Προς το περιεχόμενο

Απο Linux σε xp


eSATA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβώς. Πώς μπορεί να επηρεάζει το linux με οποιοδήποτε τρόπο το format του δίσκου που κάνεις με τον installer των windows;

 

καλα ντε ρωτησα γιατι δε νιωθω και πολυ

ευχαριστω:P:p:p:p:p:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί και να κάνει λάθος αλλα πρέπει πρώτα να αποκαταστήσεις τον mbr των windows. Δεν νομίζω να γίνεται με fdisk αξίζει πάντως να δοκιμάσεις. Αλλιώς googlare για hiren's boot cd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα που ειπατε οι τελευταιοι δε τα πολυκαταλαβα :( εγω απλα λεω εχω Linux για να τα βγαλω και να βαλω Windows κανω boot με το cd των Windows κανονικα σαν να ειχα Windows και ηθελα να κανω Format.

 

ΥΓ:μια φορα εχω κανει format και ειαμι ψιλοασχετος συγχορειστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γράφεις στα παλαιοτέρα των υποδημάτων σου και προχωράς κανονικά. Όταν έρθει η ώρα που θα σε ρωτήσει που να τα γράψει επέλεξε να κάνει διαμόρφωση δίσκου και αν δε συντρέχει άλλος λόγος,όλα θα γίνουν μόνα τους... (αυτό να το ακούν όσοι βρίζουν τη microsoft... :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γράφεις στα παλαιοτέρα των υποδημάτων σου και προχωράς κανονικά. Όταν έρθει η ώρα που θα σε ρωτήσει που να τα γράψει επέλεξε να κάνει διαμόρφωση δίσκου και αν δε συντρέχει άλλος λόγος,όλα θα γίνουν μόνα τους... (αυτό να το ακούν όσοι βρίζουν τη microsoft... :P )

 

Γιατι να μην την βριζουμε δεν τοπιασα ειναι καλη με το linux δηλαδη?:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γράφεις στα παλαιοτέρα των υποδημάτων σου και προχωράς κανονικά. Όταν έρθει η ώρα που θα σε ρωτήσει που να τα γράψει επέλεξε να κάνει διαμόρφωση δίσκου και αν δε συντρέχει άλλος λόγος,όλα θα γίνουν μόνα τους... (αυτό να το ακούν όσοι βρίζουν τη microsoft... :P )

 

thanks φιλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μην την βριζουμε δεν τοπιασα ειναι καλη με το linux δηλαδη?:devil:

 

Απο ένα τύπο που έχει μοσχαροκεφαλή για avatar πως να περιμένεις να πιάσει την ειρωνεία; Επειδή ξέρω οτι θα νευριάσεις κι αυτό για πλάκα το λέω. Αν σε ενοχλεί αναιρώ πάραυτα... Αλήθεια όταν είχε βγεί το Blue των Eiffel 65 πόσοι κοπανάγατε το κεφάλι σας όταν ακουγόταν στις BSOD??? Ατςςςςςςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ένα τύπο που έχει μοσχαροκεφαλή για avatar πως να περιμένεις να πιάσει την ειρωνεία;

 

kαι γιατι να την πιασω κρατατην για παρτη σου:mrgreen:

Επειδή ξέρω οτι θα νευριάσεις κι αυτό για πλάκα το λέω. Αν σε ενοχλεί αναιρώ πάραυτα... Αλήθεια όταν είχε βγεί το Blue των Eiffel 65 πόσοι κοπανάγατε το κεφάλι σας όταν ακουγόταν στις BSOD??? Ατςςςςςςς

 

Δηλαδη εκμεταλευτηκες το προβλημα του συμφορουμιτη για να κανης σκηνικο ?

Εχεις φαει κουτουλια απο μοσχαροκεφαλη?αν ναι τοτε εξηγουνται ολα:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κανω format και να φυγουν τα Linux και να βαλω xp ειναι η κλασικη διαδικασια των windows σαν κανονικο Format δηλαδη ??

ευχαριστω:o

αν εχεις bootable cd windows κανενα προβλημα αλλιως προσεξε γιατι αν φορμαρεις θα σβησεις τον grub -lilo και δεν θα εχεις bootloader

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις bootable cd windows κανενα προβλημα αλλιως προσεξε γιατι αν φορμαρεις θα σβησεις τον grub -lilo και δεν θα εχεις bootloader

 

τι ειναι αυτο φιλε μου ;;

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι αυτο φιλε μου ;;

ευχαριστω

 

Δέκα φορές θα τα είχες γράψει. Μην αγχώνεσαι. Κανε back-up τα αρχεία σου και μετά format. Και μια στο εκατομμύριο να πάει κάτι στραβά φτιάχνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...