Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια πρωτα κανουμε install μετα περναμε το update 1 και μετα το σπασιμο γιατι εμενα στο auto-update που κανει κολλαει και τερματιζεται η εφαρμογη..Εχω την Special edition..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιχνίδι των 30GB που τρέχει πάρα πολύ καλά και γεννικά έχει πολλά θετικά να μή μπορείς να κάνεις όπου γουστάρεις ένα save,ελα Χριστέ και Παναγιά! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιχνίδι των 30GB που τρέχει πάρα πολύ καλά και γεννικά έχει πολλά θετικά να μή μπορείς να κάνεις όπου γουστάρεις ένα save,ελα Χριστέ και Παναγιά! :mad:

Εγω παλι δεν το θεωρω αρνητικο το συγκεκριμενο.

Αποψεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι δεν το θεωρω αρνητικο το συγκεκριμενο.

Αποψεις..

 

Δεν με πειράζει που έχει autosave όμως δεν θα ήταν άσχημο να σου δίνει και την εναλλακτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πέφτει καλό ξύλο online πάντως. Αλλά δεν έχει κάποιο ping indicator (που να είδα τουλάχιστον), οπότε καλή τύχη να καταλάβεις αν έχεις lag.

 

Επίσης είδα έναν τύπο που έπεφτε στο 0 η health αλλά ζούσε ακόμα, αλλά μετά έκανε warp εδώ κι εκεί, οπότε πρέπει να είχε κανένα τρελό ping.

 

Or maybe not?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως μεσα στα 30gb ειναι high res textures,high res videos και ισως uncompressed audio αν και λιγο χλωμο το τελευταιο.

 

Ανυπομονω να το παρω στα χερια μου,ελπιζω σημερα να το χω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ολα τερμα κ MSAA 4x το παιχνιδι παιζει τελεια,το μονο μου προβλημα ειναι οτι δν δουλευει το vsync k τα frames μου ειναι πανω απο 110,το εχουν κ αλλοι αυτο το προβλημα αποτι ειδα στο steam,δοκιμασα κ με το D3Doverrider που εχει δικο του vsync αλλα δεν μου δουλευει ουτε αυτο στο max payne.

 

settings:

 

 

maxpayne320120602071258.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...