Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και κλειστο να ειναι το ιντερνετ παλι δν παιζει.

και οταν λεω οτι δν εμφανζει το παραθυρο τις social club ενοω καθολου ακομα και αν πατησω το home ειναι σαν να μην υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το παιχνίδι είναι φοβερό παιδιά. Τα γραφικά είναι εκπληκτικά και η κίνηση πολύ ρεαλιστική. Δράση και ωραίος χειρισμός.

Μερικά Screenshots που τράβηξα με Max Settings DX 11 παρακάτω. Όπως βλέπετε το παιχνίδι εκτός από όλα αυτά, είναι ελαφρύ!

 

 

MaxPayne3_2002_01_13_18_12_26_791.jpg

 

 

MaxPayne3_2002_01_13_18_11_26_377.jpg

 

 

MaxPayne3_2002_01_13_18_03_42_848.jpg

 

 

MaxPayne3_2002_01_13_17_31_22_459.jpg

 

 

MaxPayne3_2002_01_13_17_30_36_822.jpg

 

 

MaxPayne3_2002_01_13_17_30_01_432.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή θα τρελαθώ :mad: :mad:

 

 

 

Στο chapter IX εκεί που πας να σώσεις τον marcelo και την άλλη την γκομενίτσα και σου έρχεται ο άλλος με το χατζάρι, μπόρεσε κανείς σας να το βγάλει με το ποντίκι ή είναι bug του παιχνιδιού? Εκεί που σου λέει disarm πρώτα με δεξί και μετά με αριστερό κλικ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή θα τρελαθώ :mad: :mad:

 

 

 

Στο chapter IX εκεί που πας να σώσεις τον marcelo και την άλλη την γκομενίτσα και σου έρχεται ο άλλος με το χατζάρι, μπόρεσε κανείς σας να το βγάλει με το ποντίκι ή είναι bug του παιχνιδιού? Εκεί που σου λέει disarm πρώτα με δεξί και μετά με αριστερό κλικ

 

 

με την 3η το καταφερα! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά έχουμε τον ίδιο θείο? Επειδή το έκανα 50 φορές, ψάχνομαι για bug.

επειδη και εγω εκει ειχα φαει κολλημα ,απο οτι θυμαμαι επρεπε να πατησεις το πληκτρο που σου λεει μια φορα μονο και οχι επαναλαμβανομενα ,αυτο εκανα λαθος απο οτι θυμαμαι..(εχω το max payne 3 retail dvd )

 

το παιχνιδι φάνηκε μονο σε εμενα μικρο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

το παιχνιδι φάνηκε μονο σε εμενα μικρο ?

 

Μεγάλο δεν θα το έλεγα, αλλά όπως είχα γράψει, είναι χορταστικό. Επίσης παίζω online, αλλά άρχισαν να εμφανίζονται οι hackers. -_-

 

Gang wars, ο hacker της μεριάς μας και ο αντίπαλος συναντιούνται και αρχίζουν να αδειάζουν όπλα, μετά να κοπανιούνται και αφού είδαν ότι δεν έπεφτε η ενέργεια τους, σκότωσαν όλους μας που είχαμε κάνει κύκλο και τους βλέπαμε. Ragequit εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλο δεν θα το έλεγα, αλλά όπως είχα γράψει, είναι χορταστικό. Επίσης παίζω online, αλλά άρχισαν να εμφανίζονται οι hackers. -_-

 

Gang wars, ο hacker της μεριάς μας και ο αντίπαλος συναντιούνται και αρχίζουν να αδειάζουν όπλα, μετά να κοπανιούνται και αφού είδαν ότι δεν έπεφτε η ενέργεια τους, σκότωσαν όλους μας που είχαμε κάνει κύκλο και τους βλέπαμε. Ragequit εγώ...

Πραγματικά μου κάνει εντύπωση.... Όχι στο mx3 αλλά γενικότερα. Ποιος ο τιμημένος λόγος να παίζεις το διαολεμένο το game αν ξέρεις εξ αρχής ότι δε θα πεθάνεις? Ποιο το νόημα γενικότερα και πια ευχαρίστηση μπορεί να σου προσφέρει σε ένα online game....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά μου κάνει εντύπωση.... Όχι στο mx3 αλλά γενικότερα. Ποιος ο τιμημένος λόγος να παίζεις το διαολεμένο το game αν ξέρεις εξ αρχής ότι δε θα πεθάνεις? Ποιο το νόημα γενικότερα και πια ευχαρίστηση μπορεί να σου προσφέρει σε ένα online game....?

 

Μόνο οι cheaters μπορούν να σου απαντήσουν σε αυτό. Ποτέ δεν θα καταλάβεις τι ανοησία κουβαλάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...