Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Στο http://www.d-news.gr/ αναφέρεσαι; Αν ναι, έτσι είναι εδω και 4~5 μήνες. Άνοιγε σποραδικά.

 

αυτό είναι του τουλούμπα και ήταν πεσμένο από το πρωί.τώρα το σήκωσαν.

 

 

ο κόντος έχει γράψει εμετικό άρθρο στο leoforos.gr

 

έτσουξε πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα να βγω και να καυχηθώ ότι σωστά οσμίζομαι τα πράγματα δεν είναι κάτι που μ' αρέσει. Αλλά μόλις ακούω τον Νικολογιάννη να λέει ότι οι διαμαρτυρίες τού κόσμου παρά τις καλές μεταγραφές που έκανε, έγειραν την πλάστιγγα προς το να φύγει ο Τζίγκερ! Αυτό το δήλωσε ο ίδιος ο Τζίγκερ. Δεν θα την πάλευε όλη τη χρονιά να τον βρίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο κόντος έχει γράψει εμετικό άρθρο στο leoforos.gr

 

έτσουξε πολύ.

 

Καινούριο αυτό;Βλέπω γράφουν πολλοί.

 

Δεν θα το χαρακτήριζα εμετικό το άρθρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, το πλειοψηφικό πακέτο μετοχών του Παναθηναϊκού είναι η κορυφή ενός παγόβουνου διεργασιών που έχει δημιουργηθεί τον τελευταίο καιρό σε πάμπολλα μέτωπα.

 

Προσωπικά δεν με νοιάζει ποιοι λόγοι οδήγησαν τους Β. να αφήσουν σε άλλα χέρια τις τύχες του Παναθηναϊκού. Σίγουρα το λαϊκό έρεισμα -που δεν είχαν οι Β.- έπαιξε και αυτό τον ρόλο του.

 

Αυτό που με νοιάζει αυτή την στιγμή είναι πως θα επανέλθουν στο τιμόνι της ομάδας άνθρωποι οι οποίοι ξέρουν να παίζουν το παιγνίδι σωστά. Και μια παράμετρος για να κερδίσουν αυτό το παιγνίδι που παίζουν είναι να απογειωθεί ο Παναθηναϊκός.

 

Θα βλέπουμε ωραία πράγματα από εδώ και στο εξής ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό είναι του τουλούμπα και ήταν πεσμένο από το πρωί.τώρα το σήκωσαν.

 

 

ο κόντος έχει γράψει εμετικό άρθρο στο leoforos.gr

 

έτσουξε πολύ.

 

Κι εγω το διαβασα,τραγικο.

 

Αν επαληθευτει το τριτο σεναριο που περιγραφει ενταξει αλλαζω ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχουν αυτά που γράφει.Γράφει την μια πίπα μετά την άλλη.

 

 

την μια μας λένε χρωστάμε και ο πατέρας μας έβαλε μέσα.την άλλη μας λένε δεν χρωστάμε.Αποφασίστε σε κάτι.Αλλά αμα πάει το σκατό στην κάλτσα γράφουν ασυναρτησίες.Τόσα χρόνια τρώνε λεφτά από την ομάδα ο ένας και ο άλλος και τώρα θα κοπούν αυτά.Χέζονται στην ιδέα ότι δεν θα έχουν πρόσβαση στα αποδυτήρια.

 

έχει πέσει τρελό κλάμα.

 

 

αν υπήρχε κράτος αυτός (και πάρα πολλοί ακόμα) θα σταμάταγε να γράφει για παραπληροφόρηση.

ρε ντενεκέ είπε πουθενά ο Βγενόπουλος ότι θα τρέξει την ΠΑΕ μόνος του και δεν το ξέρω?Ο ίδιος δεν είπε ότι δεν γίνεται να βάζει ένα άτομο κάθε χρόνο 30 και 50 μύρια?κάνω λάθος?Ο ίδιος δεν είπε πως σκοπός του είναι να τρέξει η ομάδα χωρίς μεγαλομέτοχο αλλά με 200 (πχ) μετόχους που θα βάζουν όλοι μαζί?

 

είτε θέλετε είτε όχι ο τζίγγερ ήταν καμένο χαρτί.Και η οικογένεια του γενικότερα.

 

 

και στην τελική καλύτερα να χρωστάω και να παίρνω τα πάντα παρά να μην χρωστάω και να είμαι στην φάπα και στο δούλεμα.

 

 

Αλλά ποτέ δεν σας ενδιέφερε η ομάδα.Απλά δεν θα ξέρετε από που να τρώτε πλέον και δεν θα έχετε το κουμάντο για αυτό και η τόση κάψα.

 

 

περαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μας συμπαθάτε Κυρ Χρήστο μου, αλλά και μας έχουν δει πολλά τα μάτια μας.

 

Δεν θέλω να κινδυνολογώ, αλλά οι εποχές είναι δύσκολες, και μπορεί να πέσει πείνα. Πρακαλάτε να χαλάσει η συμφωνία. ΟΛΟΙ ΣΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να κινδυνολογώ, αλλά οι εποχές είναι δύσκολες, και μπορεί να πέσει πείνα. Πρακαλάτε να χαλάσει η συμφωνία. ΟΛΟΙ ΣΑΣ.

 

Linus Πες μου ότι αστειέυεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να κινδυνολογώ, αλλά οι εποχές είναι δύσκολες, και μπορεί να πέσει πείνα. Πρακαλάτε να χαλάσει η συμφωνία. ΟΛΟΙ ΣΑΣ.

 

Πες μου ότι αστειέυεσαι!!!

 

Για τους τριφυλλοφρουρούς δημοσογράφους, που νομίζουν ότι ξέρουν καλύτερα από όλους το καλό του Παναθηναικού μιλάω.

 

Δεν τους βλέπω καλά. Έχουν στιγματιστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας την εφερε παλι ο Τζιγγερ παντως ...

Τοσο καιρο του λετε "Τζιγγερ πουλα " και βγαινει σημερα και αντι να πουλαει αυτος χαριζει .... :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας την εφερε παλι ο Τζιγγερ παντως ...

Τοσο καιρο του λετε "Τζιγγερ πουλα " και βγαινει σημερα και αντι να πουλαει αυτος χαριζει .... :lol::lol::lol:

 

Ναι, δεν το ξεραμε να του λεμε "Χαρισε" στο τελος να βαλει και απο την τσεπη:lol:

 

ΥΓ. Ρε τον Κοντο. Αρχιζει και ο Γκοντζιλα τωρα, ε ρε γλεντια αυριο, μαυρα εξωφυλλα θα βγουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζοντας τις προηγουμενες σελιδες, σιγουρα το χαρισμα του τζιγγερ βρωμαει.

 

Αλλα στο κατω κατω της γραφης, ο σκοπος αγιαζει τα μεσα. Ο κοσμος ηθελε να αλλαξει χερια, αυτο εγινε. Τωρα το πως και το γιατι, περναει σε δευτερη μοιρα.

 

Αν ολα πανε καλα, τεταρτη θα ειναι μεγαλη μερα για τον παναθηναικο. Και για το ελληνικο πρωταθλημα..

 

Υ.Γ. το αρθρο που λετε που ειναι?? γιατι δεν το βρισκω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι απλο. Η αποφαση παρθηκε μετα το ματς με τη Τζενοα. Απο κει και περα ζυγισε καποια πραγματα και προφανως θεωρησε πιο σημαντικη την αξιοπρεπεια του απο μερικα ακομα ευρω στους τραπεζικους του λογαριασμους. Και ειπε σε απλα ελληνικα "βρε δε γα**** παρτε την ΠΑΕ χαρισμα σας, παρτε και τη Παιανια για να μη κλαψουριζετε και γεια σας". Πεταξε και τη σποντα περι μη πωλησης καλων παιχτων και φευγει με ψηλα το κεφαλι.

 

Μα είναι δυνατόν να πιστεύεις αυτά τα πράγματα??? Δηλαδή ο άνθρωπος που δεν μάσησε όταν έπαιζε σε γήπεδο με 2000 θεατές, όταν βγήκαν 30000 στους δρόμους, όταν τον έβριζε 50.000+ κόσμος επί μήνες....ξαφνικά και τυχαία μαζί με τα ασυμβίβαστα και τον φίλο του τον κρόκους, στεναχωρήθηκε και του θίχτικε η αξιοπρέπεια από κάτι πανό!!!!

Όποιος το πιστεύει αυτό είναι βαθιά νυχτωμένος. Άλλα είναι τα αίτια της αιφνίδιας απόφασης... Κάντε και λίγο παραπάνω έρευνα... Δες την πολιτική σκηνή, την επιχειρηματική κτλ

 

Εγω το ειπα απτο 1ο ποστ. Αν ολα αυτα εχουν θετικη καταληξη, οσο καρκινος κι αν ηταν, οσο αχωνευτος, οσο καταστροφικος, ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ εστω για αυτην την τελευταια κινηση που εκανε και με τον τροπο που την εκανε.

 

Κι εγώ το είπα από το δεύτερο. Με απλά λόγια ο σωφέρ τους έβγαλε όλους στο σφυρί και τώρα είναι αναγκασμένοι να μας δείξουν αν αγαπάνε ή όχι την ομάδα... και μένει μέσα με το 33% ο τζίγκλερ (μην το ξεχνάτε αυτό) και με το ποσοστό του Γιαννακόπουλου μπορεί να μπλοκάρει αποφάσεις ΟΠΟΤΕ θέλει....

 

 

Απτα 5Μ δανειου περιπου 4μ αντιστοιχουν στον Πατερα-Βγενο κι αυτα σε δοσεις, ουτε καν μετρητα. big deal.

 

Λάθος! Η ΠΑΕ χρωστάει στην Πειραιώς (Βαρδινογιαννέικο) 17 εκατόμμυρια ευρώ!

 

Η Παιανια ειναι ιδιοκτησια του πατερα του και την χαριζει για 2 ετη και αυτην, προφανως για να δωσει χρονο ειτε για διαπραγματευσεις για την πωληση της, ειτε για την κατασκευη νεου προπονητικου κεντρου.

Εκτος αν ηθελες εκτος απο τις μετοχες να αρχισει να χαριζει και ακινητες περιουσιες του στην ΠΕΚ.

 

Μαζί σου. Δεν ζήτησα εγώ να χαρίσει την Παιανία. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...