Προς το περιεχόμενο

νεος εκτυπωτης


jimmyfreestyler

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά και χρόνια πολλά!

 

Ψάχνω για καινούργιο εκτυπωτή. Βάζω budget το πολύ 100€. Τον χρειάζομαι για οικιακή χρήση (εγχρωμο/ασπρομαυρο α4, φωτογραφίες, εκτύπωση cd, λειτουργία διπλής όψης). Θέλω οικονομικά αναλώσιμα και πάνω από όλα να κρατήσει για χρόνια... Προηγουμένως είχα έναν hp που δεν κράτησε ούτε 1,5 χρόνο και έναν canon ip3000 που μπούκωσε η κεφαλή και...τέλος.

 

Τώρα είμαι ανάμεσα σε αυτούς:

 

HP PHOTOSMART D5460 Q8421B

HP PHOTOSMART D7160 Q7047B

CANON PIXMA IP4600

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Ο 5460 είναι πολύ καλός. Ειδικά άν χρησιμοποιείς το Hp premium. σε draft είναι πολύ γρήγορος. Άν τυπώνεις συνέχεια είναι οκ. Άν όμως καθυστερείς για 15 '' απο εκτύπωση σε εκτύπωση, τότε έχεις θέμα. Ευθυγραμίζεται μετά από κάθε εκτύπωση εκτός άν προλάβεις και δώσεις την επόμενη εκύπωση. αλλιώς περιμένεις περίπου 30''. έφτασα μέχρι Hp και η απάντηση ήταν ότι ανά τακτά χρονικά διαστήματα το κάνει. άλλαξα 3 (να είναι καλά το μαγαζί που το πήρα και ο διανομέας τους), αλλά και οι 3 κάνουν το ίδιο. συμβιβάστικα και έχω και τον 5150 για πιό άμεση εκτ΄πυπωση.

 

άν έχει κάποιος το cd εκγατάστασης το λληνικό που συνοδεύει τον εκτυπωτή pm me please, γιατί το έχασα και το αγγλικό είναι πολύ πιο βαρύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πως το ξεθάψατε αυτό το θέμα...

 

Τελικά πήρα πριν από ένα μήνα αυτό http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.450149

 

Είμαι πολύ ευχαριστημένος... και 70 ευρόπουλα (αν και τα 30 ακόμα δεν τα πήρα πίσω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...