Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο νικολακοπουλος την ειδηση για τον πλεσις την ηξερε απο το απογευμα και την ειπε στην εκπομπη του καραλη και του ειπε ο ιδιος να ρωτησεις τον νικολογιαννη για να το επιβεβαιωση...

Και τι σημαίνει αυτό? Τι θέλεις να πείς?

Είπε ο επίσημος Παναθηναϊκός ότι παίρνουμε Πλεσίς γιά να τη σπάσουμε στον Ολυμπιακό? Δεν είναι η πρώτη φορά που ο Νικολακόπουλος βλέπει φαντάσματα.

Μα είναι δυνατόν ρε παιδιά να πιστεύετε αυτές τις αηδίες? Μιά λάθος επιλογή ήταν και τίποτε άλλο. Εχουνε σοβαρά προβλήματα να λύσουν στην ομάδα κι εσείς νομίζετε ότι σκέφτονται όπως εμείς ο λαουτζίκος. Άσχετα να πνίγονται σε μιά κουταλιά νερό.Και κακοσχεδιάζουν δηλαδή.

Δεν έτυχε ποτέ να πας στη λαϊκή κατά τισ δύο η ώρα να έχεις πλέον ψωνίσει και δύο και πέντε να ετοιμάζεσαι να φύγεις και να βρείς ένα ζευγάρι παντόφλες και επειδή είναι σχεδόν τσάμπα τις βάζεις κι αυτές στη τσάντα και μετά λύπης σου στο σπίτι μετά διαπιστώνεις ότι δεν σου ταιριάζουν στο νούμερο? Ακριβώς αυτό συνέβη με τη περίπτωση Πλεσίς!

Εγώ τον Πλεσίς δεν τον ήξερα και τον έμαθα από το ενδιαφέρον τού Ολυμπιακού.Εσύ πότε τον άκουσες γιά πρώτη φορά?

 

 

Όσο γιά τις δημοσκοπήσεις παιδιά είναι καλύτερα να ρωτήσουμε το ..μάγο της φυλής.

Μου αρέσει που λέι ότι είναι 500000 περισσότεροι οπαδοί Ολυμπιακού από αυτούς του Παο. Ούτε ..μετανάστης παραπάνω!

Ξέρετε πώς βγήκε αυτό ότι οι Ολυμπιακοί είναι περισσότεροι από τους Παναθηναϊκούς?(μπορεί και να είναι αλλά τα νούμερα τίθενται υπό αμφισβήτηση).

Ήτανε λοιπόν τρείς Ολυμπιακοί τρείς Παναθηναϊκοί και τρείς Αεκτζήδες.

Τούς λέει λοιπόν κάποιος να φωνάξουν συνθήματα γιά την ομάδα τους. Τότε οι Ολυμπιακού έσπασαν τα τύμπανα των παρευρισκομένων με τα πολλά ντεσιμπέλ, και ο κριτής αποφάσισε. Να ξέρετε είπε ότι στην Ελλάδα οι περισσότεροι οπαδοί είναι του Ολυμπιακού!

 

Δείτε και ένα αφιέρωμα στούς Γάλλους τού ΠΑΟ από την Αθήνα, στη Γαλλική τηλεόραση.

http://videos.tf1.fr/telefoot/govou-boumsong-leurs-debuts-en-grece-6049228.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Και τι σημαίνει αυτό? Τι θέλεις να πείς?

Είπε ο επίσημος Παναθηναϊκός ότι παίρνουμε Πλεσίς γιά να τη σπάσουμε στον Ολυμπιακό? Δεν είναι η πρώτη φορά που ο Νικολακόπουλος βλέπει φαντάσματα.

Μα είναι δυνατόν ρε παιδιά να πιστεύετε αυτές τις αηδίες? Μιά λάθος επιλογή ήταν και τίποτε άλλο. Εχουνε σοβαρά προβλήματα να λύσουν στην ομάδα κι εσείς νομίζετε ότι σκέφτονται όπως εμείς ο λαουτζίκος. Άσχετα να πνίγονται σε μιά κουταλιά νερό.Και κακοσχεδιάζουν δηλαδή.

Δεν έτυχε ποτέ να πας στη λαϊκή κατά τισ δύο η ώρα να έχεις πλέον ψωνίσει και δύο και πέντε να ετοιμάζεσαι να φύγεις και να βρείς ένα ζευγάρι παντόφλες και επειδή είναι σχεδόν τσάμπα τις βάζεις κι αυτές στη τσάντα και μετά λύπης σου στο σπίτι μετά διαπιστώνεις ότι δεν σου ταιριάζουν στο νούμερο? Ακριβώς αυτό συνέβη με τη περίπτωση Πλεσίς!

Εγώ τον Πλεσίς δεν τον ήξερα και τον έμαθα από το ενδιαφέρον τού Ολυμπιακού.Εσύ πότε τον άκουσες γιά πρώτη φορά?

 

 

Όσο γιά τις δημοσκοπήσεις παιδιά είναι καλύτερα να ρωτήσουμε το ..μάγο της φυλής.

Μου αρέσει που λέι ότι είναι 500000 περισσότεροι οπαδοί Ολυμπιακού από αυτούς του Παο. Ούτε ..μετανάστης παραπάνω!

Ξέρετε πώς βγήκε αυτό ότι οι Ολυμιακοί είναι περισσότεροι από τους Παναθηναϊκούς?(μπορεί και να είναι αλλά τα νούμερα τίθενται υπό αμφισβήτηση).

Ήτανε λοιπόν τρείς Ολυμπιακοί τρείς Παναθηναϊκοί και τρείς Αεκτζήδες.

Τούς λέει λοιπόν κάποιος να φωνάξουν συνθήματα γιά την ομάδα τους. Τότε οι Ολυμπιακού έσπασαν τα τύμπανα των παρευρισκομένων με τα πολλά ντεσιμπέλ, και ο κριτής αποφάσισε. Να ξέρετε είπε ότι στην Ελλάδα οι περισσότεροι οπαδοί είναι του Ολυμπιακού!

 

Δείτε και ένα αφιέρωμα στούς Γάλλους τού ΠΑΟ από την Αθήνα, στη Γαλλική τηλεόραση.

http://videos.tf1.fr/telefoot/govou-boumsong-leurs-debuts-en-grece-6049228.html

 

απλα ηθελα να σου πω οτι ο ρεπορτερ του ολυμπιακου την ειχε πρωτος την ειδηση τιποτα αλλο :-)

οσο για το video πολυ ωραιο (καθησα και το ειδα ολο) και ας μην καταλαβαινω γρι τα γαλλικα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα ε ρε γλέντια

 

προγραμματισμός για γέλια από τους ιθύνοντες νους της ομάδας...άκου αμυντικό χαφ!

 

δεν εξηγείται αλλιώς, οι μίζες τελικά καλά κρατούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν το ξέρατε ή δεν το περιμένατε.

 

 

το θέμα δεν είναι τι κάνουν αυτοί αλλά τι κάνουμε εμείς.Εμείς καθόμαστε και τις μετράμε με τους δίπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καραμέλα/ψέμα "έφαγαν ξύλο οι παίκτες στη ριζούπολη" αντικαταστάθηκε ε;

είναι μια πρόοδος αυτή.

παιδιά με γιλέκα security είδαμε και στο οακα να πετάνε καπνογόνα στους φιλάθλους του άρη.

 

Πρέπει να ήρθες πρόσφατα Ελλάδα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι προσπαθείς να μου αποδείξεις τώρα; Οτι μέσα σε αυτά τα 5 χρόνια μας ξεπεράσατε σε λαο;

 

Προπαγάνδα όχι εδώ, αλλού. Δεν αποδέχτηκα την (ο Θεός να την πει) δημοσκόπηση που μου παρέθεσες γιαυτο άστα για αλλού τα περί απόδειξής. Θα προσπαθούσα να αποδείξω κάτι εφόσον και μόνον είχα αποδεχτεί τις χαζομάρες που διάβασα...

 

Επίσης στο μέλλον όταν θα μου απευθύνεις τον λόγο, κομμένες οι εξυπναδούλες περι νοημοσύνης, αφενός δεν με ξέρεις απο χθές, αφετέρου δεν είμαι ούτε κολλητός σου, ούτε γκόμενα σου.

 

Έχε και από λιγότερα λοιπόν.

 

Δεν σου απεύθυνα κανένα λόγο...μόνος σου τον παίρνεις και μάλιστα σε λάθος τοπικ. Για ρίξε μία ματιά στον τίτλο... :-)

Εξυπναδούλες θα λέω όσο υποτιμάς εσύ την νοημοσύνη μου και προσπαθείς να προπαγανδίσεις τις άρες, μάρες, κουκουνάρες!!!

Πρώτος άρχισες...

 

Ασχολήσου λοιπόν με τα τις ομάδος σου και άραξε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ως προς τον πολεμο στον τζιγκερ, δεν μου φαινεται να συμφωνουνε πολλοι... Τουλαχιστον τα νουμερα ειναι μαζι του..

 

http://sport24.gr/football/omades/Panathinaikos/aggizei_to_rekor_diarkeias.500861.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αλλά όχι, ο Τζίγκερ ο δεινός σκορπιστής χρημάτων, έκανε κίνηση ματ και πήρα μέσα από τα χέρια μας τον δανεικό της Κέρκυρας. Σώπα ρε παιδί μου, και μετά μιλάνε οι βάζελοι για πρόβατα.

 

πως γίνεται ρε φίλε να τον πέρνατε εσείς δανεικό και να τον δίνατε δανεικό στην Κέρκυρα? ο γαύρος τον ήθελε δανεικό τον Πλεσις και για αυτό δεν τον πήρε. Η Λίβερπουλ ήθελε να τον πουλήσει, και τον πούλησε στον ΠΑΟ που τον ζήτησε με μεταγραφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ως προς τον πολεμο στον τζιγκερ, δεν μου φαινεται να συμφωνουνε πολλοι... Τουλαχιστον τα νουμερα ειναι μαζι του..

 

http://sport24.gr/football/omades/Panathinaikos/aggizei_to_rekor_diarkeias.500861.html

θα το διαπιστώσεις εντός γηπέδου....

Μπορούν να γίνουν και τα 2...

Στήριξη στην ομαδα, πόλεμο στη διοίκηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γίνεται ρε φίλε να τον πέρνατε εσείς δανεικό και να τον δίνατε δανεικό στην Κέρκυρα? ο γαύρος τον ήθελε δανεικό τον Πλεσις και για αυτό δεν τον πήρε. Η Λίβερπουλ ήθελε να τον πουλήσει, και τον πούλησε στον ΠΑΟ που τον ζήτησε με μεταγραφή

 

Γιατί, που είπα εγώ ότι θα τον παίρναμε δανεικό τον Πλεσίς? Κανονική μεταγραφή θα τον παίρναμε και για να μην καπελωθεί ο Βαλβέρδε, καθώς είχε δηλώσει κατηγορηματικά ότι δεν θέλει άλλο αμυντικό χαφ, θα τον δίναμε κάπου δανεικό. Είτε στις Σέρρες, όπως ακουγόταν στην αρχή, είτε στην Κέρκυρα όπως διέρρευσε αργότερα.

 

Σκέψου λοιπόν για να το συζητάμε να τον πάρουμε εμείς και να τον δώσουμε δανεικό σε τέτοιου επιπέδου ομάδες, πόσο τσάμπα τον αγοράζαμε. Μετά μυρίστηκαν οι μάνατζερ λαυράκι και τον ψιλοφούσκωσαν. Έτσι και κατέληξε στον ΠΑΟ.

 

Πλήρωσες υπεραξία καθαρά για επικοινωνιακούς λόγους. Ηλίου φαεινότερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ως προς τον πολεμο στον τζιγκερ, δεν μου φαινεται να συμφωνουνε πολλοι... Τουλαχιστον τα νουμερα ειναι μαζι του..

 

http://sport24.gr/football/omades/Panathinaikos/aggizei_to_rekor_diarkeias.500861.html

 

1. Τσαμπιολιγκ

2. Συνηθεια+εκπτωση(270 παει φετος)

3. Γκοβου+"εγω ειμαι Παναθηναικος, οχι με προσωπα"

4. Οχι αμελητερο=>Κλασσικος Ελληνας "Οταν και αμα ξαναχαλασει την ομαδα, δεν θα παρω"

 

Τα ξαναλεμε σε λιγους μήνες ή στην χειροτερη σε 1 χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Τζίγκερ τον ξέρουμε τόσα χρόνια και δεν ελπίζουμε ποτέ ότι θα αλλάξει.Αλλά δεν κάνει και καμιά κίνηση γιά να αλλάξε βρε αδερφέ και να προσπαθήσει να εξομαλύνει τις σχέσεις του με τον κόσμο. Είναι από τους τύπους που ζούνε σε ένα γυάλινο κόσμο όπου οι υπήκοοί του τού παρουσιάζουν μιά επίπλαστη πρασγματικότητα. Να τολμήσει μιά φορά να πάει να κάτσει στην εξέδρα των οπαδών που τον βρίζουν.(Δεν πιστεύω ότι θα τον κάνουν λουρίδες!:lol: ).

Έπειτα το μεγάλο του στοίχημα είναι τι θα κάνει ο Μπουμσόνγκ στα επόμενα παιχνίδια γιατί ήταν προσωπική του επιλογή κόντρα στη θέληση τού κόσμου. Εκεί προκάλεσε άγρια τον κόσμο και είπε με τον τρόπο του ότι εγώ είμαι ο βασιλιάς και ότι θέλω κάνω.Αν ο Τζίγκερ δεν μας τα χάλαγε με την περίπτωση Γκαλάς, τότε νομίζω ότι οι αντιδράσεις, που πάντα θα υπάρχουν με τον Τζίγκερ, θα ήταν πιό χαλαρές στο πρόσωπό του. Μας την έσπασε ο τρόπος πού χειρίστηκε το θέμα Γκαλάς.

Πάντως και τον Μέσσι να φέρει ο Τζίγκερ, δεν πρόκειται να τον συμπαθήσει ο κόσμος γιατί ο κόσμος εχει αλάνθαστο κριτήριο και βλέπει ότι ό Τζίγκερ δεν τον λογαριάζει καθόλου. Εδώ έπαιζε πριν τρία χρόνια στη Λεωφόρο ο Παναθηναϊκός λες και ήταν κλειστό κλαμπ με 2000 θεατές!

Με λίγα λόγια ο Τζίγκερ δεν ξέρει να προστατέψει τον εαυτό του.Ηθελημένα ή μη είναι άγνωστο.Το να είσαι ηγέτης είναι ικανότητα δεν είναι μιά απλή ιδιότητα.

Διαβάζω σήμερα ότι ο καλός "εργάτης" Φρέιτας(Φρέιτας στα Ισπανικά είναι οι τηγανητές πατάτες!) έφερε στα ταμεία με τις παραχωρήσεις παιχτών 4,3 εκατομμύρια! Και έτσι ο καλός "νοικοκύρης" είναι ευτυχισμένος και περάσανε αυτοί καλά κι εμείς χειρότερα.

Μέχρι στιγμής ο καλός "νοικοκύρης" έχει μαζέψει 20+5+4,3=29,3 εκατομ. Πόσα έδωσε γιά μεταγραφές?

(Και δεν συμπεριλαμβάνονται και τα έσοδα από τα διαρκείας, τηλεοπτικά, μπουτίκ, χορηγούς και ότι άλλο).

Μπορεί ο Γιωργάκης να είπε προεκλογικά ότι λεφτά υπάρχουν και να μην υπήρχαν, αλλά ο Τζίγκερ δεν μπορεί να κρυφτεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...