Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μόνο εγώ έχω την εντύπωση ότι το δεύτερο ήταν πού κατώτερο του πρώτου??(ειδικά απο story..)...thresh μη βάζεις το χέρι σου στη φωτιά ότι θα το επισκιάσει το starcraft δε παίζουμε όλοι strategy...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
μόνο εγώ έχω την εντύπωση ότι το δεύτερο ήταν πού κατώτερο του πρώτου??(ειδικά απο story..)...thresh μη βάζεις το χέρι σου στη φωτιά ότι θα το επισκιάσει το starcraft δε παίζουμε όλοι strategy...

 

όχι. όχι μόνο εσύ. ;)

 

(Κατώτερο ωστόσο. Αλλά still πολύ ωραίο και καθόλου waste of time)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
thresh μη βάζεις το χέρι σου στη φωτιά ότι θα το επισκιάσει το starcraft δε παίζουμε όλοι strategy...

 

στις πωλήσεις πάντως σίγουρα θα το επισκιάσει :o (και αυτό εννοούσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσημη σελίδα:

http://www.rockstargames.com/maxpayne3/

 

Έχει και μια εικόνα που θυμίζει κάπως GTA IV :shock:

 

Ενδιαφέροντα νέα... Ελπιζω τουλάχιστο να αναμιχθεί κάπως ο σεναριογράφος Sam Lake των δύο πρώτων...

 

Και μένα τον Niko μου θύμισε :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω στην σελίδα να αναφέρει κάτι για PC Version.

Οντως στο επισημο site δεν υπαρχει καποιο logo για την PC εκδοση, αλλα στην ανακοινωση αναφερεται κανονικα το PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τεχνοτροπία όντως έχει αρκετά στοιχεία GTA - ένεκα Rockstar προφανώς. Φυσικά αυτό μπορεί να αλλάξει αρκετά στο ingame κομμάτι του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο εγώ έχω την εντύπωση ότι το δεύτερο ήταν πού κατώτερο του πρώτου??(ειδικά απο story..)

 

Από story το 1 έσπερνε. Το 2ο δε μου γέμισε το μάτι από την αρχή και το παράτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αραγε το Max payne 3 θα συνεχιζει κατα καποιο τροπο την ιστορια του 2..??.. Απ'οτι θυμαμαι (ειμουν κι εγω τρελος fan των Max payne 1, 2 και αναρωτιομουν αν θα υπαρξει και συνεχεια) το 2 ειχε τελειωσει εκει που σκοτωνεις των Vladimir Lem και μετας πας στην Mona η οποια πεθαινει τλκ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
το 2 ειχε τελειωσει εκει που σκοτωνεις των Vladimir Lem και μετας πας στην Mona η οποια πεθαινει τλκ..

 

Δεν πιστεύω να είναι spoiler μετά από τόσα χρόνια, αλλά στο πιο δύσκολο mode όταν τερματίσεις, η Mona ζει. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω να είναι spoiler μετά από τόσα χρόνια, αλλά στο πιο δύσκολο mode όταν τερματίσεις, η Mona ζει. ;)

 

Aχ αληθεια..:shock:.. ομολογω πως δν το ηξερα..:-D..πωω και με ειχε χαλασει πολυ που πεθανε στο τελος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι μόνο να μην έχει την άθλια (όσον αφορά το recource management) μηχανή γραφικών του gta4.

 

E κοιτα αν αναλογιστεις οτι το max payne 2 δν χρησιμοποιησε την μηχανη γραφικων του gta: vice city..τοτε μλλν θα εχουμε αρκετα καλα γραφικα..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...