Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με την μεγίστη ανάλυση της οθόνης σου, σταντέ ένα 40άρι σε maxed out!

οταν λες με την μεγιστη αναλυση της οθονης μου τι εννοεις?

εχω προς το παρων μια οθονη HD Ready οποτε σε τι αναλυση θα παιζει?

το 40αρι σε maxed out δεν το εποιασα ^_^ :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οταν λες με την μεγιστη αναλυση της οθονης μου τι εννοεις?

εχω προς το παρων μια οθονη HD Ready οποτε σε τι αναλυση θα παιζει?

το 40αρι σε maxed out δεν το εποιασα ^_^ :eek:

Κρίνοντας από την οθόνη της υπογραφής σου LG FLATRON M2094D 20" η οποία έχει μεγίστη ανάλυση 1680x1050, και από το γεγονός πως η κάρτα σου στο επίσημο chart της Nvidia έπιασε 30 fps σε ανάλυση 1920x1080, πιστεύω πως θα πιάνεις περίπου 40 fps, σε maxed out settings [όλα high δηλαδή]!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίνοντας από την οθόνη της υπογραφής σου LG FLATRON M2094D 20" η οποία έχει μεγίστη ανάλυση 1680x1050, και από το γεγονός πως η κάρτα σου στα επίσημα charts της Nvidia έπιασε 30 fps σε ανάλυση 1920x1080, πιστεύω πως θα πιάνεις περίπου 40 fps, σε maxed out settings [όλα high δηλαδή]!

μια χαρα τοτε αν και θα αλλαξω αυτες τις μερες οθονη θα παρω μια 27" Full HD monitor/tv οποτε λες να μπορω και σε 60 FPS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα τοτε αν και θα αλλαξω αυτες τις μερες οθονη θα παρω μια 27" Full HD monitor/tv οποτε λες να μπορω και σε 60 FPS?

Να σου το πω απλά:

 

Βάζεις την 550Ti να παίξει Max Payne3 σε ένα γήπεδο 1680x1050 και πιάνει πάνω-κάτω 40 fps!

Αν βάλεις την 550Ti να παίξει Max Payne3 σε ένα γήπεδο 1920x1080 θα πιάσει 30 fps!

Αν βάλεις την 550Ti να παίξει Max Payne3 σε ένα γήπεδο 2560x1600 ζήτημα να πιάσει 18 fps!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου το πω απλά:

 

Βάζεις την 550Ti να παίξει Max Payne3 σε ένα γήπεδο 1680x1050 και πιάνει πάνω-κάτω 40 fps!

Αν βάλεις την 550Ti να παίξει Max Payne3 σε ένα γήπεδο 1920x1080 θα πιάσει 30 fps!

λιγοτερα αποτι στην HD? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγοτερα αποτι στην HD? :confused:

Ε βέβαια βρε συ!

Όσο ανεβαίνει η ανάλυση, τόσο ζορίζεται η καψερή η κάρτα γραφικών για να αποδώσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βέβαια βρε συ!

Όσο ανεβαίνει η ανάλυση, τόσο ζορίζεται η καψερή η κάρτα γραφικών για να αποδώσει!

οκ ευχαριστω για τις πληροφοριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι με οθονη 1600χ900 θα το τρεχω στα high?

 

Να σου το πω απλά:

 

Βάζεις την 550Ti να παίξει Max Payne3 σε ένα γήπεδο 1680x1050 και πιάνει πάνω-κάτω 40 fps!

Αν βάλεις την 550Ti να παίξει Max Payne3 σε ένα γήπεδο 1920x1080 θα πιάσει 30 fps!

Αν βάλεις την 550Ti να παίξει Max Payne3 σε ένα γήπεδο 2560x1600 ζήτημα να πιάσει 18 fps!

 

εγω να φανταστω σε 1600χ900 θα πιανω 50fps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι με οθονη 1600χ900 θα το τρεχω στα high?

Hmm...Δεν μπορώ να γνωρίζω σίγουρα!

Σαφώς η ανάλυση της οθόνης σου, δεν έχει μεγάλες απαιτήσεις, δυστυχώς όμως δεν έχω ''εικόνα'' για τις δυνατότητες της GigaByte Radeon HD4890 1GB GDDR5!

Βέβαια αν κρίνω ξερά και μόνο από τα αποτελέσματα στο λινκ, υποθέτω πως θα το τρέχει maxed out και με αρκετά fps! [30-50 κατά προσέγγιση]

Να επισημάνω, όλα τα παραπάνω είναι θεωρητικά/υποθετικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hmm...Δεν μπορώ να γνωρίζω σίγουρα!

Σαφώς η ανάλυση της οθόνης σου, δεν έχει μεγάλες απαιτήσεις, δυστυχώς όμως δεν έχω ''εικόνα'' για τις δυνατότητες της GigaByte Radeon HD4890 1GB GDDR5!

Βέβαια αν κρίνω ξερά και μόνο από τα αποτελέσματα στο λινκ, υποθέτω πως θα το τρέχει maxed out και με αρκετά fps! [30-50 κατά προσέγγιση]

Να επισημάνω, όλα τα παραπάνω είναι θεωρητικά/υποθετικά!

 

 

Όλα υποθετικά είναι απλά ο Mchls προσπαθεί να εξηγήσει κάποια πράγματα...μπορεί και με 680 να πιάνεις 30 fps στην τελική...αναμένουμε...

 

Ευχαριστω. Τωρα το εαν θα εχει 40 ή 45 fps δεν με νοιαζει αρκει να μην εχει κολλήματα. Το πολυ-πολυ κατεβαζω λιγο το aa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω. Τωρα το εαν θα εχει 40 ή 45 fps δεν με νοιαζει αρκει να μην εχει κολλήματα. Το πολυ-πολυ κατεβαζω λιγο το aa

Να 'σαι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...