Προς το περιεχόμενο

Αγορα πολυμηχανηματος


apopetro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιθυμω να αγορασω ενα πολυμηχανημα, κυριως να εχει σαρωση και εκτυπωση. Το αξ δε με ενιαφερει. Διαθετω 100 ευρω περιπου. Μπορειτε να μ προτεινεται καποιο? σας ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα,ακόμα και αν όντως χαλάνε οι κεφαλές,καλύπτονται από την εγγύηση οπότε για 3 χρόνια εισαι καλυμένος.Πιστεύω ότι με 70ευρώ κακώς το σκεφτόμαστε ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα σου ελεγα EPSON STYLUS SX405.μακραν το καλυτερο απο οσο εχω δοκιμασει...οσο για τα μελανια υπαρχει πολυ φτηνος τροπος >>>

http://www.shop.ink4refill.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=1048_1049_1143&products_id=1022

 

με 90ευρω ξενιαζεις μια για παντα αφου αν σκεφτεις ενα γεμισμα θελει γυρω στα 10ml με 90ευρω κανεις 10γεμισματα που μπορεις να εκτυπωσεις γυρω στις 500ενχρωμες φωτο.οσο για εγγραφα σχεδον το τριπλασιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον ειδα τoν epson , υπερεχει μονο αν θες να εκτυπωνεις φωτογραφιες.

 

εγω τον εχω για ολα...πιο πολυ εκτυπωνω εγγραφα παρα φωτο.εχω ωγαλει συνολικα 10φωτο και καμια 100σελιδες εγγραφα.ποιος λεει οτι κανει μονο για φωτο?απλα φοβερο μηχανημα και αξιζει ολα τα λεφτα του...πολυ γρηρορος σε αυτα τα λεφτα 34 σελιδες το λεπτο και 30ενχρωμες το λεπτο.για τα χαρακτηριστικα του σε αλλες εταιριες δινεις πανω απο 100ευρω.πιο πολυ ειμαι ευχαριστημενος με την ικανοτητα του να παρει μελανοταινιες quickfill που γεμιζονται ευκολα και πολυ φτηνα...με τον τροπο που σας ειπα πιο πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν πολυασχολομουν παλια με πολυμηχανηματα (δεν με ενδιεφεραν οι εξτρα λειτουργιες) αναγκαστηκα να παρω ενα, υστερα απο πολυ ψαξιμο...

Πηρα το Canon MX310, στα 99€,http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.450712 συγκρινοντας την οικονομια σε μελανι, την ταχυτητα εκτυπωσεων και το ποσο λειτουργικος ειναι για τις αναγκες μου (τον δοκιμασα στη δουλεια που τον εφεραν και ειναι πολυ καλος για τα λεφτα του)

Εχει και αρκετα καλη ποιοτητα σε φωτος (στα 100€ μην περιμενεις φωτος στυλ φωτογραφειου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν πολυασχολομουν παλια με πολυμηχανηματα (δεν με ενδιεφεραν οι εξτρα λειτουργιες) αναγκαστηκα να παρω ενα, υστερα απο πολυ ψαξιμο...

Πηρα το Canon MX310, στα 99€,http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.450712 συγκρινοντας την οικονομια σε μελανι, την ταχυτητα εκτυπωσεων και το ποσο λειτουργικος ειναι για τις αναγκες μου (τον δοκιμασα στη δουλεια που τον εφεραν και ειναι πολυ καλος για τα λεφτα του)

Εχει και αρκετα καλη ποιοτητα σε φωτος (στα 100€ μην περιμενεις φωτος στυλ φωτογραφειου).

 

κανει εκτυπωσεις διπλης οψεως και αν ναι ειναι δυσκολη στην εφαρμογη?μπορεις να βαλεις πχ 100 και να το ρυθμισεις να στις εκτυπωσει με διπλη οψη δηλαδη να ωγαλει 50φυλλα εκτυπωμενα μπρος πισω?τροπος για οικονομικα μελανια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανει εκτυπωσεις διπλης οψεως και αν ναι ειναι δυσκολη στην εφαρμογη?μπορεις να βαλεις πχ 100 και να το ρυθμισεις να στις εκτυπωσει με διπλη οψη δηλαδη να ωγαλει 50φυλλα εκτυπωμενα μπρος πισω?τροπος για οικονομικα μελανια?

 

Εμ...βασικα επειδη τον πηρα μολις την Τεταρτη και δεν τον εχω χρησιμοποιησει στο 100% των δυνατοτητων του μιας και λειπω συνεχεια απο το σπιτι, θα σου προτεινα να googlαρεις για τις λειτουργιες που ενδιαφερεσαι...

Διπλη οψη, χειροκινητα φυσικα και βγαζει. Τα μελανια ομως ειναι πιο οικονομικα σε σχεση με αλλα πολυμηχανηματα που εψαξα (διαφορων εταιρειων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...