Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Καλά προφανώς, αλλά ξέρεις τις εταιρείες σήμερα...

Αυτο ειναι το κακο. Θελουν να κανω τα παντα στο pc μου για να τρεξω smoothly το x παιχνιδι, αντι να κανουν αυτες τα παντα για να μπορει να τρεξει smoothly το x παιχνιδι στο pc μου.

Και το χειροτερο ολων, το θεωρω λογικο κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

~28.1 GB

 

 

Οπότε οταν κανω install και παιζω ενα παιχνιδι, το pc μου ειναι πιο ευαλωτο απ οτι συνηθως. Το antivirus μπορω να το καταπιω μονο και μονο απο αποψη resources σε low end μηχανηματα. Απτην αλλη ομως το low end μηχανημα δεν θα παει να παιξει Max Payne 3. See the irony? Το firewall σε τι ακριβως το ενοχλει?

Εχω μπολικα χρονια gamer στην πλατη μου, ποτε δεν ακολουθησα τετοιο κανονα και ποτε (μα ποτε) δεν ειχα προβλημα λογω του antivirus και του firewall.

Εαν δεν αρεσει σε καποιον κατασκευαστη παιχνιδιων το antivirus και το firewall μου, ας αλλαξει αυτος συνηθειες, οχι εγωwink.gif

 

Δηλαδή 26+28= 54GB θέλουμε στον σκληρό? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμενα 34.6 πιανει στο δισκο..Το προβλημα που εχω ειναι αλλου με το που ανοιγω το update κλεινει..Τι φταιει;

Retail? Μετα το σημερινο update πηγε στα ~28.3 στην περιπτωση μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι,σε private trackers σιγουρα υπαρχει

 

Παιδες οταν μπορεσετε πειτε μας πως παει στα μηχανηματα σας.

Με μια γρηγορη δοκιμη, δειχνει να πηγαινει smoothly σε οτι μου εδωσε για default

 

 

xfw4nc.png

 

 

 

GTX 460,Q6600 stock,8 GB Ram

Ενδιαφερον το Video Memory στο κατω μερος, δυστυχως δεν μπορω να πιασω max αναλυση χωρις να ξεπερασω το οριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σημερα που το δοκιμασα παιδες με στο laptop μου 1080p,ολα full dx11 κ το tessalation sto high εκτος απο MSAA που ειναι off εχω average fps γυρω στα 45.αμα κανω λιγο overclock την 6970m πιανω γυρω στα 55 με 60 κ μερικες φορες πεφτει στα 50!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...