά είναι ευκολοχώνευτα ....ε όντως τι να πει κανείς?

 

ΥΓ

Όσο το κουράζετε εσείς άλλο τόσο θα το κουράζω κι εγώ...γιατί κι εγώ φροντίζω όσο μπορώ να ποστάρω και την άλλη άποψη για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις σε τρίτους.

 

ΥΓ2

Διαρκείας έχω πάρει ανεξαρτήτου προέδρου. Εγώ στηρίζω Παναθηναϊκό ανεξαρτήτως διοικήσεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...