Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία αυτά που λέτε για το γκολ του Κωνσταντίνου, απλά να σας θυμήσω ότι πριν 2 χρονάκια ο Ολυμπιακός πήγε στο Μπερναμπέου, έπαιζε με 10 από πολύ νωρίς με την αποβολή Τοροσίδη κι αν ήταν λίγο πιο τυχερός ο Κοβάσεβιτς στο τέλος, θα είχαμε ένα θριαμβευτικό 3-3. Οπότε σταματήστε να κάνετε ευρωπαϊκή σας σημαία ένα παιχνίδι στο οποίο χάσατε.

 

Συγκρίνεις το πρώτο παιγνίδι σε ματς ομίλων με παιγνίδι που δίνει την πρόκριση στους 4 του Τσ.Λ.

 

Δεν πειράζει, ότι έχει ο καθένας. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Συγκρίνεις το πρώτο παιγνίδι σε ματς ομίλων με παιγνίδι που δίνει την πρόκριση στους 4 του Τσ.Λ.

 

Δεν πειράζει, ότι έχει ο καθένας. :lol:

 

Να σε ρωτήσω κάτι τελευταίο, γιατί με bannαρισμένους δεν ανοίγω συζητήσεις, φοβάμαι μη με τραβήξουν στην άλλη πλευρά:

 

Στους 8 εσύ παίζεις καλύτερη μπάλα απ' ότι στους ομίλους? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτήσω κάτι τελευταίο, γιατί με bannαρισμένους δεν ανοίγω συζητήσεις, φοβάμαι μη με τραβήξουν στην άλλη πλευρά:

Μην φοβασαι, εισαι με την καταλληλη ομαδα στο καταλληλο μερος για να μην κινδυνευεις:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην φοβασαι, εισαι με την καταλληλη ομαδα στο καταλληλο μερος για να μην κινδυνευεις:lol:

 

Γιατί, υπάρχει κάποιος κανόνας που να λέει ότι απαγορεύεται να γράφω στο thread του ΠΑΟ?

 

Εδώ κάποιοι βάζελοι γράφουν περισσότερο στο thread του Ολυμπιακού, παρά στου ΠΑΟ, εμείς θα φοβηθούμε με το ένα μήνυμα στο βαζελοthread τη βδομάδα? :devil:

 

Απλά αποφάσισε με ποιο λογαριασμό θα απαντάς να μη μπερδευόμαστε. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Δεν αναφερομαι στο τοπικ

2. Επειδη αποτι βλεπω ο Lasamaxi ειναι επισης νεος, δεν ξερω τι αξια εχει αλλα επειδη αυτο υπενισσεσαι, δεν ειμαστε το ιδιο προσωπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Δεν αναφερομαι στο τοπικ

 

Μάλλον μόνο εσύ καταλαβαίνεις τι λες, οπότε no problemo.

 

2. Επειδη αποτι βλεπω ο Lasamaxi ειναι επισης νεος, δεν ξερω τι αξια εχει αλλα επειδη αυτο υπενισσεσαι, δεν ειμαστε το ιδιο προσωπο.

 

Ο Lasamaxi είναι νέος μόνο στην ηλικία. :lol:

 

Αλλά αφού δεν είστε το ίδιο πρόσωπο, γιατί απαντάς αντ' αυτού? Εξασκείς δικηγορία? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον μόνο εσύ καταλαβαίνεις τι λες, οπότε no problemo.

Και αυτος που ειναι να καταλαβει, καταλαβαινει

 

Αλλά αφού δεν είστε το ίδιο πρόσωπο, γιατί απαντάς αντ' αυτού? Εξασκείς δικηγορία? :P

I beg you pardon?

Απλά αποφάσισε με ποιο λογαριασμό θα απαντάς να μη μπερδευόμαστε.

Σε μενα το εχεις γραψει, εγω σου απανταω, για μενα.

Εφοσον ριχνεις σποντα για πολλους λογαριασμους με ποιον θες να καταλαβω οτι με μπερδευεις, με τον HAL?:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω τι είναι νέος και τι παλιός.Δηλαδή εγώ που είμαι 5-6 χρόνια έχω καλύτερη άποψη?

 

Για εμένα ναι. Κάποιος που γράφτηκε χθες δεν με ξέρει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτήσω κάτι τελευταίο, γιατί με bannαρισμένους δεν ανοίγω συζητήσεις, φοβάμαι μη με τραβήξουν στην άλλη πλευρά:

 

Στους 8 εσύ παίζεις καλύτερη μπάλα απ' ότι στους ομίλους? :lol:

 

Μια φορά ρε Ερωδιέ όταν δεν σου βγαίνουν αυτά που λες για τις ομάδες να μην το γυρίσεις επί προσωπικού, μια φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκρίνεις το πρώτο παιγνίδι σε ματς ομίλων με παιγνίδι που δίνει την πρόκριση στους 4 του Τσ.Λ.

 

Δεν πειράζει, ότι έχει ο καθένας. :lol:

Για αποκατασταση της αληθειας ηταν το τριτο ματς των ομιλων οχι το πρωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω έτσι μια φορά για την φάση να βγω με όλους εσάς και να αράξω σε μια γωνία να σας κοιτάζω.

 

αξία ανεκτίμητη.

 

+10000

 

Η κουβεντα θα ειναι καπως ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...