Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ KnightRider θα τα δοκιμασω ευχαριστω πολυ

αντε να το καψω το παιχνιδι τοσο καιρο το εχω και δεν ηξερα αν θα μου επαιζε γιατι λεγανε οτι ειναι πολυ βαρυ

 

Τι επεξεργαστη φορας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Very High όχι High :P

512ΜΒ είναι οι κάρτες και παίζει να μην με αφήνει να τα ανεβάσω όλα (αν συμπεριφέρεται σαν το GTA IV που σου άφηνε επιλογές βάση διαθέσιμης μνήμης της GPU).

Θα δούμε πάντως. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

512ΜΒ είναι οι κάρτες και παίζει να μην με αφήνει να τα ανεβάσω όλα (αν συμπεριφέρεται σαν το GTA IV που σου άφηνε επιλογές βάση διαθέσιμης μνήμης της GPU).

Θα δούμε πάντως. :)

 

Εγώ έχω 1GB αλλά χειρότερη κάρτα. Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα. :)

 

 

Απο οτι ειδα, προκειται για bug. Ειναι πολλα τα 200fps. :)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Εσύ είχες 200 fps? Τι να πω αφού τρέχει σε όλα φουλ τότε πάλι καλά. Εξάλλου εγώ με το τελευταίο update είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά πρέπει να υπήρχε bug προηγουμένως. Όταν σας τα έγραψα αυτά είχα παίξει χωρίς το νέο patch. Τώρα με το νέο patch όταν το είχα βάλει στα ίδια settings, έριχνε ένα κολληματάκι ενοχλητικό ακόμα και στο x8 anti-allising. Πριν βάλω το patch κάτω στα settings του παιχνιδιού έλεγε χρησιμοποιημένη μνήμη ~470ΜΒ/1024ΜΒ. Μετά δεν κοίταξα πόσα έλεγε.

 

Τώρα που μετέφερα το PC πίσω στο δωμάτιο, το έβαλα να τρέξει σε όλα φουλ και 1366χ768 ανάλυση. Εντάξει εννοείται πως τρέχει μια χαρά, αλλά στα settings λέει χρησιμοποιημένη μνήμη 870ΜΒ/1024ΜΒ.

 

Προφανώς, κάποιο bug θα υπήρχε προηγουμένως. Δεν είναι δυνατόν με 1080p να χρησιμοποιώ τα μισά ΜΒ της κάρτας γραφικών από ότι 1366χ768. Εκτός αν αυτά που λέει από κάτω είναι τα πόσα μένουν ελεύθερα. Τότε εντάξει. Αν και δεν νομίζω.

 

Η ανάλυση 1366χ768 είναι μεγαλύτερη της 1280χ1024? Γιατί ανεβαίνοντας αναλύσεις πρώτα έχει 1280χ1024 και μετά 1366χ768. Στο 1280χ1024 75Hz όμως μου λέει πως χρησιμοποιεί 900+ΜΒ/1024ΜΒ. Σε 1366χ768 είναι 60 Hz. Ποια είναι καλύτερη ανάλυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά πρέπει να υπήρχε bug προηγουμένως. Όταν σας τα έγραψα αυτά είχα παίξει χωρίς το νέο patch. Τώρα με το νέο patch όταν το είχα βάλει στα ίδια settings, έριχνε ένα κολληματάκι ενοχλητικό ακόμα και στο x8 anti-allising. Πριν βάλω το patch κάτω στα settings του παιχνιδιού έλεγε χρησιμοποιημένη μνήμη ~470ΜΒ/1024ΜΒ. Μετά δεν κοίταξα πόσα έλεγε.

 

Μήπως εννοείς 8X anisotropic και όχι antialaising? Γιατί για 8Χ θες πάνω απο 2GB VRAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...