Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιοι και νάναι οι όροι της συμφωνίας εμείς πρέπει να χαιρόμαστε γιατί είναι μιά θετική (ιστορική) εξέλιξη.

 

Διαφωνώ... Όχι όποιοι και να ναι...

 

Αν οντως γινει η συμφωνια (με τις υπογραφες δλδ) ειναι οτι καλυτερο μπορει να τυχει στον παο. Και πατερας βγενοπουλος τα αφεντικα, και πολυμετοχικοτητα (τζιγκερ κοντοι εχουν παντα οπαδους) και 60 εκ στην ομαδα για παραπανω ενισχυση...

 

Σαμπανιες λεμεεεε :)

 

Συμφωνώ 100% με το γραπτό σου απλά δεν σταματώ να σκέφτομαι την αρχή (Αν όντως...) που θα είμαστε αναγκασμένοι ακόμη για ένα χρόνο να χρησιμοποιούμε...

 

---------- Προσθήκη στις 17:48 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:46 ----------

 

Τι λες μωρέ συ rokko?

 

Η ιστορία ποια μέρα έγραψε, την 22 Απριλίου 2008 που ανακοίνωσε ο Τζίγγερ το άνοιγμα της ΠΑΕ, ή εκείνη που έκαναν την ΑΜΚ των 67εκ 3 μήνες μετά?

 

Έλα...τρόπος του λέγειν ήταν... πάντως και τα δύο που γράφεις καταγράφτηκαν στην Ιστορία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Άσχετο.

Δείτε το βίντεο

http://prasinanea.gr/football/article515822.ece

 

Σχετικό.

Ρε σείς γύρισε ο Πατέρας στα πράματα και δεν κάνουμε πάρτι?

Δεν είμαστε καλά δεν έχουμε μυαλο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ξέρω να πω πως έφτασε το σκατό στην κάλτσα.όσο για τους δικούς μας μοιρολογητές δεν τους παίρνω στα σοβαρά γιατί εμφανίζονται μόνο στις στραβές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι τρελος .... :lol::lol::lol:

Όχι ρε σύ. Έδειξε λάθος. Το τριφύλλι είναι στην αριστερή τσέπη μεριά.

Στη πλάτη είναι το νούμερο του παίχτη Τζίγγερ!

 

Τα γυαλιά τα φοράει μόνο ο Γιάννης. Γιά να μη φαίνονται τα δάκρυα.Όπως στις κηδείες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε σύ. Έδειξε λάθος. Το τριφύλλι είναι στην αριστερή τσέπη μεριά.

Στη πλάτη είναι το νούμερο του παίχτη Τζίγγερ!

 

Τα γυαλιά τα φοράει μόνο ο Γιάννης. Γιά να μη φαίνονται τα δάκρυα.Όπως στις κηδείες!

 

Επρεπε να σκασει μυτη φορώντας τη μπλουζα της ομαδας...

Εκει θα ειχε τρελο γελιο ....

 

Τι πουκαμισα και μαλακιες ...?

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ειλικρινής είναι ο Τζίγγερ.Δείχνει τον ΟΤΕ και λέει. Μαλάκες εδώ είναι τα λεφτά. Κρατήστε εσείς τον Παναθηναϊκό και το μόνο που θα κερδίσετε είναι βρισίδι!

Επιχειρηματίας του κερατά ο Γιαννάκης!

 

Πείτε ένα ευχαριστώ ρε σείς στον Γιαννάκη που άνοιξε τη πόρτα γιά άλη μιά φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ειλικρινής είναι ο Τζίγγερ.Δείχνει τον ΟΤΕ και λέει. Μαλάκες εδώ είναι τα λεφτά. Κρατήστε εσείς τον Παναθηναϊκό και το μόνο που θα κερδίσετε είναι βρισίδι!

Επιχειρηματίας του κερατά ο Γιαννάκης!

 

Πείτε ένα ευχαριστώ ρε σείς στον Γιαννάκη που άνοιξε τη πόρτα γιά άλη μιά φορά.

 

Δεν ξέρω αν θα πω ευχαριστώ, αλλά η έξοδός του ήταν κάτι παραπάνω από ηρωική, μπορεί να του χουμε χώσει τόσα, αλλά αυτές τις μέρες εμένα προσωπικά με άφησε μαλάκα.

 

Εντάξει μπορεί με το 25% να μην πήρα.... μυρωδιά τι ακριβώς παίχτηκε όπως κάποιοι ψαγμένοι στα blog :lol:, αλλά σήμερα με άφησε παγοκολώνα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ θετικη η εξελιξη,ουσιαστικα γυρναμε ενα χρονο πριν με προοπτικες απογειωσης της ομαδας και σταδιακη αποχωρηση του Τζιγκερ.

 

Τελικα ειναι Παναθηναικος ε?Χλωμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://prasinanea.gr/football/Dioikitika/article516545.ece

 

Γιατί δεν με ξετρελαίνει αυτό? Ελπίζω να αποφύγει λάθη του παρελθόντος. Κανείς δεν είναι στο απυρόβλητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://prasinanea.gr/football/Dioikitika/article516545.ece

 

Γιατί δεν με ξετρελαίνει αυτό? Ελπίζω να αποφύγει λάθη του παρελθόντος. Κανείς δεν είναι στο απυρόβλητο.

 

Ο Αντωνίου την διετία που έκατσε στον Παναθηναϊκό εκτός από τις μεταγραφές είχε αναλάβει και την βελτίωση της οργάνωσης του ποδοσφαιρικού τμήματος ανταλλάσσοντας τεχνογνωσία με άλλα μεγάλα κλάμπ της Ευρώπης. Αυτή η αρμοδιότητα είχε μείνει στον αέρα μετά την απομάκρυνσή του, καθώς ο Φρέιτας ασχολείτο αποκλειστικά με τις αγοραπωλησίες παικτών.

 

Φυσικά ο Αντωνίου αν ξαναέρθει δεν θα είναι στο απυρόβλητο. Στον Παναθηναϊκό το απυρόβλητο δεν το έχει κανείς. Εδώ δεν το είχε ο ίδιος ο Παύλος, θα το έχει ο Αντωνίου? Εγώ δεν έχω πάντως πρόβλημα με επιστροφή Αντωνίου γιατί συνολικά έδειξε έργο και μάλιστα πολύ καλό. Δεν έχω επίσης πρόβλημα αν κάτσει και ο Φρέιτας, αλλά δεν κόφτει αν φύγει κιόλας.

 

Αυτός που είναι τελείως άκυρος και την έκανε ήδη ήταν ο Φίκος. Ευτυχώς το ανέκδοτο δεν κράτησε ούτε δύο μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...