Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αχα, δλαδή το βγάζουμε χαλαρά στο normal.. :P

πιστευω οτι το uncharted γινετε πιο δυσκολο μιας και εχεις το DS3 να στοχευεις και οχι το ποντικι, εγω προσωπικα δεν εχω εξικοιωθει απολυτα στον στοχο με το DS3 και γενικα με τα joystick και γιαυτο αποφευγω να περνω παιχνιδια στο PS3 ειδικα FPS γιαυτο τον λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι το uncharted γινετε πιο δυσκολο μιας και εχεις το DS3 να στοχευεις και οχι το ποντικι, εγω προσωπικα δεν εχω εξικοιωθει απολυτα στον στοχο με το DS3 και γενικα με τα joystick και γιαυτο αποφευγω να περνω παιχνιδια στο PS3 ειδικα FPS γιαυτο τον λογο.

 

Και εγώ ακριβώς τα ίδια. TPS όπως το uncharted παλεύονται αλλά fps δύσκολα. Θα το συνηθίσουμε όμως που θα πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι το uncharted γινετε πιο δυσκολο μιας και εχεις το DS3 να στοχευεις και οχι το ποντικι, εγω προσωπικα δεν εχω εξικοιωθει απολυτα στον στοχο με το DS3 και γενικα με τα joystick και γιαυτο αποφευγω να περνω παιχνιδια στο PS3 ειδικα FPS γιαυτο τον λογο.

Eννοείται πως θα το παίξω με controller του Χ360 το παιχνίδι. ;)

Τhird Person παιχνίδια δεν με βολεύουν τόσο με ποντίκι, προτιμώ controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eννοείται πως θα το παίξω με controller του Χ360 το παιχνίδι. ;)

Τhird Person παιχνίδια δεν με βολεύουν τόσο με ποντίκι, προτιμώ controller.

:shock: :shock: :shock: :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παίξει το Uncharted, αλλά δεν μου φάνηκε περίεργα δύσκολο.

 

Ίσως κι επειδή έπαιξα πρόσφατα το MP1 που σε έκαναν 1shot με την καραμπίνα από 10 μέτρα και ας είχες quicksave/load. :P

Το άρχησα κι εγώ αλλά δεν πρόλαβα να το τερματήσω.. :/

Πρόβλημα στο PC και περιμένω αντικατάσταση μητρικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shock: :shock: :shock: :shock:

Oh yes. Μόνο σε FPS προτιμώ ποντίκι, σε όλα τα άλλα X360 (θα προτιμούσα DS3, αλλά με τον Χ360 controller δεν μπλέκεις με drivers, προγράμματα κλπ και είσαι πιο άνετος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oh yes. Μόνο σε FPS προτιμώ ποντίκι, σε όλα τα άλλα X360 (θα προτιμούσα DS3, αλλά με τον Χ360 controller δεν μπλέκεις με drivers, προγράμματα κλπ και είσαι πιο άνετος).

για στοχο το MP3 εχει μια βουλα, εδω δυσκολευομαι να στοχευσω με το ποντικι γιατι την χανω καποιες φορες φαντασου με το joystick τι θα γινοτανε θαθελα κανα 24ωρω για να παω τον στοχο εκει που πρεπει, δυσκολευομαι στο Uncharted που εχει μεγαλυτερο στοχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oh yes. Μόνο σε FPS προτιμώ ποντίκι, σε όλα τα άλλα X360 (θα προτιμούσα DS3, αλλά με τον Χ360 controller δεν μπλέκεις με drivers, προγράμματα κλπ και είσαι πιο άνετος).

 

Πιο πολύ σε βολεύει DS3 από X360 controller? :confused: Εμένα χωρίς να έχω παίξει βέβαια νομίζω θα με βόλευε του 360 πιο πολύ. Δεν είμαι σίγουρος. Πάντως το DS3 μου αρέσει πιο πολύ εμφανισιακά :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τερματησα ,ωραιο παιχνιδι αλλα αυτο που δεν μου αρεσε ειναι οτι:

 

- δεν δειχνει οπως το Max Payne 1 και 2 που πεφτει πχ απο ταρατσα και σκοτωνεται

- δεν εχει να πετας βομβες και μολοτοφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τερματησα ,ωραιο παιχνιδι αλλα αυτο που δεν μου αρεσε ειναι οτι:

 

- δεν δειχνει οπως το Max Payne 1 και 2 που πεφτει πχ απο ταρατσα και σκοτωνεται

- δεν εχει να πετας βομβες και μολοτοφ

 

Όντως η βόμβα θα ήταν πολύ χρήσιμη με τόσους κακούς που υπάρχουν. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το τερματησα ,ωραιο παιχνιδι αλλα αυτο που δεν μου αρεσε ειναι οτι:

 

- δεν δειχνει οπως το Max Payne 1 και 2 που πεφτει πχ απο ταρατσα και σκοτωνεται

- δεν εχει να πετας βομβες και μολοτοφ

 

Δεν δίνει πολλές στο single, αλλά στο online έχει frag, gas, flash grenades, molotov και tin can. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση παιδια ,

 

μετα απο αγωνες κατεβηκε. εκδοση reloaded.

παρολαυτα κανω το setup Κανονικα , κανω οτι λεει το read me για τα profile dirs και τα manual updates , κλεινω και το wifi για να ειναι offline οπως λεει , ΑΛΛΑ το ριμαδι ενω κανει πως παει να ξεκινησει μαυριζει την οθονη και κολλαει εκει.

επισης το ετρεξα και σε safe mode και εφτασε μεχρι την αρχικη οθονη που λεει max payne 3 και κανει loading...αλλα δεν παει παρακατω.

 

εχουμε καμια ιδεα?

 

επισης update στους drivers της gpu δεν παζει γιατι το laptop ειναι vaio και δεν αφηνει να γινει manual update.

 

ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...