Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
είναι το πρώτο deal του Βγενόπουλου και δεν ξέρει.δεν πήρε τα μέτρα του με το Βαρδηνογιανέικο.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν δέχτηκαν απευθείας την δωρεά και να τελειώνουμε μία και καλή με αυτό το θέμα...

Δηλαδή αν....λέμε...αν... χρεοκοπήσουν μέχρι το καλοκαίρι τι θα γίνει? Γιατί δεσμεύτηκαν ότι θα δώσουν 60εκ όταν θα μπορούσαν να είχαν πάρει το 25% και να τελειώναμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν δέχτηκαν απευθείας την δωρεά και να τελειώνουμε μία και καλή με αυτό το θέμα...

Δηλαδή αν....λέμε...αν... χρεοκοπήσουν μέχρι το καλοκαίρι τι θα γίνει? Γιατί δεσμεύτηκαν ότι θα δώσουν 60εκ όταν θα μπορούσαν να είχαν πάρει το 25% και να τελειώναμε...

 

γιατί προφανώς κάτι ξέρουν που εμείς όχι.υπάρχουν εφορίες και άλλα διάφορα στην μέση.

 

 

αν γη καταστραφεί το 2012 τι θα γίνει?

 

 

γιατί πρέπει να τα βλέπουμε μαύρα?ότι γύρισε ο πατέρας που ήταν ανένδοτος εμένα με κάνει να είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συμφωνία δεν ήταν για το 25%; Το παίρνεις και ξεμπέρδεψες. Τώρα το οτι θα βάλουν χρήματα στην ΑΜΚ κτλ, όπως καταλαβαίνετε είναι κάτι το αόριστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ντουλάπα και μια μπολντόζα οι πρόεδροι ΠΑΟ και ΟΣΦΠ. Για να τους κάνεις το τραπέζι θες ενα ενυδρείο αστακούς.

 

χαχαχαχα και 4 θεσεις στο γηπεδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά μετά την πρώτη χαρά! δεν βρίσκω λόγο να πανηγυρίσω.. Το μόνο που άλλαξε είναι ο Πρόεδρος... Πράσινη, derby παραμένουν.... Μεγαλομέτοχος παραμένει ο τζιγκλερ (και με φόδρα OTE)...

Θα περιμένουμε ένα χρόνο για να δούμε τι θα γίνει...

 

Sorry που θα το πω αλλά εμένα περισσότερο για "βόλεμα" και των τριών μου μοιάζει παρά για συμφωνία.... Ακόμη από τον τζίγκλερ κρεμόμαστε :cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συμφωνία δεν ήταν για το 25%; Το παίρνεις και ξεμπέρδεψες. Τώρα το οτι θα βάλουν χρήματα στην ΑΜΚ κτλ, όπως καταλαβαίνετε είναι κάτι το αόριστο.

 

οτι να ναι, ως συνηθως!!!!

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν δέχτηκαν απευθείας την δωρεά και να τελειώνουμε μία και καλή με αυτό το θέμα...

Δηλαδή αν....λέμε...αν... χρεοκοπήσουν μέχρι το καλοκαίρι τι θα γίνει? Γιατί δεσμεύτηκαν ότι θα δώσουν 60εκ όταν θα μπορούσαν να είχαν πάρει το 25% και να τελειώναμε...

αν χρεωκοπήσουν το καλοκαίρι, δε θα ειναι καλύτερα που δεν πήραν την παε φεέτος?

τι κουλαμαρες ειναι αυτες?

αν γινει ο Γ παγκόσμιος, τι θα γίνει τότε?

αν η γρίπη μεταλλαχθει?

 

καλύτερα που το κανουν με ΑΜΚ, για να μπουν και χρήματα στην παε, και να μη φανεί ότι δεχονται ντζαμπα (που λεει κ ο τουλουμπας) μετοχες.

 

ο σοφέρ τελείωσε, απλά τελειώνει ...με το κεφάλι ψηλά με αυτή τη συμφωνία....

και πρέπει μεσα στον επόμενο χρόνο, να καθοριστούν και να κανονιστούν πράγματα ΠΟΛΥ σημαντικα (παιανια, γήπεδο, κλπ)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο σοφέρ τελείωσε, απλά τελειώνει ...με το κεφάλι ψηλά με αυτή τη συμφωνία....

και πρέπει μεσα στον επόμενο χρόνο, να καθοριστούν και να κανονιστούν πράγματα ΠΟΛΥ σημαντικα (παιανια, γήπεδο, κλπ)!

 

Ναι? Τότε γιατί δεν μπορείς να σβήσεις την υπογραφή σου?

 

Όλοι βιάζεστε... Εσύ είσαι ότι να 'ναι... Για πες μου τι έχεις χειροπιαστό εκτός την αλλαγή Προέδρου? Κάνε μας την χάρη λοιπόν... Αυτή ήταν η ένοια μας? Να αλλάξει ο Πρόεδρος??

Η ιστορία έγραψε: "Ο τζίγκλερ χάριζε τον Παναθηναικό αλλά οι Βγενο-Πατέρες αρνήθηκαν". Τώρα τι θα γίνει σε ένα χρόνο και τι μεσολαβεί δεν σε ενδιαφέρει???

 

Παναθηναϊκοί που τους νοιάζει το τώρα έχετε καταντήσει... Καμία σκέψη λίγο παραπέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα μάθουμε περισσότερες λεπτομέρειες τις επόμενες ώρες. Θέλω να πιστεύω πως υπάρχει κάποιου είδους νομική κατοχύρωση για τα όσα συμφωνήθηκαν σήμερα και δεν έδωσαν απλά τα χέρια. Βέβαια το 8μηνο που μεσολαβεί μέχρι να υλοποιηθούν οι σημερινές αποφάσεις είναι χρόνος αρκετός για να συμβεί το οτιδήποτε.

 

Η παραχώρηση μετοχών μέσω ΑΜΚ ήταν αναμενόμενη. Τώρα έγιναν όλοι μάγκες. Ο Τζίγγερ γιατί "χάριζε" για το καλό του Παναθηναϊκού και οι Βγενό-Πατέρας γιατί δεν καταδέχθηκαν να είναι "ντζαμπατζίδες". Εγώ πάλι πιστεύω πως όλα αυτά είναι αποφασισμένα εδώ και καιρό, αλλά στην τελική αυτό λίγη σημασία έχει.

 

Αυτό που έχει σημασία είναι:

1. Αυτοί που έδωσαν ένα νέο όραμα στην ΠΑΕ τα τελευταία δύο χρόνια ξαναβγαίνουν στο προσκήνιο με δέσμευση μάλιστα να γίνουν και μεγαλομέτοχοι.

2. Ο Πατέρας ξαναγίνεται πρόεδρος. Είναι τύχη για τον Παναθηναϊκό ένα τέτοιο πρόσωπο να ασχολείται νυχθημερόν με την ομάδα. Ο άνθρωπος είναι εγγύηση στο τρέξιμο της ομάδας, στην επαφή με τον κόσμο και στην προστασία της ομάδας από πονηρά κέντρα αποφάσεων.

 

Όλα τα δεδομένα δείχνουν πως πάμε για εκτόξευση. Πρέπει να παραμένουμε σε εγρήγορση βέβαια μην τυχόν και γίνει οτιδήποτε και χαλάσει η δουλειά, που δεν το νομίζω, αλλά και πάλι η σημερινή μέρα είναι Ι Σ Τ Ο Ρ Ι Κ Η.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γιατί είστε συγκρατημένοι? Όποιοι και νάναι οι όροι της συμφωνίας εμείς πρέπει να χαιρόμαστε γιατί είναι μιά θετική (ιστορική) εξέλιξη.Προς τη κατεύθυνση αυτή δεν γουστάραμε όλοι? Εγώ δεν θάλεγα ότι μιά νέα μέρα ξημερώνει αλλά στη χειρότερη περίπτωση ότι συνεχίζεται η μέρα, από κεί που τη σταμάτησε ο Πατέρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οντως γινει η συμφωνια (με τις υπογραφες δλδ) ειναι οτι καλυτερο μπορει να τυχει στον παο. Και πατερας βγενοπουλος τα αφεντικα, και πολυμετοχικοτητα (τζιγκερ κοντοι εχουν παντα οπαδους) και 60 εκ στην ομαδα για παραπανω ενισχυση...

 

Σαμπανιες λεμεεεε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιστορία έγραψε: "Ο τζίγκλερ χάριζε τον Παναθηναικό αλλά οι Βγενο-Πατέρες αρνήθηκαν".

 

Τι λες μωρέ συ rokko?

 

Η ιστορία ποια μέρα έγραψε, την 22 Απριλίου 2008 που ανακοίνωσε ο Τζίγγερ το άνοιγμα της ΠΑΕ, ή εκείνη που έκαναν την ΑΜΚ των 67εκ 3 μήνες μετά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...