Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν θέλουμε τον άνθρωπο που μοίρασε 1000 εισιτήρια στην ιταλία (με ρόμα νομίζω) στους φιλάθλους και θέλουμε αυτόν που πάει γήπεδο 1 φορά το χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

http://prasinanea.gr/football/article513911.ece

 

Δεν ξέρω αν το νούμερο είναι αληθινό αλλά αν είναι, τότε σημαίνει ότι έρχονται χαρά και ηρεμία. Γιατί αν παραταθεί λίγο η αγορά στα διαρκείας, θα φτάσει σε ένα σημείο που όσο είναι το Καραϊσκάκη θα είναι μόνο τα διαρκείας στον Παναθηναϊκό!

Αυτό πρέπει να κάνει όλους να κάτσουν στ' αυγά τους γιατί μόνο glory's days έρχονται.

Ένα μ' απασχολεί μόνο. Μήπως αρνηθεί αύριο στη συνάντηση το δίδυμο να αναλάβει τη διακυβέρνηση του ΠΑΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θέλουμε τον άνθρωπο που μοίρασε 1000 εισιτήρια στην ιταλία (με ρόμα νομίζω) στους φιλάθλους και θέλουμε αυτόν που πάει γήπεδο 1 φορά το χρόνο.

 

και γιατι εγω πληρωσα να παω????? γκρρρρρρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατι εγω πληρωσα να παω????? γκρρρρρρρρ

 

ε ας πήγαινες και εσύ χωρίς εισιτήριο μπας και σου έδινε.:P

 

ισχύει αυτό.ότι μοίρασε 1000 εισιτήρια σε οπαδούς που πήγαν χωρίς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ας πήγαινες και εσύ χωρίς εισιτήριο μπας και σου έδινε.:P

 

ισχύει αυτό.ότι μοίρασε 1000 εισιτήρια σε οπαδούς που πήγαν χωρίς.

 

Περισσότερο τρελοί είναι αυτοί που πήγαν χωρίς παρά ο Πατέρας που τους τα μοίρασε :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασύλληπτο ρεκόρ... Μόνο η Πανάθα κάνει τέτοια!! http://www.sport-fm.gr/article/291415

 

28.456!! άντε να δώσουν και παράταση αύριο για καμιά βδομάδα και προβλέπω να ξεπεράσουν τα διαρκείας τις θέσεις στο ταψί :lol:

 

antreaslam θα πάρεις τελικά διαρκείας; είχε δεν είχε ο καρκίνος, θα σε κάνει να βάλεις το χέρι στην τσέπη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δώσουν παράταση δύο εβδομάδων τότε προβλέπω + ένα δεκαρικάκι χιλιάρικα. Και πραγματικά στην περίπτωση που πάνε όλα καλά αύριο δεν βλέπω λόγο να μη την δώσουν.

 

Κάθε αγώνας στο ΟΑΚΑ φέτος προβλέπεται να είναι πρωτόγνωρη γιορτή. Μέρες 85'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28.456!! άντε να δώσουν και παράταση αύριο για καμιά βδομάδα και προβλέπω να ξεπεράσουν τα διαρκείας τις θέσεις στο ταψί :lol:

 

antreaslam θα πάρεις τελικά διαρκείας; είχε δεν είχε ο καρκίνος, θα σε κάνει να βάλεις το χέρι στην τσέπη :P

 

τηγάνι ρε όχι ταψί.:lol::P:cool:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...