Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εμενα τις πρωτες 2 φορες που το ανοιξα εφαγε κολλημα στην οθονη που λεει max payne start αλλα μετα πηγα και εβαλε το firewall να μην αφησει κανενα exe απο το max payne να μπαινει στο ιντερνετ και μετα το προβλημα διορθωθηκε.

 

αλλα αυτο που λες οτι δεν γινετε να κανεις update στους driver πρωτη φορα το ακουω..γιατι το κανει αυτο η vaio?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αρα εκανα μαλακια τωρα διοτι εκανα μια συνδεση στο net και πλακωσε και εκανε update.

ναι μεν μπηκε κανονικα αλλα τωρα δεν παιζει account για να κανει activate το game μιας και ειναι απο το θειο. αρα παω για re-install με τις οδηγιες του του reloaded...

 

το προβλημα βεβαια ειναι οτι στην αρχη οταν το ανοιγα κανονικα (οχι στο safe mode) δεν εμπαινε καν...κολλαγε στη μαυρη οθονη , τιποτε αλλο.

 

οσο για τη sony...? ας μην απαντησω καλυτερα...

δε φανταζομαι καποιο σοβαρο λογο αλλα...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι πολύ δύσκολο..Καμιά σχέση με uncharted.Νομίζω οτι γι'αυτό φταίει και ο χειρισμός που υστερεί λίγο.Το έχω βάλει στο hard βέβαια,αλλά για να περάσω απο ορισμένα σημεία μπορεί να χάσω και 10 φορές.

 

Κατα τ'αλλα μου έκανε εντύπωση οτι με την 4870 μου παίζω με όλα στο full σε 1080p εκτός απο msaa που το έχω off,με 45-60frames.

 

Με dx11 είναι πολυ καλύτερο το παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, μου κολλάει στο Loading. Δοκίμασα να το τρέξω με δικαιώματα διαχειριστή, αλλά δεν. Μήπως υπάρχει καμία άλλη ιδέα;

 

Να'στε καλά.

 

πας στο firewall και κανεις uncheck ολα τα max payne 3...δλδ τα κανεις Not allowed.

 

επισης τελικα τα καταφερα και το διορθωσα και επαιξα κανονικα...το εβαλα πρωτα στο safe mode εκανα καποιες ρυθμισεις στα graphics και μπηκε και κανονικα.

 

μετα πολλα βεβαια εχω αλλο προβλημα γι αυτο εαν ξερει κανενας...η gpu εχει μνημη 1 gb παρολαυτα μεσα στο παιχνιδι οταν κανω της ρυθμισεις μου δινει διαθεσιμη μνημη 512mb?

εχει αντιμετοπισει κανεις το παραπανω θεματακι?

 

επισης παιζω με dx9 , παραπανω δεν ξεκιναει σε κανονικο mode...μονο στο Safe.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τ'αλλα μου έκανε εντύπωση οτι με την 4870 μου παίζω με όλα στο full σε 1080p εκτός απο msaa που το έχω off,με 45-60frames.

 

πες και σε τι ανάλυση όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ με 4870 αλλά Core2Duo 8400 πιάνω γύρω στο 30ρι με όλα High και ένα Full High (δε θυμάμαι σε τι όμως). Σε 1920χ1080.

 

Φαίνεται πολύ καλό. Για να δούμε.

Πρέπει κάποια στιγμή να κάνω μία αναβάθμιση, τουλάχιστον φέτος στον επεξεργαστή, αλλά λόγω πανελληνίων, δε. Πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα με το PC1 της υπογραφής σε 1080p με όλα στο High και ΜSAA 4X πάει νερό!! Αργότερα θα το δοκιμάσω και με άλλες επιλογές στο Full να δω πως πάει.

 

Πόσα fps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...