Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης ο Πατέρας πήγε να πάρει τους Αφους Αφρουδάκη για το πόλο και δεν τον άφησαν.Για να μην λέμε μετά που είναι ο τάδε.Πρώτα μάθετε για κάτι και μετά να κράζετε και να τους τσουβαλιάζετε.

 

 

το θέμα δεν είναι από που είναι οι παίχτες.Το θέμα είναι πως είναι από το πανέρι.Αν εξαιρέσεις Γκοβού και Σισσέ (από τους Γάλλους) οι άλλοι είναι κλάφτα Χαράλαμπε.Και δεν με νοιάζει αν για την Ελλάδα είναι καλός.Χέστηκα τι είναι για την Ελλάδα.Εγώ θέλω να βλέπω παίχτες που θα έπαιζαν άνετα σε μια σοβαρή ξένη ομάδα έστω και σαν αλλαγή.Ο Μπουμσόνγκ δεν κάνει ούτε για τα Τρίκαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Επίσης ο Πατέρας πήγε να πάρει τους Αφους Αφρουδάκη για το πόλο και δεν τον άφησαν.Για να μην λέμε μετά που είναι ο τάδε.Πρώτα μάθετε για κάτι και μετά να κράζετε και να τους τσουβαλιάζετε.

ελα ρε,αυτό το διέψευσε ο ίδιος!

ας το δήλωνε ανοιχτά ότι τους έκλεισε, και θα βλέπαμε αν θα τολμούσαν να πουν οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι όπως είναι τα πράγματα στον ΠΑΟ δεν πρόκειται κανείς σοβαρός άνθρωπος να ασχοληθεί.

 

Ο ζωλότας έβαλε 10 μύρια δεν βγήκε ποτέ μπροστά και ο προδότης τον είπε αλεξιπτωτιστή.Σου λέει ο άλλος μαλάκας είμαι να παω να βοηθήσω και στο τέλος να τα ακούσω κιόλας?

 

πρέπει να φύγουν και τα 2 σόγια από παντού.το ένα ας μείνει στο μπάσκετ δεν με ενδιαφέρει.να φύγουν από τη μπάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος εγραψε οτι οι ευθυνες βαραινουν αποκλειστικα Βγενο-Πατερα?

Για την καταντια του ερασιτεχνη φταινε πολλοι εκτος απο αυτους τους 2.

 

Το point για αυτους τους 2 ειναι οτι αθετησαν υποσχεσεις που μονοι τους εδωσαν περι ερασιτεχνη. Η αν θες, δεν κρατησαν το λογο τους.

 

+100 ακριβώς αυτό έγραψα κι εγώ φίλε Linus_21. Να προσέχετε τι διαβάζετε γιατί ο γραπτός λόγος εύκολα παρερμηνεύετε...

 

rokko74: ναι γεια σου Psyx θα ήθελα να μπω μέτοχος στην εταιρεία σου, ποσο πάει το μερίδιο?

Psyx: κοίτα η εταιρεία κοστίζει 200 euro (έτσι στον αέρα, χωρίς έλεγχο)... δώσε 60-70 και παίρνεις το 40%, εγώ δεν βάζω φράγκο βεβαια από την τσέπη μου αφού θα κάνω AMK

 

μετά από 2 χρονια:

Psyx: λοιπόν φιλε rokko74 αποφάσισα να πουλήσω το μερίδιο μου, η εταιρεία εκτιμάται (Deloitte, με στοιχεία περσινά που της έδωσε η ΠΑΕ) στα 115 euro, θέλω 65 για το πλειοψηφικό...

rokko74: μα καλά πως γίνετε μέσα σε 2 χρονια να έπεσε η αξια τις 85 euro? δε μας τα λες καλά φιλαράκι... να βάλουμε ο καθένας μας από μια εταιρεία ορκωτών, να κάνουν φύλλο και φτερό την εταιρεία, να δούμε ποσο πραγματικά αξίζει και να πάρω το μερίδιο σου?

Psyx: σε 48 ώρες θέλω 65 euro, αλλιώς αποσύρω το ενδιαφέρον πώλησης...

rokko74: μαα...

Psyx: τα υδραυλικα του σπιτιού και το οικόπεδο του γείτονα...

 

Ωραία η -προσωπικής σου αντίληψής- "ιστοριούλα". Να σου γράψω κι εγώ μια άλλη λοιπόν... :)

 

rokko74: Άχρηστε Psyx, επειδή έχασες από τον γαύρο θα μπω κι εγώ στην εταιρεία σου -που καλώς η κακώς είσαι 30+ χρόνια- και μαζί μου θα φέρω τα φιλαράκια μου!!!

Psyx: ΟΚ, αφού εσείς θέλετε να μπείτε στην επιχείρηση που είμαι 30+ χρόνια εγώ και οι οικογένεια μου θα μου δώσετε 67εκ τα οποία ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΕ σε χρέη γιατί η εταιρεία μου ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΕΙ πουθενά και ποτέ! Τα χρήματα ΚΥΡΙΩΣ θα πάνε στην ομάδα (μεταγραφές, συμβόλαια, marketing etc) ΑΡΑ εγώ δεν θα παντελονιάσω φράγκο και όχι μόνο αυτό αλλά κάποιος από εσάς θα γίνει το πλήρης αφεντικό!!!!

rokko74: ΟΚ!!!

Σιγά σιγά όμως οι φίλοι μου με το 25% κάνουν ότι γουστάρουν χωρίς να δίνουν λογαριασμό (ΠΡΟΣΟΧΗ.ΔΕΝ εξετάζουμε εάν ήταν επιτυχής ή όχι.Άλλο είναι το θέμα μας τώρα μην αρχίσεις) αφού έχουν διώξει από το ΔΣ τον κύριο μέτοχο και αφού δεν τους ελέγχει κανείς.... Επίσης εγώ θα βγαίνω όποτε γουστάρω και θα σας ανακατεύω (κλειτον, επιστολές, προπονητής κτλ), θα αποχωρώ, θα ξαναέρχομαι κτλ κτλ Ο φίλος μου στο τέλος θα παραιτηθεί αφού πλέον δεν τον αφήνεις να κάνει ότι γουστάρει με το 25% που έχουμε (δύο χρόνια) και οι δύο και θα σε αφήσει με τα άλλα τα "λαμόγια" που 30+ χρόνια έχουν δώσει 300+ εκατομμύρια και έχουν βλέψεις στις μετοχές σου

 

Τέλος μετά από δύο χρόνια.....

 

Psyx: Ρε άχρηστε rokko74 να σου δώσω 20 εκατομμυριάκια να πάρεις τα παιχνίδια σου και να πας σε άλλη παραλία κι εσύ και η σκατοοικογένεια σου?? Αααα και επειδή είμαι σοβαρός αγοραστής θέλω να μου δώσεις με το έτσι θέλω και την Παιανία και ας μην ανήκει στην ΠΑΕ.!!!! Άντε βλάκα....

rokko74: Καλώς... Αφού θέλεις να φύγω ΚΑΙ ΔΕΝ θα σου αφήσω ΚΑΝΕΝΑ χρέος εγώ θέλω να ξεκινήσω την συζήτηση από τα 65εκ (από τα οποία τα μισά θα πάνε στον ερασιτέχνη -και θα μπορούσε να μπει όρος εδώ ώστε να τον κολλήσεις στον τοίχο- και τα άλλα σε αγαθοεργίες (θα μου πεις στη Μαριάννα θα πάνε αλλά δεν έχει να κάνει...όλο και κάτι θα πάρουν αυτοί που έχουν ανάγκη). Επίσης σηκώνω το γάντι και σου δίνω την Παιανία τζαμπέ ολέ για δύο χρόνια!! Μετά όμως να τα ξαναπούμε γιατί η Παιανία είναι δικιά μου και μόνο δικιά μου! Δεν μου την έφτιαξε ο Σημίτης (κοκκαλισκάκη), ούτε σε κάποια χρόνια θα πρέπει να την δώσω πίσω... ;)

Δικηγόρος του διαβόλου: Για να δούμε εάν είναι σοβαρός αγοραστής ο άλλος ή ξεκίνησε την πρωτοφανή με δημόσιες επιστολές προσπάθεια εξαγοράς τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ!!!!

Psyx: Τα λέμε...

 

Συνολικά, αν υπάρχει έστω και ενας παναθηναικός που δεν εχει καταλαβει οτι η πρόταση βγενό, ήταν προταση σοβαρή επιχειρηματικά, και η απαντηση τζιγγερ, ήταν απάντηση διαπραγματευσης για τα playmobil του ανηψιου μου, τότε, ας πάει να το κοιτάξει, ή ας ανοίξει τις οικονομικες του γνώσεις...

 

Οικονομικές γνώσεις? Ναι, μάλιστα...

Ποιος σοβαρός αγοραστής θα έκανε πρόταση εξαγοράς του Παναθηναϊκού με email cc σε όλη την Ελλάδα?

Ποιος σοβαρός αγοραστής ζητάει με το έτσι θέλω να μπει στην συμφωνία η προσωπική ιδιοκτησία του άλλου (Παιανία) ενώ όλοι ξέρουμε πως είναι "αγκάθι" ούτως ή άλλος?

Ποιος σοβαρός αγοραστής όταν ο άλλος λοιπόν του λέει: "εγώ θέλω η συζήτηση να ξεκινήσει από το χ ποσό (το οποίο θα το πάρεις πίσω μέσω του ερασιτέχνη στην τελική αφού θα είσαι εσύ και οι κοντοί τα αφεντικά) ΑΛΛΑ έλα από εδώ και να δούμε πόσα μπορείς να δώσεις...να το συζητήσουμε ρε αδερφέ... ", αυτός εμμένει και αποχωρεί??

 

Για να τελειώνουμε... Κανένας από τους δύο δεν ήθελε... Άλλοι ήταν οι λόγοι που ξεκίνησε αυτή η ιστορία... Ψάξε να δεις τι γίνετε με αυτούς τους δύο στα επιχειρηματικά τους και θα δεις ποια είναι τα πραγματικά τους συμφέροντα...

 

ΜΟΝΟ Ο Πατέρας & οι Γιαννακόπουλοι μπορούν να αγοράσουν τον Παναθηναϊκό...

Εάν για παράδειγμα είχε κάνει πρόταση εξαγοράς ο Πατέρας τώρα θα είχαν πάρει διαφορετική τροπή τα πράγματα...

 

Ο τζίγκλερ θα πουλήσει... Ή στου "κοντους" (Δημητράκης) ή στον Πατέρα (υπόλοιποι πεκ)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιανία? :lol:

 

Μάθε με τι λεφτά συντηρείται και εξοπλίζεται η Παιανία και μάθε αν επίσης η ΠΑΕ πληρώνει ενοίκιο για να την χρησιμοποιεί και σε ποιους πάνε τα λεφτά.

 

Το ότι οι ΠΕΚίτες θα έχωναν ένα κάρο λεφτά , θα απογείωναν σε δύο χρόνια μια ομάδα που ήταν σχεδόν διαλυμένη και στο τέλος θα τους έλεγαν πολλοί αναξιόπιστους δεν το περίμενα. Αυτά καταφέρνει κανείς όταν "πιάνει" αυτούς που δουλεύουν στις φυλλάδες ,τα ραδιόφωνα και τις τηλεοράσεις.

 

Με τις υγείες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά λέω πως αυτός ο ΠΑΟ μας αξίζει.Λέμε τους άλλους πρόβατα.Εμείς είμαστε.

 

+1.000.000

 

φίλε rokko74 το ζουμί που δεν λες να καταλάβεις είναι πως από 200 μύρια αεριτζίδικη εκτίμηση της ΠΑΕ το 2008, κατέβηκε ο σοφέρ στα 115 μύρια το 2010 (εξίσου αεριτζίδικη εκτίμηση της Deloitte με περσινά στοιχεία, δεν είχε καν ανακοινώσει ισολογισμό '09 η ΠΑΕ όταν είπε ο καρκίνος "πουλάω") και περίμενε του ΠΕΚιτες να πιαστούν μαλάκες για δεύτερη φορά;;!! όλες οι άλλες λεπτομέρειες που παραθέτεις είναι γνωστές σε όσους ασχολούνται, αλλά άσχετες με το θέμα της αγοραπωλησίας... π.χ. ότι οι βαρδινογιάννηδες βάλανε και δεν πήρανε (σιγά μην μπήκαν και μέσα), ότι ο βγενό έβαλε καράβι για Κρήτη και ενοχληθήκανε, 30+ χρόνια @@ θεματοφύλακες με 6 πρωταθλήματα (μη γαμήσω), ατελείωτες φάπες ΑΛΛΑ δεν χρωστάμε, κλπ :lol:

 

δυστυχώς δεν είναι προσωπικής μου αντίληψης η ιστοριούλα... αν πραγματικά πιστεύεις ότι δεν έχουν έτσι τα γεγονότα και ότι ο βαρδής θέλει όντως να πουλήσει το πλυντηριάκι του, εγκαταλείπω με το παρακάτω quote:

 

Συνολικά, αν υπάρχει έστω και ενας παναθηναικός που δεν εχει καταλαβει οτι η πρόταση βγενό, ήταν προταση σοβαρή επιχειρηματικά, και η απαντηση τζιγγερ, ήταν απάντηση διαπραγματευσης για τα playmobil του ανηψιου μου, τότε, ας πάει να το κοιτάξει, ή ας ανοίξει τις οικονομικες του γνώσεις...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πραγματικά πιστεύεις ότι δεν έχουν έτσι τα γεγονότα και ότι ο βαρδής θέλει όντως να πουλήσει το πλυντηριάκι του, εγκαταλείπω με το παρακάτω quote:

 

Τα γεγονότα που θα ακολουθήσουν θα δούμε ποιόν θα διαψεύσουν.. Εδώ θα είμαστε όλοι εξάλλου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γεγονότα που θα ακολουθήσουν θα δούμε ποιόν θα διαψεύσουν.. Εδώ θα είμαστε όλοι εξάλλου :-)

 

μα δε διαφωνώ ότι θα πουλήσει κάποια στιγμή, ελπίζω στο άμεσο μέλλον... στην προκειμένη που συζητάμε, δεν ήθελε να πουλήσει και αυτό έκανε κρααα .-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν λέτε να καταλάβετε κάποιοι είναι ότι μασάτε την προπαγάνδα που σας δίνουν.Και δυστυχώς αυτό δεν έχει να κάνει μόνο με τα αθλητικά.Είναι γενικό το κακό.

 

ο Βαρδής μπορεί να πουλήσει ΜΟΝΟ αν ξυπνήσει όλος ο κόσμος.όσο κάποιοι είναι σε λήθαργο δεν πρόκειται να πουλήσει.Και δεν πρόκειται να πουλήσει στον Βγενόπουλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δε διαφωνώ ότι θα πουλήσει κάποια στιγμή, ελπίζω στο άμεσο μέλλον... στην προκειμένη που συζητάμε, δεν ήθελε να πουλήσει και αυτό έκανε κρααα .-

 

Ούτε και ο άλλος όμως ήθελε να αγοράσει ρε φίλε.... Άντε να στο πω αλλιώς μπας και συννενοηθούμε...

Πιστεύεις εσύ ότι εάν ο Βγενόπουλος ήθελε να αγοράσει τον Παναθηναϊκό δεν θα το είχε κάνει?

Για δες τα deal του Βγενόπουλου που έχει κάνει σαν επιχειρηματίας και σκέψου...

Άλλος ήταν ο σκοπός του Βγενόπουλου...και θα φανεί...

 

Και δεν πρόκειται να πουλήσει στον Βγενόπουλο.

 

Επιτέλους!!!! Εδώ κρύβετε όλη η αλήθεια... ΠΟΤΕ δεν θα πουλήσει ο Βαρδής στον Βγενόπουλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω οτι η αληθεια ειναι καπου στην μεση.

 

Συμφωνω παντως περισσοτερο με τον ροκκο.. Δεν ηθελαν να αγορασουν οι βγενοπουλοπατεραδες.. Η μαλλον ηθελαν να παρουν κοψοχρονιας. Επισης, με το 25% εκαναν κουμαντο. Αυτο πειραξε τον βαρδινογιαννη, οπως θα πειραζε και τον οποιονδηποτε απο εμας.

 

Ο βαρδινογιαννης δεν θελει να πουλησει. Η μαλλον καλυτερα, εφοσον δεν χρωσταει πουθενα, θελει να βγαλει φραγκα. Και αν το δειτε εκτος οπαδικων συναισθηματων, ολοι αυτο θα καναμε. Εχω ενα μαγαζι γωνιακο, το οποιο δεν παει και τελεια, αλλα τουλαχιστον δεν χρωσταει πουθενα. Ο αλλος ερχεται να μου το αγορασει, τι θα κανω, θα το δωσω οσο οσο??

 

Και το πιο σωστο ειναι το τελευταιο του ροκκο. Εχει κανει αγοραπωλησιες ο βγενο, που μπροστα τους ο παο ειναι σοκοφρετα σε περιπτερο (χωρις να θελω να προσβαλω τον παο). Αν ηθελε, θα τον ειχε αγορασει μεσα σε μια μερα.. Απλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω δυό σελίδες μηνύματα πιό πριν και τα έχετε κάνει χωριάτικη σαλάτα.

Ας τα πιάσουμε τα πράγματα να τα ξεκαθαρίσουμε.

Πείτε μου εσείς ως αγνοί και άδολοι Παναθηναϊκοί, τι περιμένατε από την πολυμετοχικότητα και ποιά ήταν η αιτία που δημιουργήθηκε.Μιλάω τι απαιτήσεις είχατε από την ΠΕΚ?

Είχαμε ή δεν είχαμε απαίτηση η κίνηση αυτή να έρθει σαν σωτήρας και να εξυγιάνει το ποδοσφαιρικό τμήμα να σταματήσει η μιζέρια , η χολέρα, η πανούκλα, οι τρείς κι ο κούκος θεατές στη Λεωφόρο και γιατί απλά δεν πήγαινε άλλο?

Μη ξεχνάτε ότι στην πολυμετοχικότητα ήταν και ο Γιαννακόπουλος ο οποίος δεν έθεσε ποτέ θέμα Ερασιτέχνη αφού είχε αυτός γιά πολλά χρόνια την τύχη τού Ερασιτέχνη και δεν έλεγε ότι υπάρχουν προβλήματα. Ως άλλος καλός νοικοκύρης κοκορευότανε γιά τις κούπες που έφερνε ο Ερασιτέχνης υπό την δική του αρχηγία. Και το κόρτε του έκανε ο Θανάσηςε με τις ψηλές του βόλευ σέρνοντας τις κούπες στη φιέστα.

Τι απαίτηση είχαμε όλοι λοιπόν από τη πολυμετοχικότητα? Να μας φτειάξει το ποδόσφαιρο και δυστυχώς ο Τζίγκερ βοηθούμενος από το Γιαννακόπουλο σταμάτησε αυτό το ωραίο κλίμα διώχνοντας τους πρωτεργάτες της προσπάθειας Βγενό-Πατέρα.

Από την άλλη ο Τζίγκερ που όλοι τον λέτε γαύρο (μπορεί κατά βάθος και να είναι) όποτε δυσκολευτότανε το έπαιζε Παναθηναϊκοφροσύνη και επικαλούνταν τον Ερασιτέχνη! Υποκρισία δηλαδή.

Δεν φταίνε λοιπόν οι Βγενό- Πατέρας γιά το χάλι του Ερασιτέχνη αλλά αυτοί που είχαν την τύχη στα χέρια τους.Τον κατρακύλησαν τον Ερασιτέχνη.

Χέστηκε ο Τζίγκερ γιά τον Ερασιτέχνη. Εδώ δεν μπορεί να σηκώσει τόσα χρόνια κεφάλι στο ποδόσφαιρο, ο Ερασιτέχνης τον μάρανε?

Σταματήστε λοιπόν να πυροβολείτε την πολυμετοχικότητα γιατί είχε ένα συγκεκριμένο σκοπό.Εξ άλλου όλοι (η μεγάλη πλειοψηφία) ισχυρίζεστε ότι πέτυχε το σκοπό της και δρομολόγησε κάποια πράγματα και όχι με δική της υπαιτιότητα η προσπάθεια αυτή ανακόπηκε.

Γιά τα θέματα λοιπόν του Ερτασιτέρχνη δεν θάπρεπε να αναφέρετε καθόλου τα ονόματα Πατέρα-Βγενό.

Πείτε μου αντρίκια κια όχι μα και μού ποιός από σας που κατέβηκε στο τότε συλλαλητήριο είχε κατά νού τον Ερασιτέχνη όταν φώναζε μέσα στους τριάντα χιλιάδες κόσμο?

Αν πείτε ότι καιγόσασταν γιά τον Ερασιτέχνη λέτε μεγάλο ψέμα και θέλετε να ρίξετε ευθύνες στους Πατέρασ-Βγενό ενώ τις ευθύνες τις έχουν άλλοι.

Τι διάβολο όλο το οικοδόμημα του Παναθηναϊκού περιμένατε να φτειάξουν οι Πατέρα-Βγανό? Και αυτοί που ως τώρα είχαν την τύχη τού ΠΑΟ δεν έχουν ευθύνη?

Αυτά δεν είναι σοβαρά πράγματα.

Προσωπικά η πολυμετοχικότητα περίμενα να ταρακουνήσει τα νερά στο ποδοσφαιρικό τνήμα κάτι που κατάφερε εκατό τοις εκατό και έθεσε άλλα στάνταρτς και ο Τζίγκερ πλέον έχει ένα μέτρο σύγκρισης γιά να κριθεί.

Οι Πατέρα-Βγενό μπορεί να έχουν άλλα κουσούρια αλλά δεν φταίνε αυτοί γιά το χάλι του Ερασιτέχνη. ένα μεγάλο μερίδο ευθύνης έχει ο Τζίγκερ που χρησιμοποιεί τον Ερασιτέχνη γιά να πουλήσει Παναθηναϊκοφροσύνη, ενώ δεν κάνει κάτι να σταματήσει την κατρακύλα του. Οι Γιαννακόπουλοι επειδή έχουν προσφέρει πολλά στον Ερασιτέχνη δεν μπορούν να κατηγορηθούν τόσο όσο στο ότι δεν φρόντισαν γιά μιά υγιή διάδοχη κατάσταση. Να πάει σε άξια χέρια δηλαδή ο Ερασιτέχνης και όχι σε τυχοδιώκτες άφραγκους γιά να κάνουν το κομμάτι τους κάτι φίλους τους όπως Κίτσιους και Σταθοκωστόπουλους και δεν ξέρω πώς τους λένε.

 

Vlachaquito δεν πουλάει ο Τζίγκερ οπότε μη λες γιατί δεν αγόρασαν οι άλλοι.Εξ άλλου ποτέ δεν τους ακούσαμε αν δηλώνουν ότι αγοράζουν την ομάδα.Με το ζόρι να τους κάνουμε αγοραστές?Δεν έχουν δικαίωμα να μη θέλουν να αγοράσουν?

Μιλάς λες και δεν ξέρεις τι εστί Βαρδινογιάννης, τις προθέσεις του και πόσο πονηροί άνθρωποι είναι αυτοί.Οι Βγενό-Πατέρας μπήκαν δύο χρόνια, έχωσαν(έχασαν) κάποια λεφτά και μετά διώχτηκαν κακήν κακώς. Οι Βαρδινογιάννηδες είναι τριάντα χρόνια στην ομάδα και έχουν κερδίσει ένα σωρό λεφτά. Ποιοί είναι λοιπόν οι γνήσιοι Παναθηναϊκοί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...