Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλοί νέοι σύνδεσμοι-μαϊμού (που λειτουργούν υπό την αιγίδα του Τζίγγερ) ενεργοποιήθηκαν φέτος και δίνουν φθηνά διαρκείας σε θύρες που ήταν κλειστές τις προηγούμενες χρονιές. Έδιναν κοψοχρονιά διαρκείας στο πάνω διάζωμα από την πλευρά πάνω από τα επίσημα.

 

Κάποιοι πετάνε κατηγορίες για "εμφύλιο" και ταυτόχρονα φροντίζουν να γεμίσει το γήπεδο "στρατιωτάκια".

 

Δεν πειράζει όμως. Η ομάδα έχει αναπτύξει μια δυναμική τα τελευταία δύο χρόνια που αν δεν φροντίσουν να την διατηρήσουν θα νιώσει και ο τελευταίος άνιωθος. Η πίεση του κόσμου δεν άφησε τους Γοντικοφρέιτες να διαλύσουν την ομάδα το καλοκαίρι, η πίεση του κόσμου είναι και αυτή που θα τους αναγκάσει να φύγουν αν η ομάδα δεν είναι αυτή που πρέπει.

 

Έκανες registration για να γράψεις αυτά? Για ποια πίεση μιλάς? Και πότε η πίεση τους σταμάτησε? Και γιατί η "πίεση" τους άφησε να έρθουν εξ αρχής δηλαδή? Και γιατί αυτή η πίεση δεν τους έχει διώξει (αυτούς που απειλείς) εδώ και 13+ χρόνια?

Τι σκατά καλό έκανε αυτή η "πίεση"? Πάλι με τζίγγερ/βύντρα/σαριέγκι είμαστε εδώ και χρόνια....Χέσε μας μωρέ... Πραγματικά υπάρχει νοήμον άνθρωπος που πιστεύει ότι με 2-3 πανό θα τρομάξει ο τζίγγερ και πει...φεύγω??? Αν δε δει χρήμα δεν το κουνάει ρούπι και όπως είδες όταν ήρθε η ώρα (όχι του Βαλαώρα) την 'κάναν όλοι με ελαφρά... Ας του τα δώσουν να σηκωθεί να φύγει λοιπόν...Αλλά θα μου πεις...είδαμε τι έδωσαν και στον ερασιτέχνη που αυτή τη στιγμή παραπαίει.... Α ΡΕ..

 

Τι λέτε μωρέ? Γράφεστε στα forum για να δημιουργήσετε εντυπώσεις με χαζομάρες του τύπου "υπό την αιγίδα του τζίγγερ" :lol::lol:

Για ποια αιγίδα μιλάς? Για τον τζίγγερ μιλάς... Εδώ δεν μπορεί να κάνει τα βασικά καλά καλά θα μας πεις ότι σχεδίασε συνδέσμους για να δώσει φθηνά διαρκείας και να στρατολογήσει οπαδίκελα που θα πάνε πάνω από τον Πατέρα να του πετάξουν κοκα κόλες :lol: Επαναλαμβάνω... Για τον τζίγγερ μιλάς

Προπαγανδιστές οι Παναθηναϊκοί ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ! Άσε λοιπόν τα διχονιάρικα παιχνίδια σου...

 

Η ομάδα αυτή τη στιγμή είναι δύο κλάσεις καλύτερη από πέρσυ και πρέπει όλοι να την στηρίξουμε και να την προστατέψουμε από τα παιχνίδια των κακομαθημένων πλουσίων που παίζουν μονόπολυ πάνω στις πλάτες του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΎ και τον οπαδών του....

Μην κάνουμε το χατήρι των άλλων και βγάλουμε τα ματάκια μας...

 

Ο τζίγγερ θα φύγει πολύ ποιο γρήγορα από όσο νομίζεις, υπομονή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν ξέρω αν θα αποδειχθεί μέγα σφάλμα αλλά σίγουρα θα μας λείψει όσο ελάχιστοι...

 

---------- Προσθήκη στις 16:46 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:42 ----------

 

Ο τζίγγερ θα φύγει πολύ ποιο γρήγορα από όσο νομίζεις, υπομονή....

 

Ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν θα αποδειχθεί μέγα σφάλμα αλλά σίγουρα θα μας λείψει όσο ελάχιστοι...

 

 

O Σάρας αποτελεί από μόνος του έναν λόγο, ώστε να παρακολουθήσεις το άθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε?

 

Αν πιάσεις τα γεγονότα του καλοκαιριού (όχι μόνο της ομάδος μας) από την αρχή και τα ξεδιπλώσεις με ηρεμία θα αντιληφθείς αυτό που έγραψα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Σάρας αποτελεί από μόνος του έναν λόγο, ώστε να παρακολουθήσεις το άθλημα.

 

Το αυτο...

Δεν με νοιαζει αν μπορει να προσφερει-που νομιζω ελαχιστα μπορει πλεον-εγω γουσταρω να τον βλεπω να παιζεις με τη μπαλα στον παγκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν μπορεί να κάνει τα βασικά καλά καλά θα μας πεις ότι σχεδίασε συνδέσμους για να δώσει φθηνά διαρκείας και να στρατολογήσει οπαδίκελα που θα πάνε πάνω από τον Πατέρα να του πετάξουν κοκα κόλες :lol:

 

το έκανε.ήδη μπήκε ανακοίνωση της συγκεκριμένης λέσχης εδώ μέσα.

 

 

το έγραψα και το ξανα γράφω μπας και το καταλάβατε.Δίνουν σε άτομα από μεγάλες εταιρείες διαρκείας των 100 ευρώ σε θύρες που τόσα χρόνια ήταν κλειστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω εισαι

 

πρωτο του ποστ στο φορουμ παρεπιπτοντως

 

 

Στη θύρα 16 120€+20€??? Στη πινέζα του ΟΑΚΑ... :lol::lol: Ούτε με όπλο δεν φτάνουν τα επίσημα ρε παίδες :-)

 

Εγώ διάβασα το site και δεν βρήκα κάτι το μεμπτό. Οκ εντάξει να δεχτώ ότι είναι προσκείμενοι στον τζίγκλερ και τους έδωσε την "άδεια" αλλά δεν μου λέει κάτι αυτό... Πες ότι ψάχνει υποστηριχτές αν και στο site δεν διάβασα ούτε κουβέντα διχόνοιας....

Για να μη σου πω ότι σκέφτηκε...να ένας τρόπος να πουλήσω στη 16 διαρκείας παραπάνω!!!

 

Θα προσπαθήσω να μάθω περισσότερα και θα επανέλθω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανες registration για να γράψεις αυτά? Για ποια πίεση μιλάς? Και πότε η πίεση τους σταμάτησε? Και γιατί η "πίεση" τους άφησε να έρθουν εξ αρχής δηλαδή? Και γιατί αυτή η πίεση δεν τους έχει διώξει (αυτούς που απειλείς) εδώ και 13+ χρόνια?

Τι σκατά καλό έκανε αυτή η "πίεση"? Πάλι με τζίγγερ/βύντρα/σαριέγκι είμαστε εδώ και χρόνια....Χέσε μας μωρέ... Πραγματικά υπάρχει νοήμον άνθρωπος που πιστεύει ότι με 2-3 πανό θα τρομάξει ο τζίγγερ και πει...φεύγω??? Αν δε δει χρήμα δεν το κουνάει ρούπι και όπως είδες όταν ήρθε η ώρα (όχι του Βαλαώρα) την 'κάναν όλοι με ελαφρά... Ας του τα δώσουν να σηκωθεί να φύγει λοιπόν...Αλλά θα μου πεις...είδαμε τι έδωσαν και στον ερασιτέχνη που αυτή τη στιγμή παραπαίει.... Α ΡΕ..

 

Τι λέτε μωρέ? Γράφεστε στα forum για να δημιουργήσετε εντυπώσεις με χαζομάρες του τύπου "υπό την αιγίδα του τζίγγερ" :lol::lol:

Για ποια αιγίδα μιλάς? Για τον τζίγγερ μιλάς... Εδώ δεν μπορεί να κάνει τα βασικά καλά καλά θα μας πεις ότι σχεδίασε συνδέσμους για να δώσει φθηνά διαρκείας και να στρατολογήσει οπαδίκελα που θα πάνε πάνω από τον Πατέρα να του πετάξουν κοκα κόλες :lol: Επαναλαμβάνω... Για τον τζίγγερ μιλάς

Προπαγανδιστές οι Παναθηναϊκοί ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ! Άσε λοιπόν τα διχονιάρικα παιχνίδια σου...

 

Η ομάδα αυτή τη στιγμή είναι δύο κλάσεις καλύτερη από πέρσυ και πρέπει όλοι να την στηρίξουμε και να την προστατέψουμε από τα παιχνίδια των κακομαθημένων πλουσίων που παίζουν μονόπολυ πάνω στις πλάτες του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΎ και τον οπαδών του....

Μην κάνουμε το χατήρι των άλλων και βγάλουμε τα ματάκια μας...

 

Ο τζίγγερ θα φύγει πολύ ποιο γρήγορα από όσο νομίζεις, υπομονή....

 

Ασχολήσου λίγο με τα τεκταινόμενα φίλε και μην πετάς κουβέντες έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολήσου λίγο με τα τεκταινόμενα φίλε και μην πετάς κουβέντες έτσι.

 

Έτσι. Για πες μας εσύ που ασχολείσαι πως τεκμηριώνονται αυτά που γράφεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Σάρας αποτελεί από μόνος του έναν λόγο, ώστε να παρακολουθήσεις το άθλημα.

 

Το αυτο...

Δεν με νοιαζει αν μπορει να προσφερει-που νομιζω ελαχιστα μπορει πλεον-εγω γουσταρω να τον βλεπω να παιζεις με τη μπαλα στον παγκο

 

Δεδομενο 1. Περυσι δεν δουλεψε οσο θα πρεπε, και γενικα εστησε την ομαδα και τον Ζοτς.

Δεδομενο 2. Στον ΠΑΟ θελει να μεινει για εξωαγωνιστικους λογους. Οχι οτι καλυτερο για την ομαδα

Δεδομενο 3. Η ομαδα εχει ηδη 12δα fixed και θα δημιουργουνταν ανισοροπιες σε περιπτωση που εμενε και ο Σαρας, για το ποιος θα εμενε εκτος 12δας.

Δεδομενο 4. Ειναι προτιμοτερο να παιρνει χρονο ο Τεπιτς ο Καλαθης ακομα και ο Βεργινης με σκοπο την βελτιωση τους, παρα ο ανημπορος πια Σαρας, τουλαχιστον για τη διαρκεια ολης της σεζον.

 

Μεγαλος παιχτης, μεγαλη ψυχη και τον ευχαριστουμε οσο λιγους για την απιστευτη προσφορα του. Αλλα σεβομαστε την επιλογη του Μεγιστου που ξερει κατι παραπανω απο ολους μας.

Και ο μπασκετικος ΠΑΟ μη ξεχνατε οτι ειναι η προσωποποιηση του ουδεις αναντικαταστατος. Εφυγε Χωψωνιδης, Σαρας, Πεκοβιτς, ε τον Ιουνιο εδω θα μαστε να λεμε και παλι το "ουδεις αναντικαταστατος". Εκτος του Μεγιστου φυσικα.

 

edit: Διαβαζω οτι συνεχιζει ατομικες προπονησεις στο ΟΑΚΑ. Εχω μια απορια, που σε μερικους θα φανει υπερβολικη, αλλα ειναι "εγκυκλοπαιδικου ενδιαφεροντος" απορια. Το ΟΑΚΑ ειναι γηπεδο που ανηκει στο δημοσιο και το νοικιαζει ο ΠΑΟ για να παιζει και να προπονειται. Ο Σαρας, απτη στιγμη που και επισημως δεν ανηκει στον ΠΑΟ, και δεν συμμετεχει στις προπονησεις του ΠΑΟ, με ποια λογικη κανει ατομικη χρηση του ΟΑΚΑ? Ποιος του το παραχωρει? Και του το παραχωρουν δωρεαν ή με αντιτιμο? Μπορω να παω κι εγω να προπονηθω ατομικα, χρησιμοποιωντας τα αποδυτηρια κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι. Για πες μας εσύ που ασχολείσαι πως τεκμηριώνονται αυτά που γράφεις?

 

Κοίτα πού και πόσο έδινε διαρκείας η ΠΑΛΕΦΙΠ, κοίτα και κάτι καινούριους σύνδεσμους που ξεφυτρώνουν όπως αυτός του λίνκ που έδωσε ο Μika, φαντάσου τι θα γίνεται όταν ακουστεί κανένα σύνθημα κατά της οικογένειας και σκέψου.

 

Όσο για την πίεση που λες, αν όλοι σκέφτονταν σαν και εσένα και έλεγαν πως οι φωνές κατά της συγκεκριμένης διοίκησης βλάπτουν τη ομάδα τότε θα έπαιζες ακόμα με Τζιόλη και Δημούτσο χαφ και τον Βαγγέλα να σκίζει τα αντίπαλα δίχτυα.

 

Δύο χρόνια ήταν η διοίκηση και ο κόσμος ενωμένοι και όπως έπρεπε και την είδες την ομάδα που έφτασε ποιοτικά.

 

Αλλά ξέχασα, ο Τζίγγερ άλλαξε...

 

...πλευρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα πού και πόσο έδινε διαρκείας η ΠΑΛΕΦΙΠ, κοίτα και κάτι καινούριους σύνδεσμους που ξεφυτρώνουν όπως αυτός του λίνκ που έδωσε ο Μika, φαντάσου τι θα γίνεται όταν ακουστεί κανένα σύνθημα κατά της οικογένειας και σκέψου.

 

Δεν θέλω να φανταστώ...προτιμώ να δω και να ακούσω...θα τα πούμε τότε λοιπόν.

 

Όσο για την πίεση που λες, αν όλοι σκέφτονταν σαν και εσένα και έλεγαν πως οι φωνές κατά της συγκεκριμένης διοίκησης βλάπτουν τη ομάδα τότε θα έπαιζες ακόμα με Τζιόλη και Δημούτσο χαφ και τον Βαγγέλα να σκίζει τα αντίπαλα δίχτυα.

 

Αρχικά μην βάζεις λόγια στο στόμα μου εεεε στο πληκτρολόγιο μου. Δεν είπα ότι οι φωνές κατά της συγκεκριμένης διοίκησης βλάπτουν.... Οι φωνές προς όλες τις διοικήσεις βλάπτουν...Χθεσινές, σημερινές, αυριανές....

 

Ξέχασες μία λεπτομέρεια...Π.Ε.Κ. :-) Η πίεση σου έκανε μία τρύπα στο νερό 13 χρόνια. Η Π.Ε.Κ. σε έβγαλε στο δρόμο και ήρθε η συνέχεια. Αλλά ακόμη και έτσι...που είναι τώρα η Π.Ε.Κ.? Όσο για τον Βαγγέλα μέχρι πριν δύο ημέρες αυτόν είχες για τα δίχτυα. Και Τζιόλη/Δημούτσο πάλι είχες μέχρι πριν από λίγο καιρό...και εσύ πιστεύεις ότι τους έδιωξε η "πίεση" (ένα πανό στη κρήτη, και ένα στο οακα) και όχι ο τζιγκλερ για να γλυτώσει ότι μπορεί από έξοδα? Φοβήθηκε την πίεση ο τζιγκλερ και έδιωξε Δημούτσο/Τζιόλη....!!!!!!!!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά μην βάζεις λόγια στο στόμα μου εεεε στο πληκτρολόγιο μου. Δεν είπα ότι οι φωνές κατά της συγκεκριμένης διοίκησης βλάπτουν.... Οι φωνές προς όλες τις διοικήσεις βλάπτουν...Χθεσινές, σημερινές, αυριανές....

 

Όποιος φωνάζει για τα εξωαγωνιστικά είναι εχθρός της ομάδος, έτσι Κώστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...