Προς το περιεχόμενο

Αν τα Λειτουργικά Συστήματα ήταν σπίτια...


greensub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι γιατι οταν ενα θεμα καταλιγει να ψαχνει τον ΕΤ(το τελειο λειτουργικο δηλαδη) σε αλλους ανυπαρκους γαλαξιες και περα απο την φαντασια τοτε μονο ενας χαρδαβελας μπορει να το λυσει.

 

cuk1f6kth219alrrz23q.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν υπάρχει αυτό που είδα!!!

Πρώτα απο όλα ευχαριστώ πάρα πολύ ολους όσους βοήθησαν να κερδίσω το στοίχημα:-)

Να είστε καλά ρε παίδες!:-D

Μετά να πώ και άλλο ένα ευχαριστώ γιατί πραγματικά γέλασα πολύ τώρα που ξύπνησα!Τα πόστ ήταν απλά φοβερά!Κάτι ατάκες και κάτι εικόνες ήταν όλα τα λεφτα!:-):mrgreen::-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλειψα λίγες ώρες, και εκεί που δεν υπήρχε φλόγα και κινδυνέυαμε να μείνουμε στις 3 σελίδες (και ο george με το stick στο χέρι) πιάσαμε το 10αρικο....

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους προσπάθησαν (αν και τελικά δεν κλειδώθηκε το θέμα για να αποκτήσει legendary status), και κυρίως τους εμπρηστές alexzzz και thresh αλλά και αυτούς που το διατήρησαν ζωντανό, gpan και tritonas. A, και τον elven για την καλλιτεχνική επιμέλεια.

 

Τισ ετικέτες του thread τις προσεξε κανένας;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα λειτουργικα ηταν εργαλεια.

 

Τα Windows θα ηταν ελβετικος σουγιας και τα Linux ταναλια.

 

Αν ηταν ηθοποιος

 

Τα Win θα ηταν η Μonica και τα Linux η Gwyneth Paltrow

 

Αν ηταν συνδεση στο internet

 

Τα Win θα ηταν adsl και τα Linux pstn στα 36.6K

 

 

Ρε αδερφέ, μιας και βλέπω το avatar και την υπογραφή σου, λέω εγώ τώρα, μήπως είσαι σε λάθος στρατόπεδο?:shock:

Λέω εγώ τώρα:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αδερφέ, μιας και βλέπω το avatar και την υπογραφή σου, λέω εγώ τώρα, μήπως είσαι σε λάθος στρατόπεδο?:shock:

Λέω εγώ τώρα:devil:

 

Μα εκει ειναι το προβλημα!Νομιζετε οτι οι υπογραφες αντικατοπτριζουν και την γνωμη μας!

 

Και γω αυτην την στιγμη ειμαι σε debian αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορω να γραψω οτι linux sucks σε καποιους τομεις!

 

(πριν λιγο δοκιμασα να βαλω και το που...λι μου και στο laptop με linux.Κλασσικα ανοιγω κοσνσολιτσα,γραφω tail -f /var/log/kern.log για να δω τι θα πει ο kernel,και αντι να μου πει new cock found..ειπε unkown device.Ε μα τωρα ..πραματα ειναι αυτα?Θα μου πεις δεν φταιει το linux αν η εταιρια "Cock Masters" δεν το υποστηριζει.Και μενα τι με νοιαζει? λολ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tritonas00

Μα εκει ειναι το προβλημα!Νομιζετε οτι οι υπογραφες αντικατοπτριζουν και την γνωμη μας!

 

έχεις δίκιο, debian sucks. Κάθομαι στο παραθύρι μου και κοιτώ έξω αν βρέχει.

 

 

Και γω αυτην την στιγμη ειμαι σε debian αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορω να γραψω οτι linux sucks σε καποιους τομεις!

 

εδώ συμφωνώ στο 100% φίλε μου. Αλλά αυτό το γνωρίζουμε εξ αρχής. Το ανοιχτό λογισμικό έχει τα καλά του, αλλά έχει και τα κακά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ συμφωνώ στο 100% φίλε μου. Αλλά αυτό το γνωρίζουμε εξ αρχής. Το ανοιχτό λογισμικό έχει τα καλά του, αλλά έχει και τα κακά του.

και η Μonica

κάνει κακά !

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστός. Ε μα τώρα, αυτο το θέμα μου θυμίζει αυτο που λέγαμε πιτσιρικάδες

 

άν η γιαγιά μου ήταν κίτρινη και είχε κεραίες θα ήταν τρόλεϋ:lol:

 

ΛΟΛ!!! Καλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...