Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

πραγματικά βαρέθηκα με τις αναλύσεις και τις μαλακίες.

 

 

Για ένα πράγμα είμαι απόλυτα σίγουρος.

 

Η ομάδα θα αλλάξει χέρια μόνο αν ξυπνήσει ο κόσμος.τα άλλα είναι παπαριές καμαρωτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά βαρέθηκα με τις αναλύσεις και τις μαλακίες.

 

 

Για ένα πράγμα είμαι απόλυτα σίγουρος.

 

Η ομάδα θα αλλάξει χέρια μόνο αν ξυπνήσει ο κόσμος.τα άλλα είναι παπαριές καμαρωτές.

 

Το γάμησα λίγο στην ανάλυση ε? Ο άλλος πιό πάνω λέει ότι μακάρι να ήταν τόσο απλό.Τα είπα λοιπόν όλα όπως έχουν. Όλοι ξέρουμε την αιτία του κακού. Τσάμπα μελάνι καταναλώνουμε.

Αλλά μου τη σπάει που υπάρχουν άνθρωποι που νοσταλγούν την εποχή της αρρώστιας.

Σκεφτείτε ότι όταν θα ανακαλυφτεί το φάρμακο γιά τον καρκίνο πάλι τότε κάποιοι θα στενοχωρηθούν Ποιοί? Μα όσοι έχουν συμφέρον με ιατρεία, διαδοχικές επισκέψεις, χημειοθεραπείες, ακτινοβολίες, και τα ως τώρα συντηρητικά φάρμακα.Πολύ απλά δηλαδή τα συμφέρονα!

Αυτό κάνει ο Τζίγκερ. Δεν θέλει να βρεθεί(που βρέθηκε με την ΠΕΚ) μιά και καλή το φάρμακο που θα τον εξαφανίσει(Τον καρκίνο Τζίγκερ όπως τον λέμε όλοι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά μου τη σπάει που υπάρχουν άνθρωποι που νοσταλγούν την εποχή της αρρώστιας.

 

Δεν την νοσταλγούν. Νομίζουν πως το ντάμπλ ήρθε μόνο του και όχι λόγω Πατέρα και επίσης νομίζουν (εδώ είναι το αστείο) πως ο Γιάννης άλλαξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γάμησα λίγο στην ανάλυση ε? Ο άλλος πιό πάνω λέει ότι μακάρι να ήταν τόσο απλό.Τα είπα λοιπόν όλα όπως έχουν. Όλοι ξέρουμε την αιτία του κακού. Τσάμπα μελάνι καταναλώνουμε.

Αλλά μου τη σπάει που υπάρχουν άνθρωποι που νοσταλγούν την εποχή της αρρώστιας.

 

Ο "άλλος" είπε μακάρι να ήταν τόσο απλό για να μπορέσουμε να απαλαχθούμε τόσο απλά...

Αν με θεωρείς εμένα "άνθρωπο που νοσταλγώ την εποχή της αρρώστιας" από αυτά που έγραψα τότε άρχισε να ετοιμάζεσαι για μία πολύ ενδιαφέρουσα ζακετούλα, άσπρη άσπρη με ζωνούλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την νοσταλγούν. Νομίζουν πως το ντάμπλ ήρθε μόνο του και όχι λόγω Πατέρα και επίσης νομίζουν (εδώ είναι το αστείο) πως ο Γιάννης άλλαξε.

 

αυτό το ο Γιάννης άλλαξε πρέπει να το πάμε στα ανέκδοτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο "άλλος" είπε μακάρι να ήταν τόσο απλό για να μπορέσουμε να απαλαχθούμε τόσο απλά...

Αν με θεωρείς εμένα "άνθρωπο που νοσταλγώ την εποχή της αρρώστιας" από αυτά που έγραψα τότε άρχισε να ετοιμάζεσαι για μία πολύ ενδιαφέρουσα ζακετούλα, άσπρη άσπρη με ζωνούλες...

Έγώ σού δίνου σφαλιάρα κι εσύ με πυροβολείς στον κρόταφο,Γιατί ρε φίλε τόσο μίσος?

Κάτσε καλά γιατί δεν ξέρεις με ποιόν έμπλεξες.

 

Βγάλτε μιά κόλα χαρτί και γράψτε.

Ερώτηση:

Ποιά ήταν η πιό μαύρη περίοδος στην Ιστορία του ποδοσφαιρικού Παναθηναϊκού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγώ σού δίνου σφαλιάρα κι εσύ με πυροβολείς στον κρόταφο,Γιατί ρε φίλε τόσο μίσος?

Κάτσε καλά γιατί δεν ξέρεις με ποιόν έμπλεξες.

 

Μίσος? Μεταξύ μας ρε φίλε? Χιούμορ... Χιούμορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γιαννης αλλαξε.

Το είπε ο γκόντζος, η κατια, η πρασινη, και 20-30 στόκοι (και καμια΄500αρια...πληρωμενοι συνδεσμιτες) που τους πιστεύουν!

Είναι ακριβώς το ίδιο με το ανεκδοτο από τους αμαν, "γιατι σπας τα τζαμια των αυτ/των απο αθηνα"

"γιατι εχουν αθηναικες πινακιδες, και μας το ειπε ο μπαμπης ο σουγιάς"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γιαννης αλλαξε.

Το είπε ο γκόντζος, η κατια, η πρασινη, και 20-30 στόκοι (και καμια΄500αρια...πληρωμενοι συνδεσμιτες) που τους πιστεύουν!

Είναι ακριβώς το ίδιο με το ανεκδοτο από τους αμαν, "γιατι σπας τα τζαμια των αυτ/των απο αθηνα"

"γιατι εχουν αθηναικες πινακιδες, και μας το ειπε ο μπαμπης ο σουγιάς"!

Φημολογείται ότι τις Απόκριες ο Τζίγκερ θα ντυθεί Μαρινάκης. Η είδηση ελέγχεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φημολογείται ότι τις Απόκριες ο Τζίγκερ θα ντυθεί Μαρινάκης. Η είδηση ελέγχεται..

 

Και ο Μαρινάκης θα ντυθεί Τζιγγερ!

 

This is a spoiling text, please visit the website to see it!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιόπλιας: "Η καλύτερη τακτική κόντρα στην Μπαρτσελόνα είναι η προσευχή"

 

 

 

οργανωμενη οπαδος παο που προσευχεται μετα τις δηλωσεις Νιοπλια

3250718846_85d6ae4bec_o.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό ισχύει για όλες τις ομάδες που έρχονται Καμπ Νου. Πόσο μάλλον για τον ΠΑΟ. Ελπίζω να πρόλαβε να του μάθει ο Μουρίνιο κανένα ψευτοταμπούρι γιατί με τις προσευχές του δεν την γλιτώνει την πεντάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό ισχύει για όλες τις ομάδες που έρχονται Καμπ Νου. Πόσο μάλλον για τον ΠΑΟ. Ελπίζω να πρόλαβε να του μάθει ο Μουρίνιο κανένα ψευτοταμπούρι γιατί με τις προσευχές του δεν την γλιτώνει την πεντάρα.

Γιατί ρε φίλε λες πόσο μάλλον ο ΠΑΟ. Ο ΠΑΟ που λες βρίσκεται στο δεύτερο γκρούπ δυναμικότητας και έχει σίγουρα το σεβασμό της ποδοσφαιρικής Ευρώπης. Το πόσο μάλλον έπρεπε να το λες γιά τη Κοπενχάγη, γιά την Κλούζ. γιά τον Ολυμπιακό αν συμμετείχε κ.λ.π.

Άστοχο το πόσο μάλλον σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...