Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Από τη δική μου εμπερία και από σημαντικό θα έλεγα δείγμα προκύπτει ότι δεν υπάρχει σαφής σύνδεση ωριμότητας σκέψης/ έκφρασης και ηλικίας. Επιπρόσθετα, μπορεί κάποιος να βοηθήσει περισσότερο κάποιον που προκύπτει ότι δεν έχει απαραίτητες γνώσεις λόγω ηλικίας, αλλά αυτό θα έπρεπε να ισχύει γενικότερα ανεξάρτητα από την ηλικία. Γενικότερα τα παραδείγματα που αναφέρεις έχουν να κάνουν με τη συμπεριφορά του καθε ενός μέλους στο forum ασχέτως ηλικίας (ή άλλων χαρακτηριστικών) και η γνώμη μου είναι ότι δεν χρειαζόμαστε τσουβαλιάσματα σε ζώνες ηλικίας. 

 

Εδώ, χωρίς να γνωρίζουν ηλικίες, κάποια  μέλη τις υποθέτουν για τους συνομιλητές τους προκειμένου να τους μειώσουν (...). Αμφιβάλλω ότι η κατάσταση θα βελτιωθεί αν δηλώνεται και η ηλικιακή "ζώνη". Απλά θα βρεθούν έτοιμοι *στόχοι* για μια συμπεριφορά που είναι εξ'αρχής απαράδεκτη.

 
Τέλος, πολλοί χρήστες δηλώνουν ανακριβή στοιχεία (συμπεριλαμβανομένης και της ηλικίας, οπότε η ιδέα που προτείνεις έχει ήδη ανοιχτά/ γνωστά "παραθυράκια"), και δεν είναι δουλειά του forum να τους ελέγχει για αυτό (το δικαίωμά τους). 
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Εγώ θα πρότεινα  να φύγουν η ταμπέλες σε κάθε μέλος senior mebers advance mebers junior mebers όπως και ο μετρητής μηνυμάτων από κάθε μέλος (εξαιρείται η ομάδα διαχειρίσεις του insomnia  )

και τα avatars/signatures/location...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπέρα, και με συγχωρείτε αν η πρόταση μου έχει προ ειπωθεί και στο παρελθόν, θα ήθελα να προτείνω αν γίνεται να μπλοκάρουμε κάποιον χρήστη ο οποίος μας στέλνει ενοχλητικά μηνύματα. Σε περίπτωση που υπάρχει ήδη αυτή η δυνατότητα και έχει διαφύγει της προσοχής μου, φωτίστε με. Υπάρχουν άτομα που διαγράφεις την συνομιλία γιατί απ'την αρχή σε ειρωνεύονται και δημιουργείτε ένας κύκλος ατέλειωτος κι ο ένας να βρίζει τον άλλον στο τέλος, γιαυτό το προτείνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σε περίπτωση που υπάρχει ήδη αυτή η δυνατότητα και έχει διαφύγει της προσοχής μου, φωτίστε με.

πήγες στα settings του account σου και δεν είχε ignore preferences?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπαρχει προβλεψη να λειτουργησει το tapatalk στο φορουμ?

Και μια ακομα ερωτηση που φανταζομαι εχει ξανατεθει

 

δύσκολο έως απίθανο...

 

γιατι ρε παιδια; το tapatalk μαμει απλα

 

 

 

Εγώ ένα πράγμα θα ήθελα πραγματικά.

Υποστήριξή tapatalk,ένα τέτοιο φόρουμ δεν μπορεί να μην είναι εκεί.

Υπάρχει και η mobile app,δεν ξέρω ποιος την έφτιαξε,δεν ξέρω τι χρήμα μπορεί να κόστισε κάτι τέτοιο δείχνει όμως απαρχαιωμένη εφαρμογή και δε με βολεύει.

 

συμφωνω.. ειναι καλο εργαλειο το tapatalk και θα πρεπε να υπαρχει το φορουμ εκει

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

γιατι ρε παιδια; το tapatalk μαμει απλα

Γιατί έχει ήδη παρθεί απόφαση για Insomnia App...

 

Εσύ θα πλήρωνες για να σου φτιάξει κάποιος App κι ύστερα θα άφηνες τους χρήστες σου να χρησιμοποιούν κι άλλα? Τότε γιατί να πληρώσεις εξαρχής για να σου φτιάξουν? Θα αφήνες μόνο το tapatalk και δεν θα σου κόστιζε κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, αλλα εχω δοκιμασει κ το app κ ειναι πολυ καλυτερο το tapatalk, στο app π.χ. ειναι αρκετα δυσχρηστο ή αδυνατο μαλλον να διαβασεις τα αδιαβαστα μηνυματα απο τα θεματα που παρακολουθεις (=συνδρομες), για πες, γινεται; αναγκαζομουν να μπαινω απ το browser του κιν μερικες φορες που χρειαστηκε, αλλα ουτε αυτο βολευει γιατι χωρια του οτι πρεπει να πηγαινεις καθε φορα πισω για να βρεις την σελιδα με τις συνδρομες σου (ή να ξαναχτυπας το url), ειναι πολυ μικρο το αστερακι κ αρα πολυ δυσκολο να το πετυχεις, με το νυχι το χτυπουσα π.χ. κ δεν το πετυχαινα κ με πηγαινε στην 1η σελιδα του θεματος


για μενα ολα τα φορουμ πρεπει να ειναι στο tapatalk, τωρα το οτι πληρωσατε για κατι αλλο, τι να πω, λαθη κανουμε ολοι μας, λυπαμαι, να τα παραδεχομαστε δεν ειναι κακο, no offense

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, αλλα εχω δοκιμασει κ το app κ ειναι πολυ καλυτερο το tapatalk, στο app π.χ. ειναι αρκετα δυσχρηστο ή αδυνατο μαλλον να διαβασεις τα αδιαβαστα μηνυματα απο τα θεματα που παρακολουθεις (=συνδρομες), για πες, γινεται; αναγκαζομουν να μπαινω απ το browser του κιν μερικες φορες που χρειαστηκε, αλλα ουτε αυτο βολευει γιατι χωρια του οτι πρεπει να πηγαινεις καθε φορα πισω για να βρεις την σελιδα με τις συνδρομες σου (ή να ξαναχτυπας το url), ειναι πολυ μικρο το αστερακι κ αρα πολυ δυσκολο να το πετυχεις, με το νυχι το χτυπουσα π.χ. κ δεν το πετυχαινα κ με πηγαινε στην 1η σελιδα του θεματος

για μενα ολα τα φορουμ πρεπει να ειναι στο tapatalk, τωρα το οτι πληρωσατε για κατι αλλο, τι να πω, λαθη κανουμε ολοι μας, λυπαμαι, να τα παραδεχομαστε δεν ειναι κακο, no offense

 

Αφού είπαμε ότι το app επαναδημιουργείται και σύντομα θα βγει το νέο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, δεν το ξερα, ευχαριστω, παιδια οπωσδηποτε να βλεπουμε κ να ανοιγουμε τις ειδοποιησεις/συνδρομες μας απο μενου κ να μας πηγαινει στο 1ο αδιαβαστο μηνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε να μετράνε και τα μηνύματα που γράφουμε στο μπλα μπλα....

βλέπω κάτι παλαίμαχους εδώ μέσα με 11.000 και λέω πως το κάνανε ρε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...