Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί μείνατε;Τα pc δεν είναι κονσόλες που έμαθαν το hd το 2006.Ακόμα και του 2000 παιχνίδια υποστήριζαν τέτοιες αναλύσεις.Μιλάμε για άλλες εποχές, που τα πιο πολλά προγραμματίζονταν με βάση τα pc.Μην κοιτάτε που τώρα τρώμε όλο το σκουπιδαριό και λέμε κι ευχαριστώ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά έμεινα γιατί είναι παιχνίδι του 2000 (ή '99, δεν θυμάμαι ακριβώς), και πχ το Most Wanted που είναι του '05, δεν έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλα παλια παιχνιδια μπορεις με πατεντα να τα κανεις να τρεξουν σε οτι αναλυση γουσταρεις,συνηθως πειραζοντας ενα αρχειο .ini

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, δεν εχω παιξει κανενα απο τα max payne, ουτε το 1 ουτε το 2 ... μπορω να παιξω το 3 με την μια η παιζει ρολο που δεν εχω παιξει τα προηγουμενα...θελω να παω υπαρχει συνδεσιμη ιστορια και των 3... συνεπως για να παιξω το 3 πρεπει να παιξω και τα προηγουμενα? ή δεν παιζει ρολο??? ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι υπάρχει σύνδεση,υπάρχει.Αλλά ως ένα βαθμό θα τα καταλάβεις.Αν θες δεν την ταινία Max Payne,πρέπει να καλύπτει ένα α ποσοστό της ιστορίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι υπάρχει σύνδεση,υπάρχει.Αλλά ως ένα βαθμό θα τα καταλάβεις.Αν θες δεν την ταινία Max Payne,πρέπει να καλύπτει ένα α ποσοστό της ιστορίας

 

Καλύτερα δηλαδή να παίξω και τα προηγούμενα ή να ΔΩ την ταινία και να παίξω το 3 ή να ΔΩ και την ταινία και να παίξω και τα 3 ? :) τι προτείνεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα δεν νομιζω να συνδεοντε οι ιστοριες των τριων παιχνιδιων, τουλαχιστον απο το 2 στο 3 δεν νομιζω να συνδεετε η ιστορια τους, αλλη ιστορια ειχε το 2 και αλλη εχει το 3, στο 3 απαγαγουν την κορη ενως "μεγαλου" στο 2 δεν θυμαμαι τι γινετε μιας και πανε χρονια που το εχω τελειωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπάρχουν κάποια σημεία που ενώνουν τις ιστορίες, αλλά μπορείς να παίξεις και μόνο του.

Δεν ξέρω για την ταινία, θυμάμαι άσχημα λόγια. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα αν παίξω το 3 μόνο το ίδιο είναι.. Απλά τώρα βαριέμαι να παίξω και τα 3 και θέλω να παίξω το 3 μιας και το έχω τώρα ... Αν κάποια στιγμή παίξω και τα αλλα είναι άλλο θέμα ... Αυτο που ρωτάω είναι αν πρεπει να τα πάω με σειρά καλύτερα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν κάποια σημεία που ενώνουν τις ιστορίες, αλλά μπορείς να παίξεις και μόνο του.

Δεν ξέρω για την ταινία, θυμάμαι άσχημα λόγια. :P

ναι και εγω που την ειδα δεν με εντυπωσιασε, βασικα δεν θυμαμαι αν ειχε πολλα κοινα σημεια με το MP2.

Άρα αν παίξω το 3 μόνο το ίδιο είναι.. Απλά τώρα βαριέμαι να παίξω και τα 3 και θέλω να παίξω το 3 μιας και το έχω τώρα ... Αν κάποια στιγμή παίξω και τα αλλα είναι άλλο θέμα ... Αυτο που ρωτάω είναι αν πρεπει να τα πάω με σειρά καλύτερα ;

ναι πιστευω φιλε μου μια χαρα θα καταλαβεις την ιστορια αν ξεκινησεις κατευθειαν απο το 3, παντως αν βρεις χρονο ριξε μια ματια και στο 2 γιατι ηταν πολυ καλο παιχνιδι, το 1 δεν το εχω παιξει οποτε δεν μπορω να σου πω κατι.

οπως σου ειπαν και τα παιδια παραπανω δες και την ταινια μπας και μπεις λιγο στον ρολο αλλα μην περιμενεις και τρελα πραγματα μιας και δεν ειναι οτι καλυτερο εχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το καλύτερο Max Payne είναι το 1ο που έφτιαξε τον χαρακτήρα και είχε μια εξαιρετική ιστορία. Τα models χάνουν κάπως από το πέρασμα του χρόνου, αλλά γενικότερα το παιχνίδι παραμένει υπέροχο.(έχει και κορυφαία mods/TC).

 

Το 2ο παίζει σαν expansion και έχει μερικές αποφάσεις για χαρακτήρες που είναι προφανές ότι έγιναν για να στηρίξουν την ύπαρξη sequel. Είναι καλό παιχνίδι, αλλά όχι όπως το πρώτο.

 

Η ταινία έχει το μαύρο της το χάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταινία έχει το μαύρο της το χάλι.

 

Και χάλι είναι πολύ ευγενική λέξη στη συγκεκριμένη περίπτωση... Προσωπικά θα δίσταζα να της δώσω τον τίτλο "Worst Game Movie Ever" μόνο και μόνο γιατί υπάρχει και εκείνη η οικτρή αποτυχία που λέγεται "Hitman" :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...