Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η παιανία, τόσα χρόνια, συντηρείται από χρήματα της παε. (Ασε το ενοικιο που ετσι κ αλλιως πληρωνε η παε)!!

Οπότε, φυσικά και πρέπει να μπει στη διαπραγματευση η χρήση της, εναντι λογικού τιμήματος.

 

Μην το ψάχνεις, πέρα του ηθικού δεν υπάρχει κανένας άλλος "υποχρεωτικός" λόγος που πρέπει να μπει στην διαπραγμάτευση. Μην ανησυχείς όμως γιατί ούτε την οικογένεια συμφέρει να μην εισπράττουν από την ΠΑΕ οπότε θα ζητήσουν λογικό τίμημα....

 

Δηλαδή εσένα εάν σου πουν αύριο ότι "δεν προχώρησε η συμφωνία γιατί μας ζήτησε για την παιανία 2εκ" είσαι καλυμμένος???

 

και ομως, μπορεί. Μαζί με παύλο, εχουν 35% . Ακόμα και αν ΧΑΣΟΥΝ τον ερασιτεχνη (10%) που τωρα εχει ο θανασης, παύλος και σοφέρ, μπορούν να μπλοκάρουν ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ αποφαση στο ΔΣ.

 

Αυτό έγραψα. Δεν μπορεί να μπλοκάρει ο ίδιος βάση ποσοστού παρά μόνο εάν ενωθεί με το ποσοστό των "κοντών"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

όλα αυτά εαν τα σκεφτήκατε εσείς από εδώ θα τα έχουν σκεφτεί και αυτοί που τους αφορούν.Οι αναλύσεις είναι τις πλάκας και ιδίως όταν ψάχνουμε να βρούμε πράγματα ανούσια που ποτέ δεν θα μάθουμε τι έγινε.

 

 

Ο Βαρδηνογιάννης θέλει να φύγει να τελειώνει.ούτε είχε ούτε έχει μικρόβιο με την μπάλα.Και ούτε πρόκειται να κάνει αντιπολίτευση γιατί το derby το συντηρεί η παε και θα σταματήσει να το κάνει.ο Βαρδηνογιάννης αποκλείεται να το συντηρεί γιατί δεν έχει κέρδος και όφελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το ψάχνεις, πέρα του ηθικού δεν υπάρχει κανένας άλλος "υποχρεωτικός" λόγος που πρέπει να μπει στην διαπραγμάτευση. Μην ανησυχείς όμως γιατί ούτε την οικογένεια συμφέρει να μην εισπράττουν από την ΠΑΕ οπότε θα ζητήσουν λογικό τίμημα....

 

Δηλαδή εσένα εάν σου πουν αύριο ότι "δεν προχώρησε η συμφωνία γιατί μας ζήτησε για την παιανία 2εκ" είσαι καλυμμένος???

εαν μου πουν ότι ο ενας λόγος είναι αυτός, ο 2ος ειναι οτι απαίτησε (ΠΧ) να μη χρειαστεί να βαλει ο ίδιος αλλα κεφαλαια για 5 χρόνια (χωρίς να χάσει όμως ποσοστό), ο 3ος ότι απαίτησε να κρατήσει την γηπέλ στη δική του διαχείριση, με κεφάλαια των αλλων, τότε, είμαι καλυμμένος με το όχι τους,ναι.

 

Αυτό έγραψα. Δεν μπορεί να μπλοκάρει ο ίδιος βάση ποσοστού παρά μόνο εάν ενωθεί με το ποσοστό των "κοντών"..

μα κρυβόμαστε πίσω από το δαχτυλο μας?

εδώ ενεργουν σαν ενα!

ανα πασα ωρα και στιγμή, μπορούν να μπλοκάρουν οτι θελουν!

και αν βαλεις το μίσος που βγαζει ο παύλος, ακόμα και στην παραμικρή του δηλωση (->εδω τους ανεφερε, ως "κυριους" στη χθεσινή του δήλωση), καταλαβαίνεις ότι δε θα μπορεί να περάσει εύκολα καμία απόφαση απο το ΔΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειάζεται να το ζαλίζουμε πολύ. Ο Τζίγκερ είναι ένας πολύ μαμάκιας τύπος. Η μεγάλη του αδυναμία είναι η Μαριάννα. Από τη στιγμή που δεν δίστασαν οι οπαδοί να τη βάλουν στο στόμα τους, ήταν η αρχή τού τ'έλους γιά τον Τζίγκερ στην ομάδα. Όλοιι έχουμε τα αδύνατα σημεία μας.Αποδείχτηκε ότι αυτό ήταν το αδύνατο σημείο του και όχι η ΠΕΚ και οι πορείες διαμαρτυρίας. Όσο δεν ακουγόταν βρισιές γιά την οικογένειά του αυτός δεν είχα κανένα πρόβλημα να πάει κόντρα στο ρεύμα. Δεν τον φόβιζε ούτε η αγάπη του κόσμου γιά τον Πατέρα ούτε οι απειλές γιά μαζική αποχή από το γήπεδο.Ειδικά γιά το τελευταίο δεν του καιγόταν καρφί αφού έχει παίξει και με δυό χιλιάδες οπαδούς στη Λεωφόρο.

Ήταν φανερό ότι το κλίμα θα ήταν πολεμικό από δω και πέρα. Δεν υπήρχε λόγος πλέον να κάτσει και να ακούει όλα αυτά τα ..ποιήματα από τον κόσμο. Υπάρχουν και όρια.

Εγώ το είχα πεί εδώ και καιρό.

Είπα λοιπόν πεί σε γενικές γραμές ότι:

Αν μπαίνει γκολ και μετά το Σισσέ οέ! οε! αμέσως μετά ο κόσμος φωνάζει Τζίγκερ μαλά... κ.λ.π, τότε δεν θα αντέξει. Και βέβαια οι οπαδοί το χόντρυναν πολύ και δεν σταμάτησαν στο Τζίγκερ μαλ... αλλά έπιασαν όλη την οικογένεια. Και η Μαριιάννα είναι ... Παναγία τού Τζίγκερ.

Εγώ τώρα που έφυγε από τον Παναθηναϊκό, φυσικά θα σταματήσω να τον βρίζω αν και η εποχή των ισχνών αγελάδων δεν μπορεί να ξεχαστεί εύκολα. Από τώρα και πέρα η ενότητα εξαρτάται από τον καθένας μας και δεν μπορούμε μιά ζωή να επικαλούμαστε τις μαλακίες των Βαρδινογιάννηδων. Τώρα άλλοι καπετάνιοι θα χαράξουν τη πορεία της ομάδας και δεν θα είναι πλέον κι αυτοί στο απυόβλητο. Το μοναστήρι νάν καλά και από ...άγιους Πατέρες βρίσκουμε πολλούς. Θα πω κι εγω αυτό που είπε νομίζω πολλά μηνύματα πριν ο antreaslam(σόρρυ αντρέας αν δεν τόχεις πεί εσύ αλλά νομιζω εσύ τόπες και βαριέμαι να ψάχνω) ότι δεν χωνεύει με τίποιτα τον Τζιγκερ αλλά θα τολμήσει να τού πεί ένα μεγάλο μπράβο γι' αυτή του τη κίνηση που βγάζει την ομαδα από το τέλμα.

Ήταν λοιπόν σε μεγάλη πίεση ο Γιαννάκης. Σκεφτείτε ότι εξέθεσε πολλούς με τη κίνησή του και βέβαια τον εκλεκτό αόρατο πρόεδρο Κωνσταντόπουλο.Πάρά ταύτα όμως έριξε μιά κλωστσιά και τα γκρέμισε όλα και τα παράτησε. Είναι αυτό που λέμε απη απηύδησε ο άνθρωπος!

 

Όσο γιά τα πρωτοσέλιδα εγώ βρήκα αυτό πιό αστείο εκεί που λέει "η Ισχύς τού Θρύλου" στα δεξιά!

 

 

http://sport24.gr/newspapers/Sport/fos_ton_spor/fws_twn_spor.513218.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ όταν σκέφτομαι ότι ο κάθε rokko από το κάθε τυχαίο blog προσπαθεί να "προειδοποιήσει" τον mister MIG ότι ο άλλος πάει να του την φέρει γελάω.... :rolleyes:

 

Edit:

Τώρα είδα τον Γαύρο. Εκτός τόπου και χρόνου τα παλικάρια.... Αγοράστε κι άλλα τους φύλλα!!! Μπεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ όταν σκέφτομαι ότι ο κάθε rokko από το κάθε τυχαίο blog προσπαθεί να "προειδοποιήσει" τον mister MIG ότι ο άλλος πάει να του την φέρει γελάω.... :rolleyes:

 

χαχα! κοιτα, τόσο ο βαρδής (και φυσικα ΟΧΙ ο σοφερ), όσο και ο βγενό, ειναι τεραστια επιχειρηματικά κεφάλια και φυσικα δε μπορούμε να διαβάσουμε εμείς πισω απο τις δικές τους σκέψεις, τι κρύβεται.

Απλά, επικοινωνιακά, ο βαρδής εχει αυτή τη στιγμή το πανω χερι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν μου πουν ότι ο ενας λόγος είναι αυτός, ο 2ος ειναι οτι απαίτησε (ΠΧ) να μη χρειαστεί να βαλει ο ίδιος αλλα κεφαλαια για 5 χρόνια (χωρίς να χάσει όμως ποσοστό), ο 3ος ότι απαίτησε να κρατήσει την γηπέλ στη δική του διαχείριση, με κεφάλαια των αλλων, τότε, είμαι καλυμμένος με το όχι τους,ναι.

 

Εππ!! Εγώ σε ρώτησα εάν ο μόνος λόγος είναι αυτός.

 

 

μα κρυβόμαστε πίσω από το δαχτυλο μας?

εδώ ενεργουν σαν ενα!

ανα πασα ωρα και στιγμή, μπορούν να μπλοκάρουν οτι θελουν!

και αν βαλεις το μίσος που βγαζει ο παύλος, ακόμα και στην παραμικρή του δηλωση (->εδω τους ανεφερε, ως "κυριους" στη χθεσινή του δήλωση), καταλαβαίνεις ότι δε θα μπορεί να περάσει εύκολα καμία απόφαση απο το ΔΣ!

 

Πόσες φορές έχουν αλλάξει αυτές οι ισορροπίες ρε φίλε? Θυμάσαι τον Βγενόπουλου ανάμεσα στα αδέρφια? Θυμάσαι ποιόν έφερε ο τζίγκλερ για "βοήθεια"?

 

---------- Προσθήκη στις 13:57 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:53 ----------

 

Πάντως εγώ όταν σκέφτομαι ότι ο κάθε rokko από το κάθε τυχαίο blog προσπαθεί να "προειδοποιήσει" τον mister MIG ότι ο άλλος πάει να του την φέρει γελάω.... :rolleyes:

 

Δεν πάω να "προειδοποιήσω" τον Mr MIG. Προσπαθώ να ερμηνεύσω την "βόμβα" Βαρδινογιάννη...

Τόσο ποια σας "χάλασε" την μαγιά? Σου αρέσει το παραμυθάκι εε? Ότι είσαι και εσύ ένας από αυτούς που "έδιωξαν" την καρκίνο-οικογένεια!!! :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πάω να "προειδοποιήσω" τον Mr MIG. Προσπαθώ να ερμηνεύσω την "βόμβα" Βαρδινογιάννη...

Τόσο ποια σας "χάλασε" την μαγιά? Σου αρέσει το παραμυθάκι εε? Ότι είσαι και εσύ ένας από αυτούς που "έδιωξαν" την καρκίνο-οικογένεια!!! :lol::lol:

 

Το κουτόχορτο άλλος το μασάει. Που προσπαθεί να πιστέψει, ότι γνωρίζει τι παίχτηκε στη παρτίδα σκακιού κάποιων γιγάντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειάζεται να το ζαλίζουμε πολύ. Ο Τζίγκερ είναι ένας πολύ μαμάκιας τύπος. Η μεγάλη του αδυναμία είναι η Μαριάννα. Από τη στιγμή που δεν δίστασαν οι οπαδοί να τη βάλουν στο στόμα τους, ήταν η αρχή τού τ'έλους γιά τον Τζίγκερ στην ομάδα. Όλοιι έχουμε τα αδύνατα σημεία μας.Αποδείχτηκε ότι αυτό ήταν το αδύνατο σημείο του και όχι η ΠΕΚ και οι πορείες διαμαρτυρίας.

 

Έχεις υπόψιν σου τι γράφεις και για ποιόν? Σε λίγο θα μας πεις ότι δεν μπορούσε να πιει το βραδινό του γάλα... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουτόχορτο άλλος το μασάει. Που προσπαθεί να πιστέψει, ότι γνωρίζει τι παίχτηκε στη παρτίδα σκακιού κάποιων γιγάντων.

 

Εγώ δεν γνωρίζω αλλά προσπαθώ να πάρω "μυρωδιά" και δεν στέκομαι στα "ρεπορτάζ" γνωστών & διάσημων δημοσιογράφων και γιαυτό δεν το τρώω.. Εξάλλου ήμουν από τους πρώτους εδώ που είχα γράψει ότι ο τζιγκλερ θα φύγει πολύ νωρίτερα... ΘΑ ΦΥΓΕΙ!

 

Καλή όρεξη λοιπόν ... :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί εν λευκώ? Τα δύο προηγούμενα χρόνια δεν σου έδειξαν τίποτα?

 

Μου έδειξαν πολλά πράγματα αλλά ήταν στην "αντιπολίτευση". Θέλω να τους δω και στην "κυβέρνηση" :lol:

Πάντως τον Πατέρα τον πιστεύω... Ο Βγενό με τρομάζει λίγο αλλά θα του δώσω κάμποσο καιρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...