Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL - Ελεος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικο το προβλημα βλεπω. Ειπα και εγω, δε μπορει ξαφνικα να κατεβαζει απο rapidshare μονο με 20 kb/s απο εκει που επιανα τουλαχιστον 800.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators
Σήμερα στην Καβάλα η κατάσταση είναι gtpk. 1η φορά μετά από μήνες που την ενεργοποίησα τέτοιο χάλι. Α ρε γκαντέμη ThReSh.

 

που να ήσουν Αθήνα, να έβλεπες και τις άλλες μέρες...

 

Καλά ρε παιδιά παίζουν και πολλά πράγματα ρόλο πχ η γραμμές των σπιτιών μας τα ρουτερ μας ίσως κάποια ρύθμιση....δλδ μερικοί που δεν γνωρίζουν καλά τι γίνεται δικτυακά (όπως εγώ έτσι? :P) μπορεί αν είχαν και παραπάνω ταχύτητα.........

βέβαια για το σπίτι μου και τη σύνδεσή μου ξέρω ότι έχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ...και φιλτράκια παντού και το ρουτερ που προτείνει η φορθνετ θομσον 585 (και υποθέτω πως θα έχει καλύτερη συμβατότητα) παρόλο την 40θορυβο γραμμη μου... αλλά ΝΑΙ φταίει και η φορθνετ και γενικά οι γραμμές στο ελλάντα ειδικά σε προάστια πόλης όπως αθήνα....γιατί έχω ακούσει για αθήνα κέντρο πιάνουν ταχύτητα όχι μλκιες....

 

σήμερα το πρόβλημα ήταν πανελλαδικό, ούτε πρώτη ούτε τελευταία φορά βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποο ρε παιδια πως αντεχετε, τοσο καιρο διαβαζω το thread και μονο προβληματα βλεπω με forthnet.

Tωρα που θα κατεβω Αθηνα για να μεινω, με βλεπω βουρ στον ΟΤΕ χωρις δευτερη σκεψη.. (τοσο καιρο στο Βελγιο την λεξη disconnect δεν την γνωριζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποο ρε παιδια πως αντεχετε, τοσο καιρο διαβαζω το thread και μονο προβληματα βλεπω με forthnet.

Tωρα που θα κατεβω Αθηνα για να μεινω, με βλεπω βουρ στον ΟΤΕ χωρις δευτερη σκεψη.. (τοσο καιρο στο Βελγιο την λεξη disconnect δεν την γνωριζω)

 

και γιατί άφησες βέλγιο και ήρθες στο ελλαδιστάν? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ποο ρε παιδια πως αντεχετε, τοσο καιρο διαβαζω το thread και μονο προβληματα βλεπω με forthnet.

 

είμαστε όλοι μακρυνοί απόγονοι του Ιώβ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηστε παιδια, 4 χρονια στο Βελγιο και το μονο που πραγματικα θα μου λειψει γυριζωντας στην πατριδα (εκτος απο το Ιnternet xaxa) ειναι ο σεβασμος που υπαρχει προς τον πολιτη, τιποτα αλλο.. (διοτι απο καιρο κλαφτα Χαραλαμπε)

Αχχ 20αρα γραμουλα μου (vdsl2), με κυαλια θα σε βλεπω απο το ελλαδισταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(τοσο καιρο στο Βελγιο την λεξη disconnect δεν την γνωριζω)

 

 

Εδω θα τη μάθεις απ' εξω και ανακατωτά, μεχρι και ανάποδα θα την λες. Την έχουμε εμπεδώσει χρόνια τώρα!!! :-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Αχχ 20αρα γραμουλα μου (vdsl2), με κυαλια θα σε βλεπω απο το ελλαδισταν...

 

vdsl2 μόνο 20mbit? χάλι και δεν το λέω για πλάκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...