Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Εάν όλα πάνε καλά, τον Μάρτιο όντως θα έχουμε εφαρμογές για iOS και Android. 

Η εφαρμογή iOS που έχω στα χέρια μου είναι σχεδόν έτοιμη. Και είναι εξαιρετική. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Εάν όλα πάνε καλά, τον Μάρτιο όντως θα έχουμε εφαρμογές για iOS και Android. 

Η εφαρμογή iOS που έχω στα χέρια μου είναι σχεδόν έτοιμη. Και είναι εξαιρετική. 

Αντε να βγει, γιατι εχω καταντησει να κανω χρηση μονο των αγγελιων εξ' αιτιας αυτου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν όλα πάνε καλά, τον Μάρτιο όντως θα έχουμε εφαρμογές για iOS και Android. 

Η εφαρμογή iOS που έχω στα χέρια μου είναι σχεδόν έτοιμη. Και είναι εξαιρετική. 

θα ειναι και για ipad ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα επειδή έχουμε βαρεθεί τόσο καιρό με το να βάζουμε μόνο 2 αγγελίες κάθε εβδομάδα σας παρακαλώ ανοίξτε το για όσες θέλει ο καθένας αλλά να ελέγχονται από κάποιον modarator πριν κοινοποιηθούν. Πιστεύω είναι το καλύτερο και πιο ασφαλές. ο ένας το κάνει έτσι ο άλλος σου λέει για να βάλεις αγγελία συμπλήρωσε 200 άρθρα ...εε ρε παιδιά μην τα φτιάχνεται αυτές τις κατηγορίες αν πιστεύετε ότι θα σας δημιουργούν πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ήδη γίνεται χαμός, αν ανοίξουν απεριόριστες με το που βάζεις την αγγελία θα έχει ήδη περάσει στη δεύτερη σελίδα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλα εσυ το τερματισες με τοσα που εχεις...Οχι ρε συ ας μπει για παραδειγμα 1 αγγελια απο 150 posts και ανω 2 απο 500 και 10 αξιολογησεις 3 απο 1500 και 50 αξιολογησεις και 4 απο 5000 και 100 αξιολογησεις...Τα νουμερα τυχαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι θα πρέπει να γίνει υποχρεωτική η καταχώρηση της ηλικίας.

 

Οι περισσότεροι  όμως, δεν θέλουν να αναφέρουν ένα απλό νούμερο. Θα ήταν πιο εύκολο και αποδεκτό να υπάρχει επιλογή της ηλικιακής ομάδας που ανήκει ο χρήστης.Που θα εμφανίζεται με απλή αλλαγή του χρώματος της λέξης Members/Senior Member..κλπ.

 

Παραδειγμα

 

10-15 χρονών           Senior Member

 

16-18 χρονών           Senior Member

 

19-25 χρονων           Senior Member

 

26+                           Senior Member

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο σκοπό θα εξυπηρετούσε κάτι τέτοιο; (και αν γίνεται μπορείς να αναφέρεις πως διάλεξες τα όρια στις ηλικίες)

 

Στον ποιοτικότερο  διάλογο.

 

Διαφορετικά απαντάς σε κάποιον, όταν ξέρεις ότι δεν έχει τις απαραίτητες γνώσεις η ωριμότητα, λόγο ηλικίας.Μπορείς να γίνεις έτσι πιο περιγραφικός και αναλυτικός και να τον βοηθήσεις καλύτερα στο πρόβλημα/απορία του.

 

Στον αλληλοσεβασμό.

 

Πολλές φορές έχουν ξεκινήσει συγκρούσεις, τρολλαρίσματα, ειρωνείες  από απόψεις η απορίες. Ε δεν θα κάτσεις να ειρωνευτής η θα πουλήσεις εξυπνάδα σε ένα 16χρονο ενώ εσύ είσαι 30 χρόνων μαντράχαλος,  με περισσότερες εμπειρίες και γνώσεις(κάτι που δεν πρέπει να γίνεται ούτε με συνομήλικους). Θα δείξεις συγκατάβαση και θα προσπαθήσεις να εξηγήσεις με επιχειρήματα την λάθος θέση του.    

 

Αν και οι κανονισμοί του φόρουμ καλύπτουν τις περιπτώσεις αυτές, στην πράξη είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα. Ίσως με την ένδειξη της ηλικίας να μειωθούν οι κακές συμπεριφορές.

 

 

Οι ηλικίες είναι ενδεικτικές για  το παραδείγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θα πρότεινα  να φύγουν η ταμπέλες σε κάθε μέλος senior mebers advance mebers junior mebers όπως και ο μετρητής μηνυμάτων από κάθε μέλος

Επεξ/σία από driverpit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...