Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια μην συγκρινουμε τα γραφικα των κονσολων με του pc...το παιχνιδι μακραν θα ειναι καλητερο οπτικα στο pc...

Δεν τα συγκίναμε, απλά αν δεν τραβάει καλά στο PC του παιδιού, καλύτερα να να το παίξει στη κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα με τις κονσόλες k τα pc δεν είναι τα γραφικά, είναι η τηλεόραση και το σαλόνι grin.png

 

πάντως οι απαιτήσεις για pc είναι too much....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε έναν controller και είναι ακριβώς το ίδιο. :rolleyes:

 

Υπερβολλή είναι οι απαιτήσεις.. Αφού τρέχει σε κονόλες, μια χαρά θα τρέχει και σε παλιά συστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω controller φυσικά στο pc rolleyes.gif

 

αλλα 37' monitor λίγο χλωμό

 

 

ποσο μάλλον κάποιος που έχει 55' στο σαλόνι..

 

μη μου πεις να βάλω το pc στο σαλόνι δε γίνετε.. άσε που σε τόσο μεγάλη ανάλυση θα ζορίζεται τρελα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο θα ζορίζεται σε μία 23αρα στα 1080p, τόσο θα ζορίζεται και σε μία 55αρα στα 1080p. Σημασία έχει η ανάλυση, όχι το μέγεθος της οθόνης.

Εμένα φίλος μου έχει σε 42αρα, και είναι μια χαρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ το max payne 3 το προτιμώ στο pc λόγω χειρισμού γιατί κακά τα ψέματα ακόμα δεν έχω συνηθίσει με μοχλό την στόχευση. Είχα σκοπό να πάρω ένα τούμπανο pc μέσα στο καλοκαίρι αλλά το ξανασκέφτηκα και λέω δεν αξίζει έχω το ps3 να περάσω τον καιρό μου και με ένα TB θα είμαι κομπλέ πιστεύω... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Max Payne 3 PC to ship on four DVDs, says E-Xpress

 

The PC version of Max Payne 3 will ship on four DVDs, according to the Indian distributor of the game, E-Xpress. The multiple discs will require users to have 35GB minimum of storage left on their systems. The Xbox 360 version shipped on two discs, while the PS3 version shipped on one Blu-ray. Game’s out on PC June 1.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...