Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Max Payne 3 ships 3 million units, PC launch pushed worldwide June 1

 

Max Payne 3 has shipped 3 million units since hitting shelves last week, publisher Take-Two Interactive revealed in its FY 2012 financial report.

 

Take-Two also announced Max Payne 3 is now scheduled with an international PC release date of June 1. Rockstar initially planned to launch Max Payne 3 for North American PCs on Tuesday, May 29, but has pushed that back to meet the standard European launch day of Friday that week. All's fair in love and gritty, noir-style war.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως το παθε η Rockstar και εστω και για 1 φορα εκανε τοσο καλο optimization? και εγω που νομιζα οτι θα ηθελε GTX 690 για max settings σε 1920χ1080. Και ομως η GTX 560 TI που εχω το καλυπτει πληρως!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως το παθε η Rockstar και εστω και για 1 φορα εκανε τοσο καλο optimization? και εγω που νομιζα οτι θα ηθελε GTX 690 για max settings σε 1920χ1080. Και ομως η GTX 560 TI που εχω το καλυπτει πληρως!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Διαμαντάκι η GTX 560 Ti!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω για κλαματα η 560ti.Ουτε καν ακουμπαει τα 60 frame.Απαραδεκτο για καινουρια καρτα.

 

Και ηθελα να την τσιμπισω,αλλα με αυτα που βλεπω ουτε καν,σκετη απογοητευση ειναι..... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω για κλαματα η 560ti.Ουτε καν ακουμπαει τα 60 frame.Απαραδεκτο για καινουρια καρτα.

 

Και ηθελα να την τσιμπισω,αλλα με αυτα που βλεπω ουτε καν,σκετη απογοητευση ειναι..... :rolleyes:

 

Κοιτα ποσο κοντα στα fps ειναι η 550ti με την 8800gt!Μιλαμε για 2 καρτες με διαφορα 5ετιας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω για κλαματα η 560ti.Ουτε καν ακουμπαει τα 60 frame.Απαραδεκτο για καινουρια καρτα.

 

Και ηθελα να την τσιμπισω,αλλα με αυτα που βλεπω ουτε καν,σκετη απογοητευση ειναι..... :rolleyes:

 

οχι και απογοητευση η gtx 560 ti! ξεπερναει ανετα τα 60 fps ! Παρε την gtx 560 ti της msi γιατι ειναι πιο γρηγορη απο τις αλλες gtx 560 ti . Αυτη εχω και εγω. Παρατηρησες οτι οχι 2 gtx 560 ti ? εχει την απλη και την 448 core. εγω εχω την 448 core η οποια ειναι πιο δυνατη απο τις αλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την ati 6750 λετε να κολαει?

 

Δεν θα κολλαει.Ε δεν χρειαζεται να το παιξεις και τουμπανο με 50xAA και λοιπα.Θα κατεβασεις SSAO και ΑΑ, αν χρειαστει θα κοψεις περα-δωθε και θα εισαι μια χαρα.Εφοσον ειναι καλο port και οχι σαν το GTAIV τοτε μην φοβασαι.Σε κονσολες 7ετιας παιζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι και απογοητευση η gtx 560 ti! ξεπερναει ανετα τα 60 fps ! Παρε την gtx 560 ti της msi γιατι ειναι πιο γρηγορη απο τις αλλες gtx 560 ti . Αυτη εχω και εγω. Παρατηρησες οτι οχι 2 gtx 560 ti ? εχει την απλη και την 448 core. εγω εχω την 448 core η οποια ειναι πιο δυνατη απο τις αλλες.

Οχι που δεν θα ψαρωνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι και απογοητευση η gtx 560 ti! ξεπερναει ανετα τα 60 fps ! Παρε την gtx 560 ti της msi γιατι ειναι πιο γρηγορη απο τις αλλες gtx 560 ti . Αυτη εχω και εγω. Παρατηρησες οτι οχι 2 gtx 560 ti ? εχει την απλη και την 448 core. εγω εχω την 448 core η οποια ειναι πιο δυνατη απο τις αλλες.

Μη κωλώνεις ρε!

 

Στην 550 Ti που εχω υπαρχει περιπτωση να μου το τραβαει σε ολα φουλ?

Με την μεγίστη ανάλυση της οθόνης σου, σταντέ ένα 40άρι σε maxed out!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...