Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν μπορείς να καλυφθείς και να αφήσεις να περάσει η βάρκα, δεν χρειάζεται να τους σκοτώσεις. Από εκεί και πέρα υπάρχουν εκρηκτικά δοχεία οποτε πυροβόλα αυτά. Άμα το παίξεις με το να είσαι συνεχεια πίσω από cover είναι easy. Και είσαι πολύ κοντά στο τέλος του chapter.

 

Ναι την βάρκα δεν την βαράω. Στο μεταξύ στην αρχή αν πέσω στην θάλασσα ξαναβγαίνω αλλά πιο μετά έρχεται ένας πάνω από το κεφάλι μου και με σκοτώνει! Αυτά τα εκρηκτικά δοχεία είναι κάτι κίτρινα? Καλό αυτό δεν το είχα προσέξει. Πάντως θα έπρεπε να είχε grenades το παιχνίδι. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το cover system με συνδυασμό του bullet time κάνει το game εύκολο. Δηλαδή άμα βγάνεις από cover με bullet time παίρνεις ένα kill, και ξανά το ίδιο βγαίνει άνετα. Μετά να δεις που θα έρχονται από παντού και το cover θα είναι destructuble... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το cover system με συνδυασμό του bullet time κάνει το game εύκολο. Δηλαδή άμα βγάνεις από cover με bullet time παίρνεις ένα kill, και ξανά το ίδιο βγαίνει άνετα. Μετά να δεις που θα έρχονται από παντού και το cover θα είναι destructuble... :-D

 

πρώτα να πατάω bullet time και μετά cover system? Γιατί αν το κάνω έτσι αργεί μέχρι να βγει πάνω. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ghost εγώ πάντως δεν βρήκα ούτε μια σε 3 playthroughs. Strange...did u pay 4 them :P

 

Naruto όχι man, καθώς είσαι σε cover την ώρα που σηκώνεται να aim τότε μπες σε bullet time και πάρε το kill. Έτσι ούτε πρόλαβαν να σε δουν και κανεις και οικονομία στο bullet time. Ah και μην ξεχνάς ότι από cover μπορείς να κανεις shootdodge προς άλλο cover και καθώς είσαι κάτω άμα πατήσεις q θα ξαναμπείς σε cover αυτόματα ;) έτσι και παίρνεις κάνα 2 στο shootdodge και δεν ρουφάς σφαίρα ;) ελπίζω να σε βοηθήσει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ghost εγώ πάντως δεν βρήκα ούτε μια σε 3 playthroughs. Strange...did u pay 4 them :P

 

Naruto όχι man, καθώς είσαι σε cover την ώρα που σηκώνεται να aim τότε μπες σε bullet time και πάρε το kill. Έτσι ούτε πρόλαβαν να σε δουν και κανεις και οικονομία στο bullet time. Ah και μην ξεχνάς ότι από cover μπορείς να κανεις shootdodge προς άλλο cover και καθώς είσαι κάτω άμα πατήσεις q θα ξαναμπείς σε cover αυτόματα ;) έτσι και παίρνεις κάνα 2 στο shootdodge και δεν ρουφάς σφαίρα ;) ελπίζω να σε βοηθήσει αυτό.

 

Ναι αυτό με το shootdodge το χρησιμοποιούσα. θα κάνω έτσι όπως είπες με το bullet time.

 

@Ghost ούτε εγώ έχω δει καμία βόμβα. strange. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το τελείωσα και γω...Φανταστικό παιχνίδι αν και στην ιστορία προς το τέλος χάνεις την μπάλα με όλα αυτά που γίνονται.

Το μόνο που με απογοήτευσε λίγο ήταν οτι δεν βρήκα ούτε molotov ούτε χερομβοβίδες όπως στα προηγούμενα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το παιχνιδι απλα μαμαει ποσο μαλον αν το παιζεις και σε 50αρα Plasma ειναι ολα τα λεφτα..Ειναι απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει τουλαχιστον την τελευταια 7ετια και μπορω να πω οτι σιγουρα μπορει να θεωρηθει ως το παιχνιδι της χρονιας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ζόρικο παιχνίδι..

Παίζω στο hard και έχω φτάσει στο chapter 8 αλλά με μεγάλη δυσκολία.

Ώρες ώρες με τρελαίνει. :mrgreen:

 

Στο normal το παίζω και σε κάποια σημεία δυσκολεύομαι αλλά όταν σε βγάζει ακάλυπτο μπροστά σε καμιά 10ριά άτομα με αυτόματα τι να κάνεις?? :P

 

Kαι γω θεωρώ πάντως ότι είναι μέσα στα καλύτερα της χρονιάς και επιτέλους κάναν καλή δουλειά στη χρήση του Hardware. To μόνο που με χαλάει είναι τα χτυπήματα από τις σφαίρες στο σώμα. Θα μπορούσαν είτε να μην υπάρχουν είτε να μην είναι τόσο εμφανείς όπως στο Mafia 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με τρελαίνει το control.έχει τύχει πολλές φορές να έιμαι καλυμένος,να πατάω δεξί κλικ να στοχεύσει,και το όπλο να στοχεύει στον ουρανό.Και να μένω ακάλυπτος.

Η ακόμα δεν έχω βρει πως γίνεται να πηδήξω απλά,χωρίς να μπει σε bullet time.

 

Όλα εκτός απο τα controls,είναι καλοδουλεμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι μπορείς να πηδήξεις στον αέρα, απλά πατάς το E για να πηδήξεις κάποιο σκαλοπάτι για παράδειγμα.

 

Ο χειρισμός είναι χειρότερος από το Max Payne 2, κατά τα άλλα είναι καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...