Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής hewlett packard 7360


egalps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το καιρό πρόκειται να τελειώσω κάποια προσωπική εργασία την οποία και θέλω να εκτυπώσω.Πιο συγκεκριμένα μιλάμε για μί εικονογραφημένη ιστορία.Το πρόβλημα είναι ότι δε ξέρω τί να κάνω.Να την εκτυπώσω σε τυπογραφείο ή να αγοράσω εκτυπωτή.Ξέρω ότι στη δευτερη περίπτωση θα μου έρθει μάλλον φθηνότερα και θα μου μείνει και ο εκτυπωτής,το θέμα είναι ότι με ενδιαφέρει πάρα πολύ η ποιότητα της εκτύπωσης.Σήμερα μετά από έρευνα αγοράς μου πρότειναν σε κάποιο μαγαζί έναν hewlett packard d 7360 και μου είπαν ότι πρόκειται για εκτυπωτή με υψηλή ανάλυση και επίσης ότι το συγκεκριμένο μοντέλο έχει και το πλεονέκτημα του ότι έχει 6 ξεχωριστά μελάνια οπότε όταν τελειώσει κάποιο αλλάζεις μόνο αυτό.Παρ όλα αυτά εγώ δείγμα εκτύπωσης δε μπορώ να έχω.Αν στη τελική δε με ικανοποιεί τί να κάνω να τον πετάξω; (δε τον δέχονται πίσω).

 

Τί να κάνω δε ξέρω.Έχει κανείς σας το συγκεκριμένο μοντέλο να μου πει εντυπώσεις;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχεις υποψη σου καποια εκτυπωση κειμενου απο inkjet σε ρυθμιση normal+ που να μην σου εχει φανει ικανοποιητικη?

 

Ισως προσωπικα να εχω χαμηλες απαιτησεις η σχετικη αγνοια αλλα δεν εχω δει εκτυπωση κειμενου μη ικανοποιητικη μεχρι στιγμης..

Η αξιοπρεπης εκτυπωση ειναι δεδομενη οποιον εκτυπωτη και να παρεις στις μερες μας,το παιχνιδι παιζετε στα αναλωσιμα και ταχυτητα...

 

Πες μας λιγο πιο συγκεκριμενα τι ακριβως θελεις να εκτυπωσεις και ποσα χρηματα μπορεις να διαθεσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...