Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασχετο εντελως αλλα καπου το ειδα και επεσα κατω απο τα γελια ....

 

1.jpeg

 

Εκανε κατι ωραιες και χτες με την Εθνικη ...

:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δεν βλεπεις ομως και εσυ οτι με αφαιρεση βαθμων ειναι σαν να οριζεις τον πρωταθλητη απο τον σεπτεμβριο?? Εξαγριωνοντας ακομα περισσοτερο τους φιλαθλους???

Αν δεν εφαρμοστούν σκληρές τιμωρίες, λύση στο πρόβλημα της βίας δεν θα υπάρξει.

Έπειτα δεν συμφωνώ ότι ορίζεται ο πρωταθλητής από το Σεμπτέμβρη. Γιατί κι άλλοτε είχε ο Ολυμπιακός το πλεονέκτημα έδρας και τελικά έχασε το πρωτάθλημα.Δεν είναι τόσο τρομερό γιά μια καλή ομάδα σαν τον Ολυμπιακό να τού αφαιρεθούν δύο βαθμοί μπας και βάλουν μυαλό οι οπαδοί.Και στο κάτω -κάτω οι νόμοι εφαρμόζονται γιά να μην δυσαρστήσουν τον κόσμο που προξένησε τις ζημιές?Τι λογική είναι αυτή που καταργείται η σωστή απονομή της δικαιοσύνης επειδή λέει οι Αγγελόπουλοι βάζουν λεφτά και είναι κρίμα.Τι κρίμα?

Να εφαρμοστεί ο νόμος προς κάθε κατεύθυνση αλλιώς να μη διαμαρτυρόμαστε γιά την τριτοκοσμική κατάσταση της χωρας, Να ακούω αυτά τα πράγματα από μεγάλους ανθρώπους ή διαβρωμένους πολιτικούς το καταλαβαίνω. Αλλά από νέα παιδιά που θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο όχι τέτοια.Επιτέλους δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εφαρμοστούν σκληρές τιμωρίες, λύση στο πρόβλημα της βίας δεν θα υπάρξει.

Έπειτα δεν συμφωνώ ότι ορίζεται ο πρωταθλητής από το Σεμπτέμβρη. Γιατί κι άλλοτε είχε ο Ολυμπιακός το πλεονέκτημα έδρας και τελικά έχασε το πρωτάθλημα.Δεν είναι τόσο τρομερό γιά μια καλή ομάδα σαν τον Ολυμπιακό να τού αφαιρεθούν δύο βαθμοί μπας και βάλουν μυαλό οι οπαδοί.Και στο κάτω -κάτω οι νόμοι εφαρμόζονται γιά να μην δυσαρστήσουν τον κόσμο που προξένησε τις ζημιές?Τι λογική είναι αυτή που καταργείται η σωστή απονομή της δικαιοσύνης επειδή λέει οι Αγγελόπουλοι βάζουν λεφτά και είναι κρίμα.Τι κρίμα?

Να εφαρμοστεί ο νόμος προς κάθε κατεύθυνση αλλιώς να μη διαμαρτυρόμαστε γιά την τριτοκοσμική κατάσταση της χωρας, Να ακούω αυτά τα πράγματα από μεγάλους ανθρώπους ή διαβρωμένους πολιτικούς το καταλαβαίνω. Αλλά από νέα παιδιά που θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο όχι τέτοια.Επιτέλους δηλαδή.

 

Το σημαντικο δεν ειναι να εφαρμοστει ο νομος, αλλα να βρεθει λυση. Με τον να οριζεις πρωταθλητη απο τον σεπτεμβριο (και το ξαναλεω, γιατι ετσι ειναι,μην το αναλυσουμε τωρα) το μονο που κανεις ειναι να επιβαρυνεις.

Το εχω πει πολλες φορες, η λυση του χουλιγκανισμου πρεπει να βρεθει καταρχην εκ των εσω. Οι ιδιοι οι φιλαθλοι να απομονωσουν αυτα τα στοιχεια.

 

Ειπε πιο πριν ενας φιλος οτι δεν εχει τα @@ να την πεσει σε 20-30 ατομα. Δεκτο. Αλλα οπως εσυ φιλε μου θα ειναι αλλα 2000 ατομα που θα κλαινε τα λεφτα τους σε περιοδο κρισης. Αυτοι οι ιδιοι μαζι θα τραβηξουν απο το χερι, θα γιουχαρουν αυτα τα ατομα.

 

Με την αφαιρεση βαθμων ομως, ολοι θα την πεσουν ξανα σε διαιτητες-παικτες-βασιλακο κλπκλπ... Απλο ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Photo εχεις ανεβασει στο αντιστοιχο topic ειπαμε? Για πολυ μπρουταλ σε κοβω, δεν τον βλεπω να δεχεται ευκολα την "προταση" σου :P

 

Παντως, περαν του χαβαλε στην υποθεση, για ποιο λογο ενω βγαζεις τοση φανατιλα στο αλλο φορουμ, εδω να δειχνεις καθως πρεπει? :rolleyes: Δε το λεω απο πλευρας ανακρισης η για να σε κρινω, απλα δεν καταπιεζεσαι εδω περα οταν θες να γραψεις κατι αντιστοιχο και αναγκαζεσαι να μην το κανεις? Περαν του οτι μοιαζει υποκριτικο, αλλα θα μου πεις το 50% που γραφουν στα αθλητικα τοπικ εδω υποκρινονται πανομοιοτυπα..(για να μη πω το 90%)

 

Χαχαχαχαχα καμια σχεση ομως! Αν με δεις απο κοντα θα πεις αυτη τα γραφει αυτα;

 

Κατσε ρε συ η πρωτη ερωτηση που μου κανεις δε κολλαει τοσο. Στο γηπεδο ας πουμε οι περισσοτεροι βγαζουν φανατιλα που δε δειχνουν πχ στις δουλεθες τους. Το σαιτ που ποσταρε ειναι οπαδικο οποτε μπορεις να εκφραστεις διαφορετικα απο δω.. Δε καταπιεζομαι εδω ομως. Ακριβως γιατι αυτα που θελω να γραψω, μπορω να τα γραψω αλλου ;) δεν εχεις δει που εδω ποτε δεν εχω μπλεχτει σε καβγα ακομα κι οταν με λεγατε ινσομνιακ η να παω να πλυνω κανα πιατο...

 

Οσο για το συγκεκριμενο ποστ.. Γι αυτο του ειπα οτι επρεπε να ταν γηπεδο μαζι μου, αν εβλεπε τι ελεγα τοτε την ωρα των επεισοδιων, θα καταλαβαινε οτι δε καμαρωνα τα παιδια που τα εκαναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες η wikipedia έχει τον Guillermo Franco σαν ποδοσφαιριστή του ΠΑΟ.

 

ΥΓ:δεν ξερω τι λέτε εσείς αλλά εμένα δεν με ενθουσιάζει η ιδέα ενός 34χρονου μεξικάνου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι μάγκες έχουν μαζευτεί παντού. Άρχισε να βρίζει ο δικός μας τον οπαδό?

 

Θα την είχε μικρότερη δηλαδή, αν δεν είχε απαντήσει? Λίγη σοβαρότητα κύριοι εκατομμυριούχοι. Από τους οπαδούς ζείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας έβαλες κι εσύ την γαυροσελίδα. για τον τεοντοσιτς όμως δεν ειχαν πει τίποτα όταν μπούχνισε τον φώτση, για τον δικό μας που έβρισε (κακώς βέβαια) έναν τυπά που πήγαινε γυρεύοντας βούκινο το κάνανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...