Προς το περιεχόμενο

παλια δισκακια απο windows


BonJovi1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι δεν αναγνωριζει παλια dvd που εχω γραψει απο windows?βγαζει ακυρα!εντωμεταξυ 1 χρονο εχω το λινουξ πρωτη φορα εβαλα παλια backup μου και το διαπιστωσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)υποθετω οτι αλλα cd/dvd τα διαβαζει κανονικα..

2)εχουν γραφει σε καποιο windows φορμα. λύση δεν ξερω αν υπαρχει, ουτε εχω χρονο να το ψαξω τωρα.απλα σου λεω τι συμβαινει κατα την γνωμη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια ιδεα παιδια???ειναι πολυ παραξενο...μου βγαζει στα περισσοτερα ντιβιντι 0 αρχεια 0 φακελοι....δεν ειναι παντως θεμα ντολφιν γιατι και με browsing απο το τερματικο και dir δεν βγαζει τιποτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα το εχω κοιταξει...αυτος δεν μπορει να το κανει μαουντ...εμενα το βλεπει κανονικα αλλα αλλες φορες αδειο αλλες φορες με κατι αρχεια ζιπ η τχτ....

 

τι εννοεις?να σου πω τι γραφουν τα ΤΧΤ που βρισκει μεσα??δεν τα βρισκει σε ολα τα δισκακια...σε αλλα δεν δειχνει τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο VFS: busy inodes on changed media.

 

λοιπον κοιταξτε τι εκανα και τωρα τα βλεπει αλλα δεν ειναι λυση...μην τρελαθουμε...

ανοιξα το kb3 και προσπαθησα να γραψω κατι στον ελευθερο χωρο.....η εγραφη κολλησε σε ενα σημειο αλλα!!!οταν ξαναεβαλα μεσα τον δισκο εδειχνε κανονικα οτι ηταν γραμμενο,,,,,

λογικα μπορει να γινει και στα αλλα αυτο...αν γινεται να γραψεις απο πανω...η εστω να προσπαθησεις να γραψεις απο πανω....

καμια ιδεα τωρα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποια ηταν μουλτισεσιον...finalise τα εκανα ολα απο οτι θυμαμαι....να βγαλω το δισκακι πριν γινει ανμαουν?πως?δεν καταλαβα...τι μπορω να κανω?.. μερικα δεν δεχονατι εγγραφη απο πανω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...