Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά δεν διαγράφετε ένα παιχνίδι με τίποτα τα φώτα σας παρακαλώ . πατάω προσθαφέρεση προγραμμάτων κατάργηση ξεκινάει και κολλάει.το παιχνίδι εIναι το max payne 3 έκδοση reloaded

Πως το εγκατεστησες? Κατεβασες ενα iso αρχειο, και το εγκατεστησες απο εκει? Δεν εχει εκει περα uninstall? η στο φακελο του παιχνιδιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με κουράζει λίγο το γεγονός ότι σκοτώνεις 5 μπαίνει βίντεο, άλλους 5, πάλι το ίδιο. Ελπίζω στη συνέχεια να σταματήσει αυτό, γιατί δεν με βλέπω να αντέχω. Max Payne είναι, το Metal Gear είναι μία κατηγορία μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μιά ερώτηση κι ελπίζω να μην είμαι πολύ offtopic.

 

Με το σύστημα της υπογραφής μου, θα μπορέσω να παίξω το παιχνίδι αξιοπρεπώς; Να βγάζω δηλαδή ~30fps τουλάχιστον σε low-mid settings.

 

edit: σε ανάλυση 1920x1080

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε δεν είδα. Δεν ξέρω αν το έχεις αναφέρει κάπου και δεν διάβασα όλο το thread.

 

Μπορείς να μου πεις όμως.. :mrgreen: :mrgreen: Επίσης με τι settings είσαι περίπου.

 

Αν κρίνω πό εδώ, τότε ελπίζω να μου πεις ότι βγάζεις καμιά 50άρα σε high :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Create a Desktop Shortcut for "MaxPayne3.exe"

Rightclick it and select Properties

Add the " -developer" Parameter to the EXE Path

Example: "X:\XYZ\Max Payne 3\MaxPayne3.exe" -developer

Start the Game with the Shortcut

Press "F12" to open the Developer Console and type in "ShowFPS"

First Person View should be enabled now

 

για first person,παω να το δοκιμασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε δεν είδα. Δεν ξέρω αν το έχεις αναφέρει κάπου και δεν διάβασα όλο το thread.

 

Μπορείς να μου πεις όμως.. :mrgreen: :mrgreen: Επίσης με τι settings είσαι περίπου.

 

Αν κρίνω πό εδώ, τότε ελπίζω να μου πεις ότι βγάζεις καμιά 50άρα σε high :cry: :cry:

http://www.insomnia.gr/topic/287677-max-payne-3/page__view__findpost__p__4783521

Από 150fps-200+++fps. Πραγματικά μου κάνει εντύπωση και σκέφτομαι μήπως φταίει κάτι άλλο. Μήπως είναι ψεύτικα τα frames και έχουν δημιουργηθεί στη μετάφραση από τη κονσόλα. Είναι πολλά για τέτοια εκπληκτική ποιότητα γραφικών. Τα μετράω με το MSI Afterburner και στα υπόλοιπα παιχνίδια, μετράει σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε είναι πάαααααααρα πολλά τα frames όπως λες. Γιατί δεν τα μετράς με το fraps;;

 

Τόσα δεν θα έβγαζες ούτε με Pro 2009, χωρίς να θέλω φυσικά να υποτιμήσω την κάρτα σου, ίσα ίσα.

 

Όπως και να χει μετά την εξεταστική θα βάλω το παιχνίδι να δω πως πάει και αν το θυμηθώ θα ενημερώσω περί fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...