Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν γνωρίζω αλλά προσπαθώ να πάρω "μυρωδιά" και δεν στέκομαι στα "ρεπορτάζ" γνωστών & διάσημων δημοσιογράφων και γιαυτό δεν το τρώω.. Εξάλλου ήμουν από τους πρώτους εδώ που είχα γράψει ότι ο τζιγκλερ θα φύγει πολύ νωρίτερα... ΘΑ ΦΥΓΕΙ!

 

Καλή όρεξη λοιπόν ... :X

 

Δεν σε βλέπω να ψάχνεσαι. Έχεις ήδη βγάλει ετυμηγορία.Πάντως το ότι κάποιοι έχουν τις αμφιβολίες τους για τις.... μυρωδιές σου, δεν τους κάνει αυτόματα αναγνώστες γνωστώ δημοσιογράφων. Εσένα κάνει αφελή, που δεν λογαριάζεις και την αντίθετη άποψη.

 

Το χουν πει και άλλοι πολύ νωρίτερα. Ήταν θέμα χρόνου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δεν σε βλέπω να ψάχνεσαι. Έχεις ήδη βγάλει ετυμηγορία.Πάντως το ότι κάποιοι έχουν τις αμφιβολίες τους για τις.... μυρωδιές σου, δεν τους κάνει αυτόματα αναγνώστες γνωστώ δημοσιογράφων. Εσένα κάνει αφελή, που δεν λογαριάζεις και την αντίθετη άποψη.

 

Το χουν πει και άλλοι πολύ νωρίτερα. Ήταν θέμα χρόνου ;)

 

ΟΚ, ο τζίγκλερ φοβήθηκε με αυτά που άκουσε από τζένοα και χέστηκε πάνω του επειδή διάβασε τα πανό και έτσι απέρριψε τα 25εκ του Βγενόπουλου, προσπάθησε να χαρίσει στον επί 30 χρόνια "Παύλο θεέ πάρε την ΠΑΕ" αλλά ωωωωω .... ο Παύλος αρνήθηκε αυτό που "κυνηγούσε" από τότε που τον δουλέψανε και τότε ο τζίγκλερ επειδή και το σκατό είχε φτάσει στην κάλτσα από τον τρόμο του, είπε να τα χαρίσει όλα στους κολλητούς του!!!!

 

Εντάξει αρχηγέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, ο τζίγκλερ φοβήθηκε με αυτά που άκουσε από τζένοα και χέστηκε πάνω του επειδή διάβασε τα πανό και έτσι απέρριψε τα 25εκ του Βγενόπουλου, προσπάθησε να χαρίσει στον επί 30 χρόνια "Παύλο θεέ πάρε την ΠΑΕ" αλλά ωωωωω .... ο Παύλος αρνήθηκε αυτό που "κυνηγούσε" από τότε που τον δουλέψανε και τότε ο τζίγκλερ επειδή και το σκατό είχε φτάσει στην κάλτσα από τον τρόμο του, είπε να τα χαρίσει όλα στους κολλητούς του!!!!

 

Εντάξει αρχηγέ...

 

Δεν περιγράφω άλλο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Βγενόπουλο πάντως εγώ δεν τον θέλω στην ομάδα. Τον θεωρώ ασταθή.

 

Θα γελασει καθε πικραμενος με τον Βγενο.

Εχουμε εν καιρω να δουμε πολλες κωλοτουμπες.

 

 

Ροκκο τις Λιακοπουλοαποκαλυψεις τις ειπες τις ξαναειπες τις επανελαβες τις ξαναεπανελαβες, νομιζω πλεον οτι τις διαβασε και ο τελευταιος που κοιταει το thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις υπόψιν σου τι γράφεις και για ποιόν? Σε λίγο θα μας πεις ότι δεν μπορούσε να πιει το βραδινό του γάλα... :-)

 

Ε όχι να αρχίσω να βλέπω φαντάσματα σαν κι εσένα! Δεν μου λες θα μπορούσε να αντέξει αυτή τη κατάσταση όλη τη χρονιά? Οι κολλητοί του δημοσιογράφοι σαν το Γκόντζο τού μετεφεραν τι ακουγόταν και για τι επανάσταση θα γινόταν. Βλέπω έχετε βάλει αρνητική ψήφο στο προηγούμενο μήνυμά μου. Αν ξέρατε κι εσείς γιατί να μου πείτε κι εμένα. Ή μήπως δεν το ξέρω ότι θα αποδειχτεί ότι ο Τζίγκερ ήταν ένα μόνο μέρος της εσωστρέφειας. Γιατί πολλοί δεν θα σταματήσοτν να μυξοκλαίνε ακόμη και με τη διάδοχη κατάσταση Και ηρεμία στην ομάδα δεν πρόκειται να έρθει ποτέ προς τέρψιν των αντιπάλων.

Να φύγει ο Τζίγκερ δεν θέλαμε? Και τώρα τι θα γίνουμε χωρίς βαρβάρους?Να μην ξανακούσω κανένα να παραπονιέται με το παραμικρό από τώρα και πέρα γιατί θα γίνει ο πραγματικός ...εμφύλιος τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γελασει καθε πικραμενος με τον Βγενο.

Εχουμε εν καιρω να δουμε πολλες κωλοτουμπες.

 

τπτ δεν θα είναι κολοτούμπα.

 

η ας την πούμε τυφλή υποστήριξη , σε βγενο/πατερα , υπήρχε κατα κύριο λόγο , λόγω του ότι ήταν η μόνη λύση να φύγει ο Tζιγγερ. Και οχι τόσο πολύ σαν προσωπολατρία . Ασχέτως αν οι περισσότεροι πιστεύουμε σε αυτούς .

Απο κει και πέρα , όλοι θα κριθούν αναλογα τις πραξεις τους. εδώ κρίθηκε ο "Παυλος θεε" ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη βιάζεστε. Σιγά-σιγά το νερό θα μπεί στο αυλάκι Εξ άλλου τόσα χρόνια ήταν η κατοχή. Αλλά τώρα θα φανεί ποιοί είναι πραγματικά Παναθηναϊκού και όχι ντεμί.

Ο Τζίγκερ ήταν απλά ανίκανος να τρέξει τον Παναθηναϊκό ή εγώ θα έλεγα πως δεν ήταν και το καλύτερό του σπορ το ποδόσφαιρο. Θέλω να δω τον Πατέρα απόλυτο αφεντικό. Ή θα πετάξει τον Παναθηναίκό στον ουρανό, ή θα τον... διαλύσει. Καμία σχέση με τη λογική και πρακτική Τζίγκερ. Δηλαδή νοικοκύρεμα και χαμηλούς τόνους. Ο Πατέρας είναι άλλος τύπος. Το Πατέρα δώστα όλα του ταιριάζει γάντι.

Πάντως δεν περίμενα με τίποτα να εξελιχθούν τα πράγματα όπως εξελίσσονται.

Μα να χαρίσει? Βαρδινιογιάννης και να χαρίσει? Έκανε τελευταία εγκεφαλογράφημα ο Τζίγκερ? Μη το μετανοιώσει σκέφτομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Βγενόπουλο πάντως εγώ δεν τον θέλω στην ομάδα. Τον θεωρώ ασταθή.

 

Και γω προτιμω τον Τζιγγερ που μαζι του τερματιζαμε ΣΤΑΘΕΡΑ 2οι-3οι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω προτιμω τον Τζιγγερ που μαζι του τερματιζαμε ΣΤΑΘΕΡΑ 2οι-3οι.

 

ε ναι ρε φίλε. Είχαμε μια σταθερότητα. ΚΑνα δυο φορες, βγήκαμε 1οι, ζητήσαμε ταπεινά συγγνώμη, και επιστρέψαμε στη 2η θεση μας...

Αυτες τις μλκιες τώρα, να εχει το γήπεδο 40-50χλδ κόσμο, να εχει υγεία η ομάδα, να φέρνει παίχτες, να πεφτουν χρήματα, κλπ, ποιος λογικός ανθρωπος μπορεί να τι ς θελει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω προτιμω τον Τζιγγερ που μαζι του τερματιζαμε ΣΤΑΘΕΡΑ 2οι-3οι.

 

Γούστα είναι αυτά. Ο Τζίγκερ απέδειξε τόσα χρόνια πως δεν είναι αυτό που θέλει ο κόσμος του Παναθηναϊκού. Τώρα αν εσένα σου άρεσε ο τρόπος που διοικούσε η Οικογένεια...

 

Εγώ θα γούσταρα να τα δώσει στον Πατέρα και να μην ανακατευτεί άλλος. Ή στην χειρότερη μόνο στον Βγενό (άσχετα που δεν τον "πάω"). Όπου λαλούν πολλά κοκόρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γούστα είναι αυτά. Ο Τζίγκερ απέδειξε τόσα χρόνια πως δεν είναι αυτό που θέλει ο κόσμος του Παναθηναϊκού. Τώρα αν εσένα σου άρεσε ο τρόπος που διοικούσε η Οικογένεια...

 

Εγώ θα γούσταρα να τα δώσει στον Πατέρα και να μην ανακατευτεί άλλος. Όπου λαλούν πολλά κοκόρια...

 

firewalker, αυτο που σου εγραψε ο συνονοματος, ονομάζεται ειρωνεια και σχετιζεται με το προηγούμενο μήνυμά σου........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

firewalker, αυτο που σου εγραψε ο συνονοματος, ονομάζεται ειρωνεια και σχετιζεται με το προηγούμενο μήνυμά σου........

 

Το ξέρω, μην τσιμπάς... :P:p:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...