Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια μηπως μπορει να βοηθησει κανενας εχω αγανακτησει εδω και 2 μετες παλευω να παιξω η εστω να μπω στο μενου του παιχνιδιου.

το κατεβασα του εβαλα τις παναγιας τα ματια και παντα οταν ανοιξει μου λεει να πατησω εντερ αφου πατησω μου λεει λοαδινγ και μενει εκει.

στην αρχη πριν το εγκαταστησω καμια 10αρια φορες οταν εμπαινα μου εμφανιζε και το social club τωρα τπτ.

καμεια βοηθεια??

 

Kαι γω τα ιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μηπως μπορει να βοηθησει κανενας εχω αγανακτησει εδω και 2 μετες παλευω να παιξω η εστω να μπω στο μενου του παιχνιδιου.

το κατεβασα του εβαλα τις παναγιας τα ματια και παντα οταν ανοιξει μου λεει να πατησω εντερ αφου πατησω μου λεει λοαδινγ και μενει εκει.

στην αρχη πριν το εγκαταστησω καμια 10αρια φορες οταν εμπαινα μου εμφανιζε και το social club τωρα τπτ.

καμεια βοηθεια??

 

Απενεργοποιήσε το internet σου και τρεξε το παιχνιδη σαν διαχειριστής

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα το ξεκινησα και εγω! Το παιζω με ολα φουλ σε 1280χ1024 DX11 2Χ ΜSAA 8X AF. παιζει τελεια! Το παιχνιδι εχει πολυ καλα γραφικα αλλα και gameplay. πρεπει να ειναι το καλυτερο παιχνιδι της rockstar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει το RDR 5 λεπτά και είναι αρκετά για να πει κάποιος ότι είναι το καλύτερο game της Rockstar. Γούστα είναι αυτά αλλα και πάλι. Βάλανε υπερβολικά πολλούς "bad guys" 2 shoot, παίζει οποιος οπλοφορούσε στο Σάο Πάολο να είναι νεκρός... :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχω παίξει το RDR 5 λεπτά και είναι αρκετά για να πει κάποιος ότι είναι το καλύτερο game της Rockstar. Γούστα είναι αυτά αλλα και πάλι. Βάλανε υπερβολικά πολλούς "bad guys" 2 shoot, παίζει οποιος οπλοφορούσε στο Σάο Πάολο να είναι νεκρός... :-D :-D :-D

 

Το RDR μιας και είναι GTA in the Wild West είναι αρκετά διαφορετικό. Το Max Payne was made for shooting. :P

 

Καλά ναι, αυτή τη φορά, Sao Paolo - Population: ό,τι είχε -3000. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρα ακομα στο 26% ειμαι , δε με βλεπω πριν τον ιουλιο...:D

ρε παιδια εχει γυρω στα 6 k seeders και 1 k leechers...μιπως να κανω καμια ρυθμιση στο utorrent γιατι δε γινεται να κατεβαζει με 50 Kbps...

 

edit: Ναι καλα ακυρο , αντιστροφα ειναι οι seeders και leechers , λογικο φαινεται τελικα.. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάνω λάθος ή είναι το μοναδικό παιχνίδι που μπορείς να ενεργοποιήσεις και FXAA και ΜSAA ταυτόχρονα?

 

Μέχρι τώρα νόμιζα ότι δεν γίνεται αυτό.

 

Ενημερωτικά στην 6870 παιζει σε 1920 Χ 1080 με όλα maxed out (κλειστο το MSAA, τέρμα το FXAA) μια χαρά.

 

Η κάρτα πάντως δεν ξεπέρασε το 85% σε usage σε κανένα σημείο μέχρι τώρα (chapter 2). Θέμα μπουκαλιού από τον cpu δεν τίθεται άρα να υποθέσω ότι δεν την εκμεταλλεύεται πλήρως? Σε κάθε περίπτωση το παιχνίδι θέλει μνήμη και το φωνάζει! :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αναφέρεσαι σε μένα, δεν ξέρω φίλε μου. Μήπως έχεις sandy με ενσωματωμένη που δεν την έχεις απενεργοποιήσει από το bios? Γιατί και μένα πριν την απενεργοποιήσω, τόση μου έλεγε ότι έχω.

post-228313-0-71915300-1338812587_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...