Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν ομως οι αρμοδιοι επιαναν και καταδικαζαν, καποια απο αυτα τα φρουτα καθε φορα, την επομενη οι αλλοι θα το σκεφτονταν 2 φορες πριν το κανουν.

 

Μιλάμε όμως για άτομα που δεν σκέφτονται. Κι αυτό ακριβώς είναι που διαιωνίζει το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έίμαστε τριτοκοσμική χώρα. Οι αρμόδιοι δεν έχουν τη βούληση να πατάξουν τον χουλιγκανισμό.Και όταν λέμε αρμόδιοι εννοούμε όλο το πλέγμα των υπεύθυνων που εμπλέκονται στα αθλητικά δρώμενα και βέβαια το κράτος και την αστυνομία.

Δηλαδή λύθηκε τώρα το πρόβλημα? Οι ομάδες και μάλιστα οι μεγάλες δεν χαμπαριάζουν από άδειες εξέδρες και πρόστιμα.Την αφαίρεση βαθμών φοβούνται. Μήπως λοιπόν θα πρέπει να το ξανασκεφτούν να αφαιρέσουν και κανένα βαθμουλάκι μπας και σφίξει λίγο το κωλαράκι?

Λέγεται ότι ο κανονισμός προβλέπει αφαίρεση βαθμών.Θα μού πέιτε τώρα μήπως κι έτσι συνετιστούν οι τρελοί στις εξέδρες? Μάλλον όχι.Οπότε η λύση είναι συλλήψεις και ξύλο και στιγματισμός με ηλεκτρονική κάρτα εισόδου, κάμερες πολλές κ.λ.π

Που κάθονται τώρα οι Αγγελόπουλοι και ανοίγουν διάλογο με τούς παλαβούς στις εξέδρες! Αυτό είναι κατάντια. Είπαμε, εδώ δεν είναι Αγγλία και δεν θα γίνει ποτέ.

Τρίτος κόσμος. Δηλαδή αίσχος και ντροπή

 

Μιλάμε όμως για άτομα που δεν σκέφτονται. Κι αυτό ακριβώς είναι που διαιωνίζει το πρόβλημα.

Αυτά τα άτομα όμως, ανοίγεις τη πόρτα τού σπιτιού σου και τα βάζεις μέσα. Άρα είσαι συνυπεύθυνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε όμως για άτομα που δεν σκέφτονται. Κι αυτό ακριβώς είναι που διαιωνίζει το πρόβλημα.

 

Καλύτερα. Έτσι θα έμπαιναν μια και καλή στην στενή μιας και ο τρόπος σκέψης τους δεν θα άξιζε για έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κατι που θα μπορουσαν να κανουνκ θα ειναι το απλουστερο κ δικαιοτερο ολων. Οι συλληψεις και οι επιβολη ποινων στους συλληφθεντες.

 

ο χουλιγκαν δε δινει δεκαρα για τα ρποστιμα κ τα κεκλεισμενων. Μολις ερθουν τα πλει οφ θα παει παλι να κανει τα δικα του.

 

αν ομως οι αρμοδιοι επιαναν και καταδικαζαν, καποια απο αυτα τα φρουτα καθε φορα, την επομενη οι αλλοι θα το σκεφτονταν 2 φορες πριν το κανουν.

 

ο σωστος ο φιλαθλος βέβαια οταν γινονται κάτι τέτοια σπεύδει το ίδιο βράδυ να τα καταδικάσει με βαρύγδουπες δηλώσεις του τύπου

 

attachment.php?attachmentid=31323&d=1275912487

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν γεμίσει τα forums του Ολυμπιακού ματάκηδες :lol:

 

Η αληθεια ειναι οτι τωρα κανεις(παροτι δεν εμπλεκεσαι αμεσα) σαν τον τυπο που τον πιανει η γκομενα με μνμ απο αλλη στο κινητο και το μονο που εχει να πει ειναι "Κοιτας το κινητο μου?":lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο σωστος ο φιλαθλος βέβαια οταν γινονται κάτι τέτοια σπεύδει το ίδιο βράδυ να τα καταδικάσει με βαρύγδουπες δηλώσεις του τύπου

 

attachment.php?attachmentid=31323&d=1275912487

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

:lol: pwned :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα εχει γελιο ν ασχολειται καποιος τοσο μαζι σ, γουσταρω!!!!

 

Υγ. Δε με μπαναρανε, εγω το εχω γραψει.

 

Edit: Εσυ πρεπει να ρθεις μια μερα μαζι μ γηπεδο. Θα σε τρελανω μ αυτα που θα δεις :P

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε όμως για άτομα που δεν σκέφτονται. Κι αυτό ακριβώς είναι που διαιωνίζει το πρόβλημα.

 

 

Εγω νομιζω οτι αν ειχαν αυτο το φοβο θα ταν διαφορετικα. Η λογικη το λεει δηλαδη.. Αλλο να ξερεις οτι θα πας θα τα σπασεις κ ουτε γατα ουτε ζημια κ αλλο οτι θα τη βγεις στη στενη

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα εχει γελιο ν ασχολειται καποιος τοσο μαζι σ, γουσταρω!!!!

 

Υγ. Δε με μπαναρανε, εγω το εχω γραψει.

 

Edit: Εσυ πρεπει να ρθεις μια μερα μαζι μ γηπεδο. Θα σε τρελανω μ αυτα που θα δεις :P

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

 

Photo εχεις ανεβασει στο αντιστοιχο topic ειπαμε? Για πολυ μπρουταλ σε κοβω, δεν τον βλεπω να δεχεται ευκολα την "προταση" σου :P

 

Παντως, περαν του χαβαλε στην υποθεση, για ποιο λογο ενω βγαζεις τοση φανατιλα στο αλλο φορουμ, εδω να δειχνεις καθως πρεπει? :rolleyes: Δε το λεω απο πλευρας ανακρισης η για να σε κρινω, απλα δεν καταπιεζεσαι εδω περα οταν θες να γραψεις κατι αντιστοιχο και αναγκαζεσαι να μην το κανεις? Περαν του οτι μοιαζει υποκριτικο, αλλα θα μου πεις το 50% που γραφουν στα αθλητικα τοπικ εδω υποκρινονται πανομοιοτυπα..(για να μη πω το 90%)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαινεις οτι οοοολα αυτα που λες δεν βγαζουν κανενα απολυτως νοημα ετσι???

 

Εγω μιλησα γενικα για τιμωρια αφαιρεση βαθμων. Τωρα αυτα που γραφεις, τουλαχιστον σε εμενα δεν βγαζουν κανενα απολυτως νοημα. Ειμαι μαλλον χαζος..

εισαι τελείως λάθος.

αυτό που σου απάντησε ο DKNI, ειναι σωστό.

δε βλεπεις ότι χωρίς αφαίρεση βαθμών, αυτό που θα συμβεί είναι να φάει τέτοια ποινή (ΤΕΛΙΚΑ) που να μην τον επηρρεάσει πουθενά τον οσφπ?

Το...καλό παράδειγμα δίνει στους δικούς μας κάφρους, για να υποδεχθούν τον σπανούλη.

Και να πράξουν...τα αναλογα, καθώς με 1-2 ήττες στα πλει οφς, θα εχουμε σβήσει την ποινή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπεις ομως και εσυ οτι με αφαιρεση βαθμων ειναι σαν να οριζεις τον πρωταθλητη απο τον σεπτεμβριο?? Εξαγριωνοντας ακομα περισσοτερο τους φιλαθλους???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...