Προς το περιεχόμενο

Max Payne 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το 10% που απομενει απο το act 5 ειναι το πιο εντυπωσιακο κομματι της αποστολης.Γενικα ειναι πολυ προσεγμενο game .

Οταν κανεις reload και εχεις καραμπινα την κραταει κατω απο τον ωμο και γεμιζει....και γενικα εχει πολυ μεγαλη σημασια το reload...εχω πεθανει απειρες φορες γιατι εχω συνηθισει τα instant reloads στιλ COD ενω εδω θελει σωστο timing.

To μεγαλυτερο προβλημα ειναι για μενα οτι ειναι λιγο "δυστροπο" στο πως μπαινει/βγαινει/κινειται οταν ειναι σε cover..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλα το game τα σπαει σαν uncharted ειναι,ολη την ωρα κινηματογραφικες σκηνες εκρηξεις κτλ,κ η κινηση του Max πολυ καλη τωρα το εφτασα στο 2 disc εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ακομα...πρεπει να ειμαι στο τελέυταιο κεφαλαιο...αλλα με πεταξε εξω ξαφνικα και δεν εχω τα κουραγια να το ξαναβαλω...ελπιζω να ειναι κατι τυχαιο

αυριο παλι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τακτικα καταδικαστεος,απο την μια ειχες εκτυφλωτικο φακο μπροστα στο περιστροφο και απο την αλλη πυροβολουσες τα φωτα για να εχεις καλυψη?!:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ακομα...πρεπει να ειμαι στο τελέυταιο κεφαλαιο...αλλα με πεταξε εξω ξαφνικα και δεν εχω τα κουραγια να το ξαναβαλω...ελπιζω να ειναι κατι τυχαιο

αυριο παλι :-D

 

Το τερμάτισες κ όλας? Πόσες ώρες είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μολις το τερματισα..μου πηρε 12-13 ωρες με καποιο ψαξιμο για τα χρυσα οπλα...

Πολυ καλο παιχνιδι , αν και εκνευριστικο καποιες φορες

 

σε κονσόλα? τσκ τσκ τσκ, topic hijack :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκνευριστικό λόγω δυσκολίας;

εκνευριστικο λογω δυσκολιας/κλεψιματος στις τελευταιες πιστες που αν ανοιξει μια πορτα 2 χιλιοστα , θα ερθει αμεσως μια σφαιρα να προσγειωθει στο κεφαλι σου , συν καποια αλλα προβληματα λογω mechanics (σου αλλαζει συνεχεια το οπλο απο μονο του μετα απο καθε cut scene , που μπορει να μην ακουγεται σπουδαιο αλλα μετα απο λιγη ωρα ειναι πολυ εκνευριστικο + αλλα που αφηνω να τα ανακαλυψετε μονοι σας :-D )

μεχρι την 5η αποστολη εδινα 9.2 στο παιχνιδι....τωρα θα ελεγα ενα 8.2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...