Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Τίποτα συγκεκριμένο, αλλά είναι δυνατόν ο Τζίγγερ να χαρίζει 25% σε μετοχές; Κάτι βρωμάει εδώ...

 

Αν θυμάμαι καλά πουλούσε και πριν μερικούς μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα συγκεκριμένο, αλλά είναι δυνατόν ο Τζίγγερ να χαρίζει 25% σε μετοχές; Κάτι βρωμάει εδώ...

 

Αν θυμάμαι καλά πουλούσε και πριν μερικούς μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκεφτείτε και το άλλο. Δε θα το άντεχε να τον βρίζουν σε όλο το πρωτάθλημα και τα πράγματα είχαν αγριέψει επικίνδυνα. Από τη μιά να πιστεύει ότι κάνει καλές μεταγραφές γιά να καλμάρει το κόσμο, κι από την άλλη ο κόσμος να μην μασάει και να εξαγριώνεται περισσότερο. Έπειτα στο βρισίδι έβαλαν και τη λατρευτή του οικογένεια με όλο το σόι, οπότε σας λέω δεν θα τη πάλευε με αυτή τη κατάσταση. Εγώ πιστεύω ότι ηταν η κατάλληλη στιγμή να φύγει, περίπου κάνοντας ηρωϊκή έξοδο και να δείτε που θα μας βγεί και ευεργέτης. Από την άλλη δεν είναι μόνο το κλίμα που έχει δημιουργηθεί η αιτία που φεύγει, αλλά και τα οικονομικοπολιτικά παιχνίδια με τράπεζες και στοιχήματα(Γιά τα στοιχήματα δεν έχω άποψη απλά ακούω να λέγεται). Σιγά τώρα τόσο πλούσιοι άνθρωποι(και καθόλου ποδοσφαιράνθρωποι) που οι πραγματικά κερδοφόρες επιχειρήσεις τους τρέχουν, αυτός να κάθεται και να παρακαλάει τον κάθε πικραμένο ή αγανακτισμένο οπαδό.

Είδε κι αυτός ότι στην ομάδα χρειάζεται κάποιος που να τρέχει από το πρωΐ μέχρι το βράδυ γιά την ομάδα.Όπως το έκανε ο Πατέρας επί προεδρίας του.Ο Τζίγκερ δεν μπορούσε να το κάνει αυτό.Όπως βλέπει ότι δεν μπορεί να το κάνει ούτε ο Κωνσταντόπουλος(αλήθεια υφίσταται ακόμη πρόεδρος ?)

Τελικά φίλοι μου είναι πολύ καλή η είδηση! Δεν περίμενα να γίνει έτσι κάτι σαν βελούδινη επανάσταση, αλλά καλοδεχούμενη αυτή η ειρηνική παράδοση-παραλαβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκεφτείτε και το άλλο. Δε θα το άντεχε να τον βρίζουν σε όλο το πρωτάθλημα και τα πράγματα είχαν αγριέψει επικίνδυνα. Από τη μιά να πιστεύει ότι κάνει καλές μεταγραφές γιά να καλμάρει το κόσμο, κι από την άλλη ο κόσμος να μην μασάει και να εξαγριώνεται περισσότερο. Έπειτα στο βρισίδι έβαλαν και τη λατρευτή του οικογένεια με όλο το σόι, οπότε σας λέω δεν θα τη πάλευε με αυτή τη κατάσταση. Εγώ πιστεύω ότι ηταν η κατάλληλη στιγμή να φύγει, περίπου κάνοντας ηρωϊκή έξοδο και να δείτε που θα μας βγεί και ευεργέτης. Από την άλλη δεν είναι μόνο το κλίμα που έχει δημιουργηθεί η αιτία που φεύγει, αλλά και τα οικονομικοπολιτικά παιχνίδια με τράπεζες και στοιχήματα(Γιά τα στοιχήματα δεν έχω άποψη απλά ακούω να λέγεται). Σιγά τώρα τόσο πλούσιοι άνθρωποι(και καθόλου ποδοσφαιράνθρωποι) που οι πραγματικά κερδοφόρες επιχειρήσεις τους τρέχουν, αυτός να κάθεται και να παρακαλάει τον κάθε πικραμένο ή αγανακτισμένο οπαδό.

Είδε κι αυτός ότι στην ομάδα χρειάζεται κάποιος που να τρέχει από το πρωΐ μέχρι το βράδυ γιά την ομάδα.Όπως το έκανε ο Πατέρας επί προεδρίας του.Ο Τζίγκερ δεν μπορούσε να το κάνει αυτό.Όπως βλέπει ότι δεν μπορεί να το κάνει ούτε ο Κωνσταντόπουλος(αλήθεια υφίσταται ακόμη πρόεδρος ?)

Τελικά φίλοι μου είναι πολύ καλή η είδηση! Δεν περίμενα να γίνει έτσι κάτι σαν βελούδινη επανάσταση, αλλά καλοδεχούμενη αυτή η ειρηνική παράδοση-παραλαβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εχω την εντύπωση πως μολις ερθει η πρώτη αναποδιά, θα αρχίσει τον πόλεμο ο Βαρδινογιάννης. "Σου χάρισα τις μετοχές και δεν έκανες τπτ, δεν μπορείς να αντεπεξέλθεις στα χρήματα που θέλει ο παναθηναϊκός κλπ..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τίποτα δεν γίνεται.είπε πουλάω γιατί πολύ απλά ποτέ δεν είχε θέμα με την μπάλα.Δεν είναι άνθρωπος της μπάλας.Θα τις δώσει και θα φύγει.Φυσικά θα πάρει λεφτά αλλά δεν θα το μάθουμε ποτέ πόσα.Δεν μας αφορά κιόλας.

 

 

έριξαν ακόμα και το προπαγανδιστικό site τους greengate.gr

 

 

το θέμα είναι σοβαρό.αλλάζουμε σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

johnyboy Πιστεύω πως δεν ειναι τοσο απλό. Αν ηταν μονος του ο Γιαννης Β. οκ να το δεχτώ. Αυτός τα αμάξια γουστάρει, θα δώσει τον Παναθηναϊκό και θα αγοράσει βουλκανιζατέρ. Αλλα μιλάμε για την οικογένεια. Ειναι θεμα παράδοσης, πρεστίζ και επιχείρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ο Βαρδής τόσα χρόνια εμάς γουστάρει.καρφί δεν τους καίγεται.από την στιγμή που είπε πουλάω για εμένα είχε τελειώσει το θέμα.Απλά ποτέ δεν ήθελαν να γίνει έλεγχος στην παε.εκεί πιστεύω δεν τα έβρισκαν και στο πως θα γίνει η αλλαγή.ε το βρήκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινομενικά πρόκειται για εξαιρετικη κινηση απο πλευρας τζιγκερ. Επικοινωνιακα παντως έχει το πανω χερι και πετα ξανα το μπαλακι στους Βγενοπουλο-Πατερα. Αν δεν εχει σκοπο να προχωρησει στην μεταβιβαση των μετοχων εκτεθειμενοι θα βγουν οι Β&Π αφου μεριδα του κοσμου θα κρινει με βαση την δημοσια επιστολη του τζιγκερ (στη συναντηση δεν θα ξερουμε τι ειπωθηκε και απο ποιον).

 

Το ποιοι είναι οι πραγματικοι λογοι που ωθουν τον ραλακια σε αυτη τη κινηση δεν τους ξερουμε. Πολλοι θα εικαζουν διαφορα. Προσωπικα, στη περιπτωση που οντως εχει τη προθεση να μεταβιβασει τις μετοχες του, ειμαι πεπεισμενος για 2 πραγματα:

1. ότι δεν θα εχει σε καμια περίπτωση οικονομικη ζημια (ο τζαμπας πεθανε προ πολλου) και

2. ότι δεν οδηγηθηκε λογω των αντιδρασεων του κοσμου

 

Εύχομαι να πανε ολα καλα και, αν και δεν εχω εμπιστοσύνη σε Βγενοπουλο-Πατέρα, θεωρώ ότι σε καμια περιπτωση δεν θα ειναι χειροτεροι του βαρδινογιαννη (χρειάζεται αρκετή προσπαθεια για να κατορθωσουν κατι τετοιο :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αυριανά πρωτοσέλιδα, περιμένω πως και πως να δω... :lol::lol::lol:

Γιά σκέψου μήπως το έντυπο δεν κυκλοφορήσει καν αύριο και βάλει λουκέτο! Γιατί δεν έχει μέλλον πιά.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιά σκέψου μήπως το έντυπο δεν κυκλοφορήσει καν αύριο και βάλει λουκέτο! Γιατί δεν έχει μέλλον πιά.:-)

 

Του τρακη ΠΡΕΠΕΙ να κυκλοφορησει.

ΠΡΕΠΕΙ.

 

 

ΥΓ. Θελει πολυ μεγαλη προσπαθεια για να γινει σκουπιδι το ονομα Γιαννακοπουλος. Πως το καταφεραν δεν ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...