Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το οτι είναι στο δεύτερο γκρούπ δεν μου λέει τίποτα. Και η Ρεάλ είναι στο δεύτερο γκρούπ.

 

Άιντε τώρα να αγοράσεις κάνα εικόνισμα για προσευχή όπως προστάζει ο Νικόλας, και ασε τον Ολυμπιακό στην ησυχία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Το οτι είναι στο δεύτερο γκρούπ δεν μου λέει τίποτα. Και η Ρεάλ είναι στο δεύτερο γκρούπ.

 

Άιντε τώρα να αγοράσεις κάνα εικόνισμα για προσευχή όπως προστάζει ο Νικόλας, και ασε τον Ολυμπιακό στην ησυχία του.

Η πίκρα σου έχει μαυρίσει τη σελίδα φίλε μου. Έτσι και σπάσει ο διάβολος το ποδάρι του και κάνει ο Παναθηναϊκός καμιά καλή εμφάνιση όπως τότε με το γκολ του Κωνσταντίνου που η Μπάρτσα τα χρειάστηκε στο τέλος, εσύ θα πας νοσοκομέιο σίγουρα. Χαλάρωσε.Εντάξει ένα ματς χαμένο είναι που δεν το υπολογίζαμε έτσι κι αλλιώς.Το ξέρουμε ότι είσαι με τη Μπαρτσελόνα δεν χρειάζεται να το υπενθυμίζεις.

 

Λε πιό πάνω

" Και η Ρεάλ είναι στο δεύτερο γκρούπ"

Άρα από κεί καταλαβαίνεις πόσο μεγάλη ομάδα είναι ο Παναθηναϊκός!Μόνος σου το λες και δεν το καταλαβαίνεις.

Σημ.

Οι Ολυμπιακοί με μυαλό είναι φιλαράκια μου. Οι προκλητικοί όμως στη θέση τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πίκρα σου έχει μαυρίσει τη σελίδα φίλε μου. Έτσι και σπάσει ο διάβολος το ποδάρι του και κάνει ο Παναθηναϊκός καμιά καλή εμφάνιση όπως τότε με το γκολ του Κωνσταντίνου που η Μπάρτσα τα χρειάστηκε στο τέλος, εσύ θα πας νοσοκομέιο σίγουρα. Χαλάρωσε.Εντάξει ένα ματς χαμένο είναι που δεν το υπολογίζαμε έτσι κι αλλιώς.Το ξέρουμε ότι είσαι με τη Μπαρτσελόνα δεν χρειάζεται να το υπενθυμίζεις.

 

Και φυσικά είμαι με την Μπαρτσελόνα. Δεν έχω λόγω να μην το παραδεχτώ.

 

Και επειδή μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με το γκόλ του Κωνσταντίνου, άλλο η Μπαρτσελόνα του Ρέιζινγκερ, του Ντε Μπόερ, του Ζεράρδ Λόπεζ, του Κριστανβάλ, του Μπονάνο, του Σαβιόλα και του Κλάιβερτ, με προπονητή Ντε Λα Κρούζ, και άλλο η Μπαρτσελόνα του Μέσι, του Βίγια, του Πέδρο του Μασεράνο και του Τσάβι με Γκουαρντιόλα.

 

Ομάδα λούζερς τότε, ομάδα dream τώρα.

 

Και όχι, καμία σχέση ο ΠΑΟ με τη Ρεάλ. Απλά τα τελυταία χρόνια κάνετε του ίδιου επιπέδου πορείες. Γι' αυτούς θεωρούνται αποτυχία, για εσάς Ευρωπαική πορεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομάδα λούζερς τότε, ομάδα dream τώρα.

 

 

παντα ομως μια μικρη ομαδα που ποτε δεν καταφερε να μπει στο γκρουπ των μεγαλων ομαδων της Ευρωπης.

 

μια ομαδα απο losers οπως... ο Ριβαλντο που ακομα και με την εξωφθαλμη διαιτητικη ευνοια της βραδιας ηταν σε αναμενα καρβουνα περιμενοντας να τελιωσει το παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με το γκόλ του Κωνσταντίνου

 

ΔΕΝ ήταν μόνο το γκολ τις παλταδούρας αλλά η συνολική εμφάνιση και τα παρακάλια του ριβάλντο για να το λήξη που έκανε όλος τους γνωστούς μου ανεξαρτήτου ομάδος να παραμιλούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ασε τον Ολυμπιακό στην ησυχία του.

 

Εμείς να αφήσουμε τον ολυμπιακό στην ηυσχία του, την στιγμή που έρχεσαι και ξεσπάς την πίκρα σου στο τόπικ μας,τα θες και τα λες ή σου ξεφεύγουν? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα ομως μια μικρη ομαδα που ποτε δεν καταφερε να μπει στο γκρουπ των μεγαλων ομαδων της Ευρωπης.

 

ε καλά τώρα το γάμησες.αμα δεν είναι μεγάλη η Μπάρτσα ποιος είναι?η ίντερ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς να αφήσουμε τον ολυμπιακό στην ηυσχία του, την στιγμή που έρχεσαι και ξεσπάς την πίκρα σου στο τόπικ μας,τα θες και τα λες ή σου ξεφεύγουν? :rolleyes:

 

Είπε ο χρήστης που έχει περισσότερα posts στο topic του ΟΣΦΠ, παρά του ΠΑΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με το γκόλ του Κωνσταντίνου, άλλο η Μπαρτσελόνα του Ρέιζινγκερ, του Ντε Μπόερ, του Ζεράρδ Λόπεζ, του Κριστανβάλ, του Μπονάνο, του Σαβιόλα και του Κλάιβερτ, με προπονητή Ντε Λα Κρούζ, και άλλο η Μπαρτσελόνα του Μέσι, του Βίγια, του Πέδρο του Μασεράνο και του Τσάβι με Γκουαρντιόλα.

 

Ομάδα λούζερς τότε, ομάδα dream τώρα.

 

Άμπαλοι όντως :

 

Μπονάνο (84 Ρέινα), Πουγιόλ, ντε Μπουρ, Αμπελάρδο, Κόκο (45+ Κλάιφερτ), Τσάβι, Λουΐς Ενρίκε, Κοκού, Ριβάλντο, Όφερμαρς (74 Γκάμπρι), Σαβιόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...