Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ξαναρωτήσω εγώ όμως, νομίζω ενδιαφέρει αρκετά άτομα η συγκεκριμένη ερώτηση.

 

 

Αν θέλω να αλλάξω/σβήσω το περιεχόμενο ενός παλιού μου άρθρου που πλέον δεν έχει την επιλογή Edit, τι κάνω?

Δεν έχει μπει στα archives αλλά αν έχω κτλβει καλά άρθρα πριν το 2013 δε μπορούμε να τα κάνουμε edit.Τι ισχύει τελικά?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Και για να μη βγω offtopic να ρωτήσω κάτι και εγώ.

 

Αν θέλω να αλλάξω/σβήσω το περιεχόμενο ενός παλιού μου άρθρου που πλέον δεν έχει την επιλογή Edit, τι κάνω?

Δεν έχει μπει στα archives αλλά αν έχω κτλβει καλά άρθρα πριν το 2013 δε μπορούμε να τα κάνουμε edit.Τι ισχύει τελικά?

 

Ευχαριστώ.

 

Η αρχειοθέτηση δεν έχει σχέση, αυτό που κάνει είναι να κλειδώνει το topic. Επεξεργασία μπορείς να κάνεις μέσα στις 7 πρώτες ημέρες που ακολουθούν τη δημοσίευση σου. Μετά κλειδώνει η λειτουργία και το μήνυμα μένει ως έχει. Αν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος (πχ ανάρτηση με προσωπικά στοιχεία), μπορείς να κάνεις αναφορά για να το δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστώ.

 Αν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος (πχ ανάρτηση με προσωπικά στοιχεία), μπορείς να κάνεις αναφορά για να το δούμε.

Been there, done that. Θα ξαναπροσπαθήσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αποφεύγονται πολλά Post Και για να αναφέρει ο χρήστης άλλον χρήστη ο οποίος έδωσε λύση στο πρόβλημα του είτε τεχνικό είτε οτιδήποτε άλλο δεν θα ήταν καλό να υπήρχε ένα button (solved) στα threads? Τουλάχιστον σε ερωτήσεις τεχνολογικών προβλημάτων...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αρχειοθέτηση δεν έχει σχέση, αυτό που κάνει είναι να κλειδώνει το topic. Επεξεργασία μπορείς να κάνεις μέσα στις 7 πρώτες ημέρες που ακολουθούν τη δημοσίευση σου. Μετά κλειδώνει η λειτουργία και το μήνυμα μένει ως έχει. Αν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος (πχ ανάρτηση με προσωπικά στοιχεία), μπορείς να κάνεις αναφορά για να το δούμε.

 

Αυτος ο περιορισμος τον 7ημερών έχει καμποιο νοημα - χρηστικότητα? 

 

Διοτι πχ σε δυναμικά θεματα όπως οδηγους κτλ που τα δεδομένα αλλαζουν απο μερα σε μερα και πρεπει να γίνονται αλλαγες περισσοτερο κακό κανει παρά καλο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά στο application που είναι το Status; Δεν υπάρχει δυνατότητα να το παρακολουθείς; Και αν το ανοίξω με browser απο κινητό ,  ενω δείχνει τα status, δεν μπορείς να δεις τις απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο status αφού υπάρχει όρι χαρακτήρων, βάλτε το να φαίνεται κιόλας! ένα μετρητή που να μετράει πόσους χαρακτήρες έγραψες και πόσοι μένουν ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πολύ χρήσιμο χαρακτηριστικό! Ως τότε, σε ένα status με κομμένο κείμενο μετρήστε πόσες είναι οι γραμμές με ολόκληρες λέξεις, κάθε φορά που γράφετε νέο θα έχετε αυτό τον αριθμό στο μυαλό και μόλις τον συμπληρώσετε, δημοσιεύετε και συνεχίζετε σε νέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα...ερωτηση και απορια...στις αγγελιες εχει καποιο φιλτρο αναζητησης??παω για παραδειγμα στις καρτες γραφικων και ψαχνω μια συγκεκριμενη..τι πρεπει να κανω?να διαβασω και τις 900 αγγελιες μηπως βρω αυτο που ψαχνω?επισης δεν υπαρχει καποιο φιλτρο να ψαχνεις βασει αυξουσας τιμης η κατι αναλογο.. υπαρχει κατι που δεν κανω σωστα η μηπως θα επρεπε να διορθωθει αυτο με προοπτικη ενος καλυτερου site?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ κι εγώ να υπάρχει στην λίστα των αγγελιών η περιοχή του πωλητή ή αγοραστή, για να αποφεύγουμε τα άσκοπα ανοίγματα αγγελιών αλλά κυρίως για να σταματήσει η απογοήτευση κάθε φορά που ανοίγω κάτι που με ενδιαφέρει και στο τέλος διαβάζω "ΜΟΝΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ"  :P

 

Βέβαια πολλοί στέλνουνε και εκτός του τόπου διαμονής τους, οπότε αν γινόταν να φαίνεται αυτή η δυνατότητα, θα βοηθούσε (αλλά έτσι ίσως γίνει too much).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει καποιος mod ή admin να`μου εξηγησει για ποιον λογο δεν μπορω να γραψω στατους αλλα ουτε να σχολιασε σε στατους αλλων; ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...