Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παντως καπου τυχαια ακουσα σε ενα ραδιοφωνο απο καποιον δημοσιογραφο να λεει πως παει καλα και στην αρχη του νεου χρονου θα μπουν και μπουλντοζες ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ο Παναθηναϊκός είναι η καλύτερη ελληνική ομάδα παγκοσμίως καταλαμβάνοντας την 36η θέση στη Διεθνή Ομοσπονδία Ιστορίας και Στατιστικής.

 

Και όλα αυτά ενώ οι «πράσινοι» έπεσαν έξι θέσεις αππό την προηγούμενη καταμέτρηση, μιας και δεν είχαν αγώνες μέσα στο καλοκαίρι!

Και ενω εχουμε γαυρο στην προεδρια να συμπληρωσω εγω.

 

*Η επομενη Ελληνικη ομαδα βρισκεται 21 θεσεις πιο χαμηλα :lol:

 

Aν και η λιστα ειναι λιγο της πλακας οπως την ειδα, δεν παυει να ειναι απο εναν Διεθνη επισημο οργανισμο. Παραθετω τα αποτελεσματα της γιατι περυσι τετοια εποχη οταν ειχαμε αποκλειστει απο την Ατλετικο, θυμαμαι απο τους απεναντι μια λιστο-λαγνεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ενω εχουμε γαυρο στην προεδρια να συμπληρωσω εγω.

 

*Η επομενη Ελληνικη ομαδα βρισκεται 21 θεσεις πιο χαμηλα :lol:

 

Aν και η λιστα ειναι λιγο της πλακας οπως την ειδα, δεν παυει να ειναι απο εναν Διεθνη επισημο οργανισμο. Παραθετω τα αποτελεσματα της γιατι περυσι τετοια εποχη οταν ειχαμε αποκλειστει απο την Ατλετικο, θυμαμαι απο τους απεναντι μια λιστο-λαγνεια...

Έξω πάμε καλά! Πού έλεγε και ένας αείμνηστος πολιτικός.

Το θέμα είναι ότι μέσα δεν είναι ανάλογα τα πράγματ. Χθες κάλεσε η επιτροπή της Βουλής που ασχολείται με τη mizens τον Κόκκαλη γιά να καταθέσει κι αυτός ότι ξέρει. Αφού λοιπόν είπε ότι η Ιντρακομ μόνο μά φορά συνεργάστηκε με την Γερμανική εταιρεία γιά τον ηλεκτρονικό δακτύλιο της Αθήνας και δεν είχε ποτέ καμία άλλη σχέση μαζί της ούτε βέβαια με μίζες με τους Γερμανούς. Σε ερώτηση του προέδρου της επιτροπής αν ποτέ δωροδόκησε κάποιους ο ίδιος γιά να πάρει δουλειές τού δημοσίου ή άλλες, τότε ο Σωκράτης έγινε έξαλλος και είπε.Δεν απαντώ γιατί εδώ με καλέσατε γιά τη Ζιμενς!;)

Να συμπληρώσω εγώ και ας αρπαχτούν οι φίλοι Ολυμπιακοί.

Στην ερώτηση τού προέδρου αν δωροδόκησε ο Κόκκαλης κάποιους γιά να κάνει τις δουλειές του θα σκέφτηκε ο Σωκράτης.

Σιγά μη σας πω πόσα πρωταθλήματα πλήρωσα! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα το γηπεδο το χτησανε το 2008 νωμιζω η ηταν ετοιμο για τα 100 χρονια , το ειχαν τελειωσει βρε αρχες 2010.

Η αρένα θα γίνει. Εμείς δεν βιαζόμαστε. Ο Τζίγκερ θέλουμε να φύγει.Αυτό είναι το πρόβλημα όχι το γήπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τζίγγερ γήπεδο δεν έχει.Αν ήθελε να το κάνει θα το είχε χτίσει σε χρόνο dt και σε όποιος μέρος γούσταρε.Εδώ και 20 χρόνια ακούω για γήπεδα για μπουλντόζες για 2 χρόνια μπαίνουμε κλπ.

 

Απλά δεν πρόκειται να το κάνει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην τα ξαναγραφω, πηγαινε απεναντι να το δεις.

 

Η αφαιρεση ποντων για γεγονοτα που δεν εχουν σχεση με την ομαδα ειναι το πιο ηλιθιο και ανισο μετρο στον παγκοσμιο αθλητισμο. Ειναι απλα σαν να δινεις το πρωταθλημα σε μια ομαδα εξ ορισμου... (μιλαω γενικα σε ολα σπορ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην τα ξαναγραφω, πηγαινε απεναντι να το δεις.

 

Η αφαιρεση ποντων για γεγονοτα που δεν εχουν σχεση με την ομαδα ειναι το πιο ηλιθιο και ανισο μετρο στον παγκοσμιο αθλητισμο. Ειναι απλα σαν να δινεις το πρωταθλημα σε μια ομαδα εξ ορισμου... (μιλαω γενικα σε ολα σπορ)

...Ειπε φιλαθλος συμπαθων την ομαδα που στη μπαλα πηρε στα χαρτια πρωταθλημα που εχασε στο γηπεδο

 

Τοτε "Το πρωταθλημα παιζεται με κανονισμους"

τωρα "Ε, ειναι ηλιθιο μετρο"

 

Δηλαδη θα γινει κληρωση στις 13/9, στις 14 θα εκδικαστει η εφεση και ετσι θα ξερουν ποσο να την ριξουν για να γινει με κοσμο το Ολυμπιακος -Παναθηναικος

 

Και θα παιξει ο Ολυμπιακος κεκλεισμενων με Μαρουσι-Τρικαλα-ΑΕΚ-ΠΑΟΚ και αντι να κερδισει με +35 αντι να κερδισει +40 και κατι εγινε...

 

Οκ, δλδ αν στο ΟΑΚΑ τα πουτανιασουμε ολα με τον Ολυμπιακο ας πουμε και διακοπει το ματς να ζητησουμε να τιμωρηθουμε με 6-7 αγωνιστικες, να κανουμε επειτηδες και 2 ηττες στους 8 και στους 4 των πλευοφ να παμε καθαροι στους τελικους, σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαινεις οτι οοοολα αυτα που λες δεν βγαζουν κανενα απολυτως νοημα ετσι???

 

Εγω μιλησα γενικα για τιμωρια αφαιρεση βαθμων. Τωρα αυτα που γραφεις, τουλαχιστον σε εμενα δεν βγαζουν κανενα απολυτως νοημα. Ειμαι μαλλον χαζος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ποιος προκαλεί τους φιλάθλους?εγώ?Η ομάδα η ίδια τους προκαλεί οπότε και πρέπει να τιμωρηθεί.

 

ναι, εμπαινε μεσα ο γιαννακης και τους ελεγε σπαστε τα ολα. Επισης ο μπουρουσης εδινε πασα τις κροτιδες απο την τσαντα του... μα τι λετε ρε παιδια, ειλικρινα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κατι που θα μπορουσαν να κανουνκ θα ειναι το απλουστερο κ δικαιοτερο ολων. Οι συλληψεις και οι επιβολη ποινων στους συλληφθεντες.

 

ο χουλιγκαν δε δινει δεκαρα για τα ρποστιμα κ τα κεκλεισμενων. Μολις ερθουν τα πλει οφ θα παει παλι να κανει τα δικα του.

 

αν ομως οι αρμοδιοι επιαναν και καταδικαζαν, καποια απο αυτα τα φρουτα καθε φορα, την επομενη οι αλλοι θα το σκεφτονταν 2 φορες πριν το κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...