Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

η gpu μου εχει μνημη 1 gb παρολαυτα μεσα στο παιχνιδι οταν κανω της ρυθμισεις μου δινει διαθεσιμη μνημη 512mb?

εχει αντιμετοπισει κανεις το παραπανω θεμα?

 

επισης παιζω με dx9.

 

Κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Taking Aim at Cheaters in Max Payne 3

 

Anyone found to have used hacked saves, modded games, or other exploits to gain an unfair advantage in Max Payne 3 Multiplayer, or to circumvent the leaderboards will be quarantined from all other players into a "Cheaters Pool", where they'll only be able to compete in multiplayer matches with other confirmed miscreants. In the event we decide to absolve any of these cheaters for their past transgressions they may re-enter play with the general public, however a second offense will result in their indefinite banishment. In either case, we will be removing invalid leaderboard entries to ensure that the players at the top of the charts have earned their spots fairly.

 

Κανένα ban δεν παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας λόγος που με το που ανοίγω είτε τον φάκελο του παιχνιδιού είτε το παιχνίδι βαράει BSOD ο υπολογιστής;

Νόμιζα ότι ήταν το Bluetooth που χρησιμοποιώ για το PC και συνδέω τον μοχλό του PS. Επειδή μου είχε ξανατύχει παρόμοιο θέμα, το είχα κάνει απεγκατάσταση και έφτιαξε. Το ξαναέκανα σήμερα, πάω ανοίγω τον φάκελο του παιχνιδιού και βαράει BSOD. Πω.

 

Edit: Για άσχετο λόγο ξαναπέταξε BSOD. Δεν άνοιξα το παιχνίδι ή τον φάκελο του. Μπήκα σε Safe Mode, πήγα από εκεί μέσα να μπω και πάλι πέταξε BSOD. Πωω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην blue screen βγάζει έναν κωδικό σφαλματος, γραψ τον κάπου και μετά κάνε αναζήτηση στο google.

Ναι, δε τον σημείωσα γιατί είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα λέει ότι θα φταίει κάποιο υλικό στο PC και βαρέθηκα. Θα δω στο επόμενο. Κατάφερα και έπαιξα τελικά. Αφού έκλεισε όμως το παιχνίδι με crashάρισμα μετά από κανένα 2ωρο, μαντέψτε τι επήλθε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το πέρασα το σημείο αφού το πήγα για εκείνη την στιγμή στο Easy. Τώρα παίζω σε normal αν και χάνω αρκετές φορές. Έτσι πιστεύω θα μάθω. Πάντως το παιχνίδι δεν μπορείς να το παίξεις πολύ ώρα. Τα cutscenes πραγματικά σε ζαλίζουν με την εναλλαγή χρωμάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα φορμάτ γιατί δε μπορούσα να το διανοηθώ ότι ίσως έφταιγε το παιχνίδι. Το κράτησα σε περίπτωση που έπαιζε δίχως Install. Πάω να το ανοίξω και με το που πατάω να ανοίξει ο φάκελος, μαντέψτε.

Ε, το κάνω κανονικά εγκατάσταση τώρα μήπως και. Ό,τι πιο περίεργο μου έχει τύχει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω κολλήσει πολύ άσχημα και μου έχει σπάσει τα νεύρα. Είμαι στο σημείο που βλέπεται κάτω στην φωτογραφία και προχωράω αλλά πάλι με σκοτώνουν ακόμα και στο easy. Έχω προσπαθήσει άπειρες φορές δεν περνιέται. Ακόμα και το easy σε αυτό το παιχνίδι δύσκολο το κάναν έλεος. Σε αυτό το σημείο που είμαι δεν έχει καθόλου save. Είναι εκεί που περνάει μια βάρκα πόσες φορές. Δεν ξέρω αν θα το συνεχίσω άλλο.

post-212896-0-18417500-1339842264_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μπορείς να καλυφθείς και να αφήσεις να περάσει η βάρκα, δεν χρειάζεται να τους σκοτώσεις. Από εκεί και πέρα υπάρχουν εκρηκτικά δοχεία οποτε πυροβόλα αυτά. Άμα το παίξεις με το να είσαι συνεχεια πίσω από cover είναι easy. Και είσαι πολύ κοντά στο τέλος του chapter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...