Προς το περιεχόμενο

Ο λόγος που δέν βάζω linux


ans_mc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω έναν P@120Mhz με 32 mb ram.Μόλις βγούν τα 7 έλα να το πάρεις να δοκιμάσεις και να βγάλεις και για τα 7 τα συμπεράσματά σου.

 

Άστο.Μην κουράζεις το μυαλουδάκι σου με τόσες άχρηστες εντολές.Το linux δεν είναι για όλους.Άστο για αυτούς που μπορούν.

 

 

Βαλε του ubuntu να δουμε πως θα πηγαινει!

 

 

-----Προστέθηκε 14/1/2009 στις 04 : 35 : 47-----

 

 

Tritonas00

Πράγματι είσαι troll.

 

 

Και μάλιστα μια συνιθισμένη περίπτωση, μεγάλα λόγια, ασαφης και αόριστος στα επιχειρήματα σου, υποκριτής.

Σταμάτα να μας γεμίζεις με σκουπίδια.

Ευχαριστώ.

 

To trolling ειναι υγεια.!! ΛΟΛ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Somebody lock it :-(

 

Μα ακόμα δεν τελείωσαν τα ποπ κορν!

 

Απλα χρησιμοποιέιται ότι σας βολεύει και μην προσπαθείτε να την πείτε στον εκάστοτε "απέναντι". Δεν χρειάζεται να επιβληθείτε, ο καθένας πιστεύω έχει την στοιχειώδη νοημοσύνη μπορεί να ζυγίσει και να δει τι τον συμφέρει, τι του αρέσει κτλπ.

 

 

PEACE!:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης για τον "τσαμπέ" linuxa έχω να πώ ότι και αυτό για μένα είναι λογικό... εκτός απο το ότι είναι δωρεάν...

το LINUX ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ http://www.gnu.org/

αλωστε και τα windows πλεον τζαμπε ειναι ερχονται προφορτωμενα με το μηχανημα

καποιοι παλαιοτεροι ισως θυμουνται εποχες που οι η/υ πωλουνταν χωρις λειτουργικο και επρεπε να το πληρωσεις επιπλεον η σου βαζαν σπασμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το LINUX ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ http://www.gnu.org/

αλωστε και τα windows πλεον τζαμπε ειναι ερχονται προφορτωμενα με το μηχανημα

καποιοι παλαιοτεροι ισως θυμουνται εποχες που οι η/υ πωλουνταν χωρις λειτουργικο και επρεπε να το πληρωσεις επιπλεον η σου βαζαν σπασμενο

 

μια χαρα τα πληρωνεις τα" γουιντοουζ" και μαλιστα πανακριβα..ολα ειναι στην τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε το πανακριβο ειναι κατι σχετικο, ναι αν θεωρησεις οτι μια διανομη ειναι δωρεαν ναι ειναι πανακριβα, ομως πληρωνεις ενα λειτουργικο και υποστηριξη το οποιο θα χρησιμοποιησεις χρονια και θα λειτουργει το pc σου το οποιο πλεον δεν ειναι ειδος πολυτελειας...

 

δλδ ενα ζευγαρι παπουτσια που σου πουλανε 200€ σε ποια κατηγορια το κατατασεις σε αναλογια με ενα λειτουργικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε το πανακριβο ειναι κατι σχετικο, ναι αν θεωρησεις οτι μια διανομη ειναι δωρεαν ναι ειναι πανακριβα, ομως πληρωνεις ενα λειτουργικο και υποστηριξη το οποιο θα χρησιμοποιησεις χρονια και θα λειτουργει το pc σου το οποιο πλεον δεν ειναι ειδος πολυτελειας...

 

δλδ ενα ζευγαρι παπουτσια που σου πουλανε 200€ σε ποια κατηγορια το κατατασεις σε αναλογια με ενα λειτουργικο?

 

ναι δεν εχεις αδικο, παντος κανεις δεν σου δινει δωρεαν windows (και κανεις δεν λεει πως εινα και φτηνα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα τα πληρωνεις τα" γουιντοουζ" και μαλιστα πανακριβα..ολα ειναι στην τιμη

οι εταιριες που συναρμολογουν η/υ τα αγοραζουν με 1$ την αδεια

μην κοιτας που τα διαφορα μαγαζακια στην ελλαδα ζηταν 100ε για μια θηκη cd απευθυνονται σε <<ινδιανους>>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν ειναι δωρεαν (αν και μπορεις να το εχεις δωρεαν)

 

εγω δεν θεωρω ακριβο ενα λειτουργικο των 100€ οταν συνηδειτα πληρωνω ενα καφε 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μονο os που εβλεπα BSOD ηταν τα 9χ!Απο nt δεν εχω ξαναδει.(στο pc μου παντα)

 

Κι εγώ πάντως, έχω να δω BSOD που ΔΕΝ οφείλεται σε hardware failure από την εποχή των φοβερών Windows ME :mrgreen: (και έχω αλλάξει ένα εκατομμύριο pcs από τότε)

 

 

-----Προστέθηκε 14/1/2009 στις 01 : 13 : 26-----

 

 

οι εταιριες που συναρμολογουν η/υ τα αγοραζουν με 1$ την αδεια

μην κοιτας που τα διαφορα μαγαζακια στην ελλαδα ζηταν 100ε για μια θηκη cd απευθυνονται σε <<ινδιανους>>

 

Επανέλαβε το αληθές...

 

40 ευρώ δεν κάνει η ΟΕΜ άδεια;

 

εγω δεν θεωρω ακριβο ενα λειτουργικο των 100€ οταν συνηδειτα πληρωνω ενα καφε 4

 

Συμφωνώ (και υπάρχουν και φθηνότερα λειτουργικά windows. Δεν χρειαζόμαστε όλοι aero).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...